Investicinis auksas

Visa kita, kas susiję su investavimu (akcijos, obligacijos, ETF fondai, kriptovaliutos).
Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Išsiųsta patiktukų: 23
Gavo patiktukų: 69

Re: Investicinis auksas

Standartinė Mr. BM. » Ant Vas 02, 2021 4:30 pm

Aš kol kas esu patenkintas Goldavenue paslaugomis. COVID šiek tiek pakeitė jų pristatymo sąlygas, bet kol nesiunčiu ir laikau pas juos vault'uose didelio skirtumo nėra. Smulkmena, bet smagu, kad metų gale atsiunčia turimų produktų sertifikatą.

Beje, fizinius metalus pirkti apsimoka tik labai ilgam laikui. Įsigijimo mokesčiai didoki, todėl prireikia laiko, kol kainos prieaugis sugrąžina įsigijimo mokesčius. Tiesa, su auksu dar ne taip blogai, nes nėra PVM. Su sidabru kantrybės laukiant reikia dar daugiau.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: GERIAUSIAS BROKERIS INVESTAVIMUI Į ETF 2021

Nulis
Naujokas

Standartinė Nulis » Tre Kov 17, 2021 8:28 pm

sveiki esu naujokas ir ruosiuosi pirkt aukso ,tad klausimas BM kam pirkt online ir poto galbut parsisiust is kazkur , o nepirkt per Florinus ir nusinest paciam i kokia nors banko saugykla ir pasidet. tada tikrai esi uztikrintas kad auksas uz kuri uzmokejai tikrai priklauso tau. kazkakip vis daugiau kalbu kad va nusiperki kazkur ten ir jis tikrai tau priklauso,nors tu jo net nemates,isskyrus ale jo nuosavybes numerius.

Skelbti atsakymą