REIT

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
Skelbti atsakymą
Vilis
Pradedantis Mustachian
Išsiųsta patiktukų: 15
Gavo patiktukų: 2

Re: REIT

Standartinė Vilis » Sek Geg 17, 2020 8:45 am

Stebiu ir aš jų rodiklius, nors dar tik pradėjau pirktis šį fondą kas mėnesį, tai dar sumos tikrai mažos, bet šį mėnesį irgi pirkausi 2x sumą nei įprastai, jei kitą mėnesį laikysis panašios kainos pirksiu irgi daugiau nei numatęs pagal standartinį pirkimą.

SanDallas
Pradedantis Mustachian
Gavo patiktukų: 1

Standartinė SanDallas » Sek Geg 17, 2020 8:51 am

Aš irgi atidžiai stebiu, bet kol šitas REIT'as ir taip sudaro 10 proc. portfelio ir kol kas neaiškios ateities perspektyvos (virusas, nuotolinio darbo didėjimas, galima NT krizė), tol nusprendžiau nepirkti virš 1 euro. Jei nukris žemiau, tada taip.

dali.us
Pradedantis Mustachian
Gavo patiktukų: 5

Standartinė dali.us » Sek Geg 17, 2020 10:59 am

Mano "Baltic" porfelyje sitas fondas sudaro mazdaug 1/3. Gal kiek daugiau. Ir nuo pat krizes pradzios.. as vis stebiuosi... kas ji taip brangiai perka.
Ralios fondo problemos (jei tokios bus) pasimatys tikriausiai tik 3 ketvirti. Iki tol.. visi NAV ir kiti parametrai nera labai informatyvus. Viskas paremta fair value.. ir pinigu srautais is inercijos.

Kita vertus, palyginus su uzsieniniais REIT'ais paskolu dalis portfelyje yra mazesne, diversifikacija per sektorius (prekyba, logistika, ofisai) ir t.t.

TIkriausiai kita savaite savo "dugnine" kilstelsiu nuo 0.9 iki 1.0 ar net 1.1. Mazom sumom pazaist.

beard on fire
Naujokas
Gavo patiktukų: 2

Standartinė beard on fire » Ant Geg 19, 2020 11:05 am

Perku ir aš, pirkau ir prieš krizę po 1.35 € :)
Kolkas vidutinė kaina gaunasi apie 1.14, tai logiška dar pirkti kol žemiau vidurkio.

Fumitto
Pradedantis Mustachian
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Fumitto » Tre Geg 20, 2020 6:04 am

Šiais metais iš šio fondo nelabai ko tikiuosi.. Artėjanti vasara ir niūrios rudens prognozės neaišku kaip pasuks šio fondo kreivę, bet ilgalaikėje perspektyvoje tikėkimės pakilimo :)

Skelbti atsakymą