Namo statyba - nuorodos ir aktuali info

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
GKA
Mustachian
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 28
Gavo patiktukų: 13

Re: Namo statyba - nuorodos ir aktuali info

Standartinė GKA » Pen Spa 16, 2020 10:08 am

Tai va, čia tas ir įdomumas, kad skaitliukas jų spintoje ir prijungiant naują vartotoją prie tinklo jie stato pagal pasirinktą planą vienos arba dviejų laiko zonų paprastą skaitliuką. Kol nebuvo ten jokių išmanių skaitliukų, tai kaip ir viskas ok - per 12mėn vieną kartą galima pasikeist planą ir jei netiks skaitliukas jie patys savo sąskaita pakeis lyg(nesu 100% tuo tikras, bet iš pažįstamų kiek girdėjęs esu tai suprantu maždaug taip).
Dabar gi atsiranda visokie išmanūs skaitliukai su planu 4 laiko zonoms, o su saulės elektrinėmis, kas stato ant savo namo stogo turbūt dar kitokie skaitliukai eina(nesu tikras, bet iš įvairių blogų ir pan, kas statėsi elektrines supratau, kad išmanus 4 laiko zonoms skiriasi nuo išmanaus abipusio, skirto naudoti su saulės elektrine) ir kaip supratau, jų kol kas nemokamai nestato. Tai aš turėdamas planų įsirengti saulės elektrinę, norėčiau geriau susimokėti iškart ir pasistatyti tokį skaitliuką, kokio man reiks ateityje, nei statytis paprastą tam, kad ateityje vėl visus popierizmus eičiau per naujo ir keistų skaitliuką.
Mintis - kam gaišti laiką 2 kartus, kai galima iškart pasiruošti ir prisitaikyti pagal ateities planus. Klausimas gal labiau tiems, kas jau naudojasi saulės elektrinėmis ant savo stogo ir susidūrę su ta pajungimo biurokratija.

biogas
Mustachian
Pranešimai: 183
Užsiregistravo: Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Gavo patiktukų: 8

Standartinė biogas » Pen Spa 16, 2020 10:40 am

Tai į elektrinės pastatymo biurokratiją skaitiklio keitimas įeina default'u, nieko papildomai nereiks. Pasirašysi gaminančio vartotojo sutartį, jie atvažiuos ir įdės naują skaitliuką ir tik tada elektrinė pasileis.

Sitis
Mustachian
Pranešimai: 183
Užsiregistravo: Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Sitis » Pen Spa 16, 2020 6:11 pm

Nesuk galvos. Ką nori tam momentui - tą ir daryk. Aš kai įsikėliau į naują namą - per 7 mėnesius man pakeitė 2 skaitliukus. Nemokamai. Pradžioj keičiau vienos zonos į dvi. Po to į dvipusį sulig saulės elektrine. Nieko avansu nereikia daryt ;) Kada reiks, kokį reiks tokį ir pastatys.

GKA
Mustachian
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 28
Gavo patiktukų: 13

Standartinė GKA » Pir Spa 19, 2020 11:59 am

Norisi tam momentui iškart apie ateitį pagalvot, bet panašu, kad ESO patys nuspręs ką pastatyt jų dėžėje, pagal tai, kokį planą pasirinksi. Tai matyt per daug suku galvą. Dėkui už atsakymus.

Skelbti atsakymą