Butas už namo kainą Vilniuje

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
Vartotojo avataras
MeanDog
Pradedantis Mustachian
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Ket Sau 02, 2020 7:34 pm
Išsiųsta patiktukų: 38
Gavo patiktukų: 12

Re: Butas už namo kainą Vilniuje

Standartinė MeanDog » Pen Bal 23, 2021 12:59 pm

Mr. BM. rašė:
Ket Bal 22, 2021 10:25 pm
Prabangus/didelis būstas už gerą kainą Lietuvoje yra perkamas itin ankstyvoje stadijoje, dažnai per pažintis. T.y. kai vyksta projektavimas, kalbama su architektais/vystytoju ir pagal jūsų poreikius būna statoma. Dažniauiai tai yra smulkesni nišiniai vystytojai, kurie specializuojasi erdvesnio būsto segmente, yra lankstesti, dirba daugiau su privačiu kapitalu.
Wow visiškai naujas kampas! Reikės pavirškinti nuo ko pradėčiau, kad tokį vystytoją rasti ir kokiais etapais viskas vyktų.
Nes įdomi čia būtų situacija, vystytojas tai jau norėtų pinigų, kai braižytų pagal mane. O man už nepastatytą butą mokėt visai didelė rizika.

Stiprus šio forumo Neuralinkas gautus :)

Vartotojo avataras
MeanDog
Pradedantis Mustachian
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Ket Sau 02, 2020 7:34 pm
Išsiųsta patiktukų: 38
Gavo patiktukų: 12

Standartinė MeanDog » Pen Bal 23, 2021 1:04 pm

SpiriT rašė:
Pen Bal 23, 2021 4:40 am
Na cia MeanDog gal isskirtinis siuo atveju, kad ant tiek brangu nori, nes siaip dauguma butu 100kv Naujamiesty, Senamiesty ar Zveryne vis tiek iperkami uz 250k-350k.
Trys metai atgal, taip iki 350k buvo ir ne vienas. Tiesiog pastarasis pusmetis yra visiškas kostmosas. Ir nuo aruodo refreshinimo užsisuka galvoje mintis, kad jeigu nėra dabar, tai nebebus niekada.

p.s. žinutė sau išmokti cituoti kelis į vieną atsakymą, kad nebespaminti.

egiukas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Sek Sau 10, 2021 12:41 pm
Išsiųsta patiktukų: 6
Gavo patiktukų: 3

Standartinė egiukas » Pen Bal 23, 2021 2:23 pm

Kadangi keiciau NT pries pora metu ir pries koki gera pusmeti planavau nusipirkti koki butuka nuomai. tai sekiau skelbimus. Ir matesi kaip kainos pasove i virsu netgi tu objektu kurie ilga laika neparduodami buvo ir tu kaina sukele. O kas pasikeite per ta laika. ekonomine situacija.. nu nelabai. pasikeite zmoniu samoneje kad nt gali tik brangti ir prasidejo pirkimas. tai aisku pagalvojau kad nebegsiu pagal traukini. Cia mano nuomone.
O pirkti nt uz daugiau kaip puse mln jei dirbant samdoma darba tai cia juk beveik fire tai nesamone kaip rase BM "absoliutus nonsense".
Cia taip vergu patapti gali :)

Vartotojo avataras
MeanDog
Pradedantis Mustachian
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Ket Sau 02, 2020 7:34 pm
Išsiųsta patiktukų: 38
Gavo patiktukų: 12

Standartinė MeanDog » Pir Geg 03, 2021 6:22 am

gerai apgalvojus ką gaučiau ir ką prarasčiau perkant brangų butą, tai supratau, kad FI jau būtų prarasta. Tai galėčiau nebeskaityt, nebeskaičiuot, o tik dirbti dirbti dirbti. Žinoma yra kam toks scenarijus patiktų, bet tai ne aš. Aš labai rimtai ketinu RE dalimi pasinaudoti ir nei dirbti kažką paprastesnio, nei freelancinti. Tiesiog su darbu už pinigus baigti.
Tai paėmus 300k+ kredito su tokia galimybe galėčiau atsisveikinti. Žinoma toks butas suteiktų daugiau komforto, pirmus 6mėn ar net metus džiugintų, paskui džiugintų mažiau, paskui jau norėtųsi kažką pakeisti.
Greičiausia pasikeistų ir požiūris, kai gauni papildomus kelis šimtus. Dabar tai tiesiog meh, nes vistiek dauguma pinigų gula į tuos pačius indeksus. Su brangiu butu skaičiuot turėčiau nuolat ir viską, ir kai nukryptų nuo plano (atšaukė 13 atlyginimo politiką, pokyčiai įmonėje, galų gale krizė dar bus ir ne viena), va tada streso lygis iki dangaus išaugtų. Matyt, kad turimų kambarių turės užtekti, mainais į neprarastas galimybes.

laurizas
Patyręs Mustachian
Pranešimai: 907
Užsiregistravo: Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 53
Gavo patiktukų: 126

Standartinė laurizas » Pir Geg 03, 2021 7:23 am

O gal kaip tik prie Fire priartėtum, su sąlyga, kad NT brangs ir ateityj parduotum bei ieškotum kažko pigesnio?

Vartotojo avataras
MeanDog
Pradedantis Mustachian
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Ket Sau 02, 2020 7:34 pm
Išsiųsta patiktukų: 38
Gavo patiktukų: 12

Standartinė MeanDog » Pir Geg 03, 2021 6:25 pm

Jeigu tik iš finansinės pusės skaičiuoti, tai stipriai padidintų turimo turto sumą. Bet čia būtų šokimas virš bambos ir prasidėtų visokie psichologiniai dalykai.

Dar aišku ir bankas atšaldė norą, nes kadangi ne pirma paskola, tai pradinis būtų 25% ir palūkanos aukštesnės. Reikia dabar nurimt, džiaugtis ką turiu ir nustot refreshint aruodą :)

yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6

Standartinė yo1o » Ket Geg 06, 2021 7:30 am

prieš porą metų ieškojom 4-5 kambarių nes noras grižus namo buvo "playstation kalti" o ne sukt galva kodėl čia man tas šildymo vamzdis rasoja katilinėj. kadangi poreikis buvo kad NT butų tam tikram rajone tai pasirinkimas labai sumažėjo. Beveik visi dideli butai buvo viršutiniuose aukštuose mansardiniai kai kurie net per 3 aukštus, perki penktam miegamasis septintam. Namai be lifto tai su mažais vaikais neatrodė ptrauklu. Kol ieškojom nuomavomės, nuomotis didelę kvadratųrą labai pigu. Mes savo išnuomavę 2k 40kv pridėję vos 20€ susidėrėjom 3k 67kv butą. Savininkas sakė žiauriai sunku 3k butą išnuomot kadangi butas gerai irengtas baltarusams netinka. Rezultate visgi nupirktas 5k namas tam pačiam rajone. Dėl likvidumo tai didelį butą tektų pardavinėt ilgai namą geroj vietoj parduoti labai lengva ypač dabar.

Skelbti atsakymą