Voluto

Visa kita, kas susiję su investavimu (akcijos, obligacijos, ETF fondai, kriptovaliutos).
Kedzius
Naujokas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:Sek Sau 19, 2020 6:05 am
Voluto

Standartinė Kedzius » Ant Vas 18, 2020 7:59 pm

Sveiki, gal kas domėjotės Voluto programėle? Kaip suprantu lietuvaičių darbas, bet toks įtartinas arba tik besivystantis...

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ant Vas 18, 2020 8:39 pm

Nzn, mažom raidėm apačioj patys rašo, kad jų niekas nereguliuoja ir neprižiūri. Šaunuoliai, kad rašo. Gal iš tikro įsibėgės ir bus dar gudriau nei revolut, bet aš kol kas ten pinigų nedėsiu. Kad ir kaip 4,47% nerealiai gerai atrodytų.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Vas 21, 2020 6:11 am

Kaip ir suprantamas verslo modelis dabar augančioje ekonomikoje, bet nematau kaip jie išsilaikys once the shit hits the fan ir visi pradės requestinti savo indėlių atgal, todėl aš tikrai SKIP. If it looks to good to be true...
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
FI-Tech
Naujokas
Pranešimai:20
Užsiregistravo:Ket Sau 09, 2020 11:38 am
Gavo patiktukų: 7

Standartinė FI-Tech » Pen Vas 21, 2020 11:44 am

Na aš matyt kiek kitaip supratau. Su augančia ekonomika tai nelabai ką turi bendro. Pradėjus requestinti indėlius atgal, stipriai kils skolinimo palūkanos ir tie kas skolinosi pradės uždarinėti pozicijas ir grąžinti skolas. Pakilus palūkanoms padaugės norinčių paskolinti ir pinigų poole vėl atsiras. Kadangi viskas pastatyta ant smart kontraktų blockchain tinkle, atkrenta rizika kad kažkas negalės grąžinti skolos. Man atrodo visai gražiai. Jei išleis kortelę gali būti visai įdomi alternatyva einamąjai sąskaitai.
FI-TECH Kol kas tik dar vienas FIRE blogas

Skelbti atsakymą