Pagalvė

Visa kita, kas susiję su investavimu (akcijos, obligacijos, ETF fondai, kriptovaliutos).
Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55
Re: Pagalvė

Standartinė Giem » Pir Kov 16, 2020 10:21 am

Didelės dalies darbų ir pajamų neteksiu. Į du darbus nevažiuosiu, tiesiog atšaukėm viską.
O vienoje darbovietėje teks arti. :) Saugumo priemonių imsimės, bet alga irgi nukentės, nes priedų nebus.
Pagalvės užteks. O portfelio stengiuosi net netikrinti.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pir Kov 16, 2020 10:27 am

Įmonėje rezervas yra, tad bent 3-4 mėnesius asmeninės pajamos nesikeis. Vėliau, reikalui esant, bus galima jungti rėžimą, kai naudojamas asmeninis emergency fund, tai bent metus ar pusantrų bus galima gyventi nekeičiant vartojimo įpročių.

Tiesa, įmonėje juntamas šioks toks naujų užklausų sulėtėjimas, bet realios apimtys dar keletą savaičių nesikeis.

Būtų įdomu, jeigu daugiau žmonių pasidalintų. Ateityje žmonėms bus tikrai įdomu paskaityti krizės „daily life“ ir pamąstymus.
honestFIRE rašė:
Pir Kov 16, 2020 9:25 am
Sveiki,
kaip situacija su darbais? Iš namų/ofise/atostogose? Ar jaučiatės saugūs turėdami atsidėję, tiek, kiek turite?
Kaip pats laikaisi?
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Kov 16, 2020 10:43 am

Mr. BM. rašė:
Pir Kov 16, 2020 10:27 am
Įmonėje rezervas yra, tad bent 3-4 mėnesius asmeninės pajamos nesikeis. Vėliau, reikalui esant, bus galima jungti rėžimą, kai naudojamas asmeninis emergency fund, tai bent metus ar pusantrų bus galima gyventi nekeičiant vartojimo įpročių.

Tiesa, įmonėje juntamas šioks toks naujų užklausų sulėtėjimas, bet realios apimtys dar keletą savaičių nesikeis.

Būtų įdomu, jeigu daugiau žmonių pasidalintų. Ateityje žmonėms bus tikrai įdomu paskaityti krizės „daily life“ ir pamąstymus.
honestFIRE rašė:
Pir Kov 16, 2020 9:25 am
Sveiki,
kaip situacija su darbais? Iš namų/ofise/atostogose? Ar jaučiatės saugūs turėdami atsidėję, tiek, kiek turite?
Kaip pats laikaisi?
Aš iš namų dirbu, klientų daug panašu, kad stoja ir gana stipriai. Yra ir tokių, kuriems labiau pasisekė, kur medicininėm kaukėm prekiauja, sakė 20x kaina šoko per du mėnesius. :)

Perku butą nuomai dabar, tai baisoka, bet sutartis su nuomininku yra ilgam laikui, tai bent jau trumpame laikotarpyje turėtų būt ok, bet baisu. :)

Iš pagalvės pusės, tai kaip ir viskas ok, turiu nemažai grynais atsidėjęs, bet juos panaudosiu NT pirkimui. Draugė nemokamose atostogose, alga vėluoja, tai teks lašinį truputį didesnį pakaupti, ne standartinius 300 Eur. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pir Kov 16, 2020 10:55 am

Drąsus žingsnis dėl NT pirkimo. Aš būčiau laukęs pirmųjų rodiklių. Įdomu ar nėra forume kokių insaiderių iš NT plėtotojų įmonių, kaip ten su NT pardavimais reikalai :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Pir Kov 16, 2020 12:16 pm

Jei darbai stoja tai ankščiau ar vėliau palies ekonomiką, ko pasekoja turėtų kiek kristi būtų kainos. Manau dabar ypač netinkamas metas pirkti NT, reiktų palaukti kaip čia situacija klostytis toliau. Niekas nežino, gal čia tik pradžia ir gal greitu metu sulauksime dar vienos susirgimų bangos.

xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9

Standartinė xFx » Pir Kov 16, 2020 12:37 pm

Ekonomika bet kuriuo atveju bus paliesta (jau yra). Turizmo sektorius visam pasauli sudaro ~10%, o dar kur susije su tuo sektoriai (vieni gan glaudziai, kiti ne visai tiesiogiai). O dar karantinas daugumoj saliu, tai jis palies ir likusius sektorius, klausimas kiek.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Kov 16, 2020 12:53 pm

Pas mane visa įmonė dirba iš namų ir užsiema damage control. Naujų pardavimų daryti neįmanoma, perspektyvos niūrios keliems mėnesiams į priekį.

Asmeniškai jaučiuosi saugus, nes turiu nemažą finansinę pagalvę, bet dėl tolimesnių pajamų nesu tikras.

Norėtųsi ne tik, kad nestabdyti reguliaraus investavimo, bet jį net didinti, tačiau realybė gali būti kitokia.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Kov 16, 2020 1:20 pm

Pagalvė yra pakankama, saugu. Reikalui esant bus didinama. Su darbu viskas puiku. Viskas priklausys dabar kaip pavyks sukontroliuot virusą ir per kiek laiko pikas bus pasiektas.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Sitis
Mustachian
Pranešimai:204
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38

Standartinė Sitis » Pir Kov 16, 2020 8:35 pm

Pagalvė pakankama. Padidinau cash atsargas jei vdrug išlys koks geras "dealas" pvz. su NT kur kam nors staigiai reikės grynų ir parduoti pigiau skubiai kokį patrauklų sklypuką Vilniaus pakraščiuose ar pan.
Su darbu OK. Dirbu ten kur šis reikalas negatyvo daug neduos (lucky). Galiu dirbti iš namų. Reikalui esant gali tekti nulėkti į ofisą bet tai neturėtų būti dažnai. (Lucky 2). Gal net eigoje stebint matysis kokių nors investavimo perspektyvų, arba lipdyti stipresnį portfelį. Matysim. Ši banga praeis. Man neramu dėl ilgalaikio ekonominio efekto ir aptarinėjamos rizikos kad šis virusas, kol neturėsim vakcinos (metai / keli) - gali tapti "sezoniniu" ir vasarai pasibaigus vėl sugrįžti. Na matysim :)

Psichologija daro vis tik savo. Nors suprantu kad nelogiška (o gal daugiau tikiuosi), pasididinau maisto atsargas namuose. Visada mėgau turėti šiek tiek "avanso". Nemėgstu parduotuvių ir dažnai ten važinėti. Ypač dėl tokių dalykų kaip dantų pasta, indų ploviklis ar ryžiai. Kiekvieną savaitę pagrindinis apsipirkimo objektas: pieno produktai ir duona. Mėsą perkam urmu iš ūkininkų ir šaldom ir pan. Bet dabar tas avansas pariebėjo :) Šeimos aprūpinimo instinktas veikia pilnu pajėgumu :) Bet dėl toletiako parduotuvėje nesimušu :) Pateisinu sau tai tuo kad psichologiškai geriau jaučiuosi atitinkamai tai "investicija" į psichologinę mano ir galimai šeimos sveikatą bei nusiteikimą.

Būkit visi saugūs ir sveiki!

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pir Kov 16, 2020 9:34 pm

Dėl tualetinio popieriaus, kaip tik šiandien skaičiau, bet nerandu nuorodos, esmė, kodėl žmonės perka: 1) bandos jausmas - jei perka kiti, jie žino daugiau nei aš, vadinasi, reikia ir man, 2) savęs nuraminimas, kad neva štai, įsigijau popieriaus, kažką jau esu padaręs ir pasiruošęs krizei. Šitie dalykai iš senų senovės atėję - bėk arba slėpkis, tačiau ilgalaikiam sėkmingam investavimui jie labiau trukdo nei padeda.

Skelbti atsakymą