Vartojimo paskolos refinansavimas

Visa kita, kas susiję su investavimu (akcijos, obligacijos, ETF fondai, kriptovaliutos).
pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49
Re: Vartojimo paskolos refinansavimas

Standartinė pliumbum » Ket Spa 29, 2020 12:37 pm

Ačiū GKA, va pirmas tikrai naudingas komentaras :) rašydamas taip ir galvojau, kad dauguma tiesiog pasakys, kad grąžinti ir viskas. Man nėra taip jau visai viskas juoda ir balta, ir pamąstymai apie santykį tarp BVKKMN, paskolos grąžinimo termino, anuiteto ir pan. yra labai įdomūs.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pen Spa 30, 2020 6:38 am

Nėra už ką. Man kaip ir daugeliui čia komentuojančių, turbūt lengviausia atsakyti, kad geriausias pasirinkimas yra grąžinti paskolą ir viskas. Tačiau, kaip minėjau, pats turėjau tokią pat dilemą ir žinau koks psichologiškai sunkus momentas, kai galvoji, kad va, turiu dabar tuos pinigus, galėčiau grąžinti paskolą, bet nieko už tai negausiu, o investavęs gaučiau x% grąžą ir toliau sau mokėčiau paskolą, kol ją grąžinsiu.

Mano situacija gal buvo kiek kitokia, nes turėjau studijų paskolą, kurios terminas dar buvo apie 15 metų, o ir palūkanos panašios kaip būsto paskolų. Įmoka minimali, tai grąžinimas anksčiau, kaip ir nieko nekeičia, nes atlaisvina mažiau nei 1% mano turimo pinigų srauto. Tačiau aš norėjau susitrumpinti paskolos terminą. Persiskaičiavus viską, kaip minėjau ankstesniame kabinete ir pamačiau, kad turiu 2 pasirinkimus: mokėti toliau taip, kaip moku, arba grąžinti anksčiau laiko, nes bet koks kitas sprendimas ženkliai padidino bendrą sumokamą palūkanų sumą.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Spa 30, 2020 3:08 pm

GKA rašė:
Pen Spa 30, 2020 6:38 am
galvoji, kad va, turiu dabar tuos pinigus, galėčiau grąžinti paskolą, bet nieko už tai negausiu, o investavęs gaučiau x% grąžą ir toliau sau mokėčiau paskolą, kol ją grąžinsiu.
Plius 110 Eur/mėn nepavadinčiau nieko negavimu.

bjaurus
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Ant Lie 14, 2020 7:38 pm

Standartinė bjaurus » Pen Spa 30, 2020 7:23 pm

Mandagūs čia žmonės..

bjaurus
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Ant Lie 14, 2020 7:38 pm

Standartinė bjaurus » Sek Lap 01, 2020 5:28 pm

Štai nemandagus atsakymas... kokia be būtų skola.. atiduok.. ypač jei tai ne su nulinėmis palūkanomis..

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Lap 02, 2020 1:54 am

Reikėtų nepamiršti, kad gali būti ir minus x% investavus, visi tokie optimistai, kad nepagalvoja, kad gali būti ir kitaip.
Prarasi pinigus investuotus, neteksi netik x% bet ir investuotos sumos, o skola tai liks. Ir dar būna kartais darbo netenka žmonės (retai, bet būna), Merfio dėsnio nepamirškite niekad.
Aš būdamas tavo situacijoj atiduočiau ir viskas.
Prisideda dar ir psichologinis faktorius, nėra skolų=mažiau problemų.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ant Lap 03, 2020 6:13 am

laurizas rašė:
Pen Spa 30, 2020 3:08 pm
GKA rašė:
Pen Spa 30, 2020 6:38 am
galvoji, kad va, turiu dabar tuos pinigus, galėčiau grąžinti paskolą, bet nieko už tai negausiu, o investavęs gaučiau x% grąžą ir toliau sau mokėčiau paskolą, kol ją grąžinsiu.
Plius 110 Eur/mėn nepavadinčiau nieko negavimu.
Tuo momentu dažniausiai negalvoja žmonės, kad +110€/mėn pinigų srauto atlaisvės, kai žino, kad 7k, kurie guli sąskaitoj, bus nubraukti tam, kad nemokėt tų 110€/mėn. Psichologiškai būna sunku atsisveikint su tokia suma, kad atsikratyti įsipareigojimo.

Skelbti atsakymą