Investavimas studentaujant

Visa kita, kas susiję su investavimu (akcijos, obligacijos, ETF fondai, kriptovaliutos).
JustasLek
Naujokas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:Pir Lie 08, 2019 10:29 am
Investavimas studentaujant

Standartinė JustasLek » Tre Lie 10, 2019 12:27 pm

Sveiki, esu būsimas paskutinio kurso studentas, daug skaitinėju apie investavimą,akcijas , nt. Noriu pradėti investuoti pats, tačiau kol kas kaip ir neturiu pastovių pajamų, santaupų kurias galėčiau tam paskirti yra +-1k. Kur būtų tikslingiausia tokiu atvėju dabar investuot? p2p, akcijos? Ar vis dėl to tuos pinigus investuot i save, pvz.: knygas.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Tre Lie 10, 2019 4:35 pm

Sveikas, pats prieš porą metų buvau tavo vėžėse.

Fiziškai pirkt knygas yra waste of money and material. Jei labai nori popierinės knygos, eini į biblioteką. Šiaip nėra lengva atsirinkt geras, nes jų aibė tai visų pirma turi padaryti research'ą. Siūlau susirast kokį article series for beginners and move from there. Kad susipažint su terminologija ir fundamentais.

Iš investavimo pradėjau nuo P2P iš esmės todėl, nes tai buvo vienintelis man prieinamas būdas su mano triženklėm sumom. Siūlau daryti tą patį, arba pasidomėti, ką gali nuveikti Lietuvoje su ETF'ais, bet ko gero tavo biudžetas tam per mažas.

Madingas dabar tas investavimas ,,į save", bet kad turint internetą ir mokant anglų kalbą jis paprasčiausiai nekainuoja :|

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Tre Lie 10, 2019 5:50 pm

Sveikas,

Neturint pastovių pajamų siūlyčiau tau tą 1k pokolkas pasilikti netikėtom išlaidoms.
Knygų pirkti nebūtina dabar (nusipirksi kai turėsi pastovų darbą), nes visą pagrindinę info rasi internete (anglų kalba yra viskas ką būtina žinoti, o YouTube yra gerų video, trumpai apibendrinančių daugumą knygų ir šiaip naudingos info).
Investuok į save, jei tai padės gauti geresnį darbą (didesnės pajamos).
Mėgaukis studentavimu, investuot dar spėsi.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ket Lie 11, 2019 8:46 am

JustasLek rašė:
Tre Lie 10, 2019 12:27 pm
Sveiki, esu būsimas paskutinio kurso studentas, daug skaitinėju apie investavimą,akcijas , nt. Noriu pradėti investuoti pats, tačiau kol kas kaip ir neturiu pastovių pajamų, santaupų kurias galėčiau tam paskirti yra +-1k. Kur būtų tikslingiausia tokiu atvėju dabar investuot? p2p, akcijos? Ar vis dėl to tuos pinigus investuot i save, pvz.: knygas.
Aš paskutiniam kurse irgi berods pradėjau periodiškai investuoti. Pirmus 500 į p2p suinvestavau, tada buvo virš 30% palūkanos, tai net ir nuo mažos sumos nemažai priaugdavo. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

JustasLek
Naujokas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:Pir Lie 08, 2019 10:29 am

Standartinė JustasLek » Ket Lie 11, 2019 1:21 pm

honestFIRE rašė:
Ket Lie 11, 2019 8:46 am
JustasLek rašė:
Tre Lie 10, 2019 12:27 pm
Sveiki, esu būsimas paskutinio kurso studentas, daug skaitinėju apie investavimą,akcijas , nt. Noriu pradėti investuoti pats, tačiau kol kas kaip ir neturiu pastovių pajamų, santaupų kurias galėčiau tam paskirti yra +-1k. Kur būtų tikslingiausia tokiu atvėju dabar investuot? p2p, akcijos? Ar vis dėl to tuos pinigus investuot i save, pvz.: knygas.
Aš paskutiniam kurse irgi berods pradėjau periodiškai investuoti. Pirmus 500 į p2p suinvestavau, tada buvo virš 30% palūkanos, tai net ir nuo mažos sumos nemažai priaugdavo. :)
Tai vat aš irgi mąstau , kad visgi būtų verta dar ir neturint pastovių pajamų bent jau pačiam įbristi į visą reikalą ir galbūt išmokt kažko, kad ir tos grąžos nekažkiek begausiu :)

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ket Lie 11, 2019 1:28 pm

JustasLek rašė:
Ket Lie 11, 2019 1:21 pm
honestFIRE rašė:
Ket Lie 11, 2019 8:46 am
JustasLek rašė:
Tre Lie 10, 2019 12:27 pm
Sveiki, esu būsimas paskutinio kurso studentas, daug skaitinėju apie investavimą,akcijas , nt. Noriu pradėti investuoti pats, tačiau kol kas kaip ir neturiu pastovių pajamų, santaupų kurias galėčiau tam paskirti yra +-1k. Kur būtų tikslingiausia tokiu atvėju dabar investuot? p2p, akcijos? Ar vis dėl to tuos pinigus investuot i save, pvz.: knygas.
Aš paskutiniam kurse irgi berods pradėjau periodiškai investuoti. Pirmus 500 į p2p suinvestavau, tada buvo virš 30% palūkanos, tai net ir nuo mažos sumos nemažai priaugdavo. :)
Tai vat aš irgi mąstau , kad visgi būtų verta dar ir neturint pastovių pajamų bent jau pačiam įbristi į visą reikalą ir galbūt išmokt kažko, kad ir tos grąžos nekažkiek begausiu :)
Yra du naudingi dalykai, kurių išmoksi:

1) akivaizdus - įgysi žinių apie investavimą. Natūralu, kad bus įdomu kur ir ką daro tavo pinigai.
2) susikursi higieninio periodinio investavimo įprotį visam gyvenimui :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Skelbti atsakymą