Naujos statybos būsto pirkimas su paskola

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai: 315
Užsiregistravo: Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 40
Gavo patiktukų: 65

Re: Naujos statybos būsto pirkimas su paskola

Standartinė šešinuliai » Ket Sau 07, 2021 6:23 pm

Louve rašė:
Ket Sau 07, 2021 5:27 pm
atsiprašau, kad klausiu, bet ar čia gaunasi tas refinansavimas vadinamas?
Ar teisingai suprantu: tarkim butas 100 k. su daline, turi reikalaujamų 20% pradiniam, +20k įrengimui, bet pasiimi 80 k. tik įsigijimui. Įsirengi, sumoki 150-300 € turto vertinimui, įvertina pvz. 150k, vertei (t. y. 30k. brangiau nei pradinė vertė), ir kas toliau? Eini vėl per bankus prašant ko? Padengti turimąą 80k. paskolą ir išduoti tą pačią 80 k. paskolą, bet jau su mažesne marža? Ar teisingai supratau?
Refinansavimas dažniausiai naudojamas kitame kontekste, kai seną nepatrauklią paskolą padengi pasiimdamas naują patrauklesnę, tai nežinau tiksliai dėl termino. Bet gali būti, kad taip, čia irgi refinansavimas, įkeičiant didesnės vertės turtą (jau po remonto).

Bet logika teisinga - dažniausiai žinoma tiesiog pasididini jau paimtą paskolą pas tą patį banką. Tai yra, ten kur jau gavai 80k, eini su nauju vertinimu ir sakai žiūrėkite, vertė dabar 150, duokite daugiau pinigų. Čia teoriškai jau naujos derybos, bet praktiškai, kadangi įsirengimas trunka 6-12mėn., bankas sąlygų nekeičia ir palieka tau tą pačią maržą. Nebent aišku, per tuos metus pasaulis kardinaliai pasikeitė.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Skelbti atsakymą