Investicinis auksas

Visa kita, kas susiję su investavimu (akcijos, obligacijos, ETF fondai, kriptovaliutos).
Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83
Re: Investicinis auksas

Standartinė Mr. BM. » Ant Vas 02, 2021 4:30 pm

Aš kol kas esu patenkintas Goldavenue paslaugomis. COVID šiek tiek pakeitė jų pristatymo sąlygas, bet kol nesiunčiu ir laikau pas juos vault'uose didelio skirtumo nėra. Smulkmena, bet smagu, kad metų gale atsiunčia turimų produktų sertifikatą.

Beje, fizinius metalus pirkti apsimoka tik labai ilgam laikui. Įsigijimo mokesčiai didoki, todėl prireikia laiko, kol kainos prieaugis sugrąžina įsigijimo mokesčius. Tiesa, su auksu dar ne taip blogai, nes nėra PVM. Su sidabru kantrybės laukiant reikia dar daugiau.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Nulis
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Pir Vas 15, 2021 6:52 pm

Standartinė Nulis » Tre Kov 17, 2021 8:28 pm

sveiki esu naujokas ir ruosiuosi pirkt aukso ,tad klausimas BM kam pirkt online ir poto galbut parsisiust is kazkur , o nepirkt per Florinus ir nusinest paciam i kokia nors banko saugykla ir pasidet. tada tikrai esi uztikrintas kad auksas uz kuri uzmokejai tikrai priklauso tau. kazkakip vis daugiau kalbu kad va nusiperki kazkur ten ir jis tikrai tau priklauso,nors tu jo net nemates,isskyrus ale jo nuosavybes numerius.

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Pen Bal 23, 2021 3:05 pm

Nulis rašė:
Tre Kov 17, 2021 8:28 pm
sveiki esu naujokas ir ruosiuosi pirkt aukso ,tad klausimas BM kam pirkt online ir poto galbut parsisiust is kazkur , o nepirkt per Florinus ir nusinest paciam i kokia nors banko saugykla ir pasidet. tada tikrai esi uztikrintas kad auksas uz kuri uzmokejai tikrai priklauso tau. kazkakip vis daugiau kalbu kad va nusiperki kazkur ten ir jis tikrai tau priklauso,nors tu jo net nemates,isskyrus ale jo nuosavybes numerius.
Jei perki auksą ne kilogramais - banko saugyklos mokestis suvalgys visą prieaugį... ir dar į minusą nueisi.

emile.emty
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Šeš Spa 31, 2020 4:20 pm

Standartinė emile.emty » Sek Geg 09, 2021 8:51 am

Sveiki,

kaip manote ar tokį aukso luitą apismoka pirkti - https://indivi.lt/investment-diamonds/1 ... -100g.html?

darbai
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Šeš Geg 04, 2019 10:08 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 5

Standartinė darbai » Pir Geg 10, 2021 12:53 pm

emile.emty rašė:
Sek Geg 09, 2021 8:51 am
Sveiki,

kaip manote ar tokį aukso luitą apismoka pirkti - https://indivi.lt/investment-diamonds/1 ... -100g.html?
Sveiki. O kas yra apsimoka ir koks tikslas būtų turėti tokį aukso luitelį? Įsivaizduoju, kad klasikinis - apsisaugoti nuo dabar labai eskaluojamos infliacijos, o ne ruoštis apokalipsei?
Jei žiūrint grynai iš kainos pusės, tai kalbamuoju momentu auksto 1 gramo kaina yra apie 48,65 eur, tai 100g rinkos kaina 4865 eurai. Jūsų pateiktas variantas kainuoja 625 eurais brangiau, reiškiasi tokį Premium sumokate už fizinį daiktą, kurį galėsit paglostyti ir pasipuikuoti. Jei norite nepermokėti, variantas yra pirkti aukso ETF - tuomet sumokate rinkos kainą praktiškai be premiumo ir plius turite likvidumą - galite parduoti be didelių pastangų iškart. Minusas psichologinis, kad fiziškai neturite rankose aukso luito. Bet kaip čia pažiūrėjus, man tai gal net nėra minusas - nereikia pistoleto po pagalve laikyti. :) Trumpai atsakant į klausimą - man atrodo, kad neapsimoka, yra patogesnių ir pigesnių variantų.

JohnAly
Naujokas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:Pen Bal 29, 2022 7:58 am

Standartinė JohnAly » Ket Geg 05, 2022 8:43 am

Gerai pagalvok ar tau reikia fizinio aukso. Jį parduoti už spot kainą niekada negalėsi. Paieškok kokių nors service providerių šveicarijoje, kurie parduos ir nemokamai laikys tavo auksą saugykloje. O kitą dalį nusipirk ETF pavidalu :)


_________________

nike air max 90 sale

Skelbti atsakymą