SLV Silver (iShares Silver Trust) ETF, per kur/alternatyvos?

Visa kita, kas susiję su investavimu (akcijos, obligacijos, ETF fondai, kriptovaliutos).
laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209
Re: SLV Silver (iShares Silver Trust) ETF, per kur/alternatyvos?

Standartinė laurizas » Pir Vas 01, 2021 10:36 am

Dovydas rašė:
Pir Vas 01, 2021 9:52 am
Beje, čia visi yra ETC, o ne ETF. Keista, kad iShares Silver ETF net nėra pas justetf.com
Dauguma commodities fondų Europoje yra ETC, o ne ETF
"iShares only has commodity ETFs in the US, not in Europe due to UCITs, the legal regulations of mutual funds, which, prohibits funds from investing in commodity futures and offering exposure to single commodities. But some commodity ETFs in Europe are UCITS compliant"
https://www.ipe.com/commodity-etfs-grow ... 89.article

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pir Vas 01, 2021 10:57 am

Dovydas rašė:
Pir Vas 01, 2021 8:58 am
laurizas rašė:
Pen Sau 29, 2021 1:56 pm
šitų irgi negali pirkti?
https://www.justetf.com/en/find-etf.htm ... dex=Silver
Leidžia šituos pirki, išskyrus "Xtrackers IE Physical Silver ETC Securities DE000A2T0VS9" (meta tą pat klaidą)
Giem rašė:
Pen Sau 29, 2021 2:28 pm
Ramiai pirkau Vzlc per IB. Pavedimo kaina atrodo gal kiek didesnė.
Tau reikia permissions man rodos, Complex ir Leveraged securities. Jeigu gerai pamenu. Galėsi ir BTCE (bitkoinas) pirkti, ir ETC sidabrą.
Vzlc leidžia, o SLV neleidžia. O mėginant įsijungti "Complex or Leveraged Exchange Traded Products" IB pradeda verkti su pranešimais (pridedu screen). Nesinori melagingai ten atsakinėti į klausimyną, kad tik prileistu, plius dėjau viršuje IB supporto atsakymą, kai klausiau dėl permissions, atsakė, jog ne tame bėda, o kad tik didieji fondai gali pirkti šį įrankį (nors labai keista)

Paveikslėlis
Tai SLV Europoje negalima retail. Čia USA ETF. Gali tik prof investuotojai. Kaip ir negali pirkti tiesiai SPY ar QQQ
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
Dovydas
Mustachian
Pranešimai:196
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:32 am
Išsiųsta patiktukų: 70
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Dovydas » Pir Vas 01, 2021 11:14 am

Ačiū už info, supratau, reik ieškoti, kurie turi KIID popierius, čia jau pareklamuotą VZLC leidžia pirkti, bet jo mokesčiai dideli, matau iShares PPFD - rodos šitas viskuom geresnis. Dar matau naują XSLR bet jo kažkodėl per IB neleidžia pirkti, nors KID yra ir per paiešką randa, tačiau meta IB errorą, jog "negalima".
Gal čia yra, kas labiau patyręs su "Precious metals" ir stipriai gilinosi - kurį pasirinkote? Labai greit permetant info, rodos PPFD geriausias. Tik kažkodėl IB net kainos nerodo ir jokio grafiko prie šito, bet pirkti leidžia.
InteractiveBrokers - ETF, akcijos
SwedBank - Baltijos šalių akcijos ir Robur fondai
Revolut - US akcijos
Cash - Šeimos ir Taupa Unijios
P2P - atsisakytas

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pir Vas 01, 2021 11:24 am

Aš su metalais visai nepatyręs, bet turėjau Vzlc, tikrai gana likvidus. Pardaviau per praeitą pakilimą. Mokesčiai so so. Ilgų laiku brangu, spekuliuoti netrukdo.

Šiaip BullionVault fizinį sidabrą parduoda, bet ten mokesčiai dar didesnį gaunasi.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Ant Vas 02, 2021 9:20 am

aš per IBKR pirkdavau XAD6. Ant bajerio buvau užstatęs pardavimą ant 235, o vakar ir pardavė... Teks mokesčius mokėti..

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Ant Vas 02, 2021 11:18 am

Tai džiaukis, nes atsipirksi pigiau. Ta banda nemąsto.
BMW/MBG/XETRA

Skelbti atsakymą