REIT

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16
Re: REIT

Standartinė honestFIRE » Pen Kov 13, 2020 9:02 am

Mr. BM. rašė:
Pir Kov 09, 2020 1:22 pm
Na, kaupimas pradiniam įnašui tokioje finansinėje priemonėje tikrai drąsi mintis, nes gali stipriai pakoreguoti pirkimo planus. Nebent bus perkama ne sau ir kritimo atveju galėsi laukti ilgesnį laiko tarpą, kol kaina atsistatys.
Damn right. Kitąkart kaupsiu cash'u arba stop loss nustatyti reikės. Gera pamoka.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Kov 27, 2020 2:03 pm

Baltic Horizon jau tik 1 Eur tekainuoja, kai neseniai buvo 1.40 Eur. Suprantu, kad krizė, bet netikiu, kad NT kainos kris 40%.
Čia tokie pokyčiai dėl potencialių nuomininkų defaultų ir greitai krisiančių NT nuomos kainų, ar tiesiog lietuvių panika ir viso ko išpardavimas tikintis pasaulio apokalipsės?

Ką manot ir ką literatūra sako apie REIT'us krizės metu?
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pen Kov 27, 2020 2:05 pm

mėtinis rašė:
Pen Kov 27, 2020 2:03 pm
Baltic Horizon jau tik 1 Eur tekainuoja, kai neseniai buvo 1.40 Eur. Suprantu, kad krizė, bet netikiu, kad NT kainos kris 40%.
Čia tokie pokyčiai dėl potencialių nuomininkų defaultų ir greitai krisiančių NT nuomos kainų, ar tiesiog lietuvių panika ir viso ko išpardavimas tikintis pasaulio apokalipsės?

Ką manot ir ką literatūra sako apie REIT'us krizės metu?
Galimai mažas likvidumas įtakoja ir tai, kad BHF atidėjimus nuomos trim mėnesiam daro daliai investuotojų - smuks divai trumpam laikotarpy. NAV 1.33 :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Šeš Kov 28, 2020 5:10 am

O, kaip tik netyčia pastebėjau, kad kitą savaitę jie webinar'ą turi, gal kas norės prisijungti paklausyti:
https://cns.omxgroup.com/cdsPublic/view ... Id=1172539

Neabejoju, kad papasakos apie koronos efektą būsimiems rezultatams :)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ant Kov 31, 2020 6:33 pm

Kam idomu:

Webinar recording is available - https://www.youtube.com/watch?v=LkOpiDm ... e=youtu.be

Presentation is available - https://www.baltichorizon.com/wp-conten ... _FINAL.pdf

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Bal 16, 2020 9:59 am

Gal kas paiiškins man koks yra Baltic Horizon fund TER? nelabai pavyksta man rasti.
Ar tas mokestis jau skaičiuojamas iš pačio fondo pelno? ar swedbank platformoje yra išskaičiuojamas?

https://www.baltichorizon.com/fund-facts/

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Pen Geg 15, 2020 11:55 am

Vilis rašė:
Ket Bal 16, 2020 9:59 am
Gal kas paiiškins man koks yra Baltic Horizon fund TER? nelabai pavyksta man rasti.
Ar tas mokestis jau skaičiuojamas iš pačio fondo pelno? ar swedbank platformoje yra išskaičiuojamas?

https://www.baltichorizon.com/fund-facts/
Anksčiau minėtos prezentacijos 6 puslapyje gali pažiūrėti, kiek fondas sau pasilieka. Skirtingai nuo akcijų fondų, čia yra % nuo nuomos įplaukų, ne nuo turto vertės.

Profilis
Naujokas
Pranešimai:5
Užsiregistravo:Pir Rgp 19, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 3

Standartinė Profilis » Šeš Geg 16, 2020 4:03 pm

Sveiki, kokia jusu nuomone apie baltic horizon fund? As, kritus kainai, didziaja dali investicijai skirtu lesu nukreipiu butent i sita fonda, vakar velai vakare paskelbtas balandzio menesio nav’as beveik nepakito palyginus su kovo duomenimis, o kaip zinia balandis buvo sunkiausias pandemijos menuo baltijos salyse ir aplamai Europoje. Baltijos salys suvalde pandemija, atidaro sienas, mazina apribojimus, tai viskas bent jau vasara turetu buti palyginus neblogai. Labai keista, kad siuo metu jokiu diskusiju nesusilaukia bhf investuotoju forumuose, atrodo, kad fondas nepelnytai nuvertintas (tiek kaina, tiek diskusiju prasme), nes su pandemijos pasekmemis tvarkosi labai gerai (bent jau mano supratimu).

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Šeš Geg 16, 2020 6:30 pm

Same here.
Planavau per visus 2020-us ramiai užbuildint poziciją po 200 eur/mėn, bet kai taip atpigo, tai užsipirkau už 2k avansu ir tiek.

Turbūt turės nuomininkų defaultų ir pajamos tikrai kris short-termu, bet su tokiu NAV ir decent financials neįtikėtina būtų, kad neišsikapstytų. Greito pačios akcijos kainos rebound'o nesitikiu, bet čia ir nėra value-building pozicija, visgi REIT'as.

Nukris žemiau euro, užsipirksiu dar.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

poklius
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:104
Užsiregistravo:Sek Bir 02, 2019 2:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė poklius » Šeš Geg 16, 2020 6:47 pm

Užsipirkau aš ir horizon fondo, neatsispyriau, dar ir pagavau pačioj apačioj, po 0.97Eur. Bet labiau for fun čia, nei su kažkokia strategija, dabar galėsiu po Europos PC vaikščiot nosį užkėlęs kaip bendrasavininkas :D

Skelbti atsakymą