Pradinio įnašo padėjimas į indėlį

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
Vartotojo avataras
rimtamtas
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Ant Gru 20, 2022 12:18 pm
Pradinio įnašo padėjimas į indėlį

Standartinė rimtamtas » Ant Gru 20, 2022 12:23 pm

Sveiki,

taupau pradiniam įnašui. Šiuo metu esu pusiaukelėje ir per ateinančius metus turėčiau (jei viskas bus ok) sukaupti likusią dalį.

Noriu jūsų paklausti, kaip jūs elgtumėtės tokiu atveju - ar padėtumėte jau sukauptą dalį į kredito uniją už 2,5% 12 mėn., iki tol, kol sukauptumėt likusią dalį? Tų pinigų vis tiek niekur daugiau nenaudočiau, o investuoti kitaip jų negaliu.

Ačiū už nuomones

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ant Gru 20, 2022 12:35 pm

rimtamtas rašė:
Ant Gru 20, 2022 12:23 pm
Sveiki,

taupau pradiniam įnašui. Šiuo metu esu pusiaukelėje ir per ateinančius metus turėčiau (jei viskas bus ok) sukaupti likusią dalį.

Noriu jūsų paklausti, kaip jūs elgtumėtės tokiu atveju - ar padėtumėte jau sukauptą dalį į kredito uniją už 2,5% 12 mėn., iki tol, kol sukauptumėt likusią dalį? Tų pinigų vis tiek niekur daugiau nenaudočiau, o investuoti kitaip jų negaliu.

Ačiū už nuomones
Indeliu draudimas yra, tai ko gero, kodel ne?

Vartotojo avataras
Miško Brolis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:87
Užsiregistravo:Sek Spa 18, 2020 5:38 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Miško Brolis » Ant Gru 20, 2022 12:36 pm

Sveikias,
aš padėčiau, vis euras kitas prikapsės. O banko sąskaitoj nieko neuždirbs.

Samogitian
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:37
Užsiregistravo:Ant Lap 12, 2019 9:57 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Samogitian » Ant Gru 20, 2022 1:57 pm

Sveiki,

esu panašioje situacijoje, tik aš pradedu kaupti , planuoju sukaupti per 2-3 metus. Susidūriau su ta pačia dilema, kur padėti kaupiamus pinigus su normaliu likvidumu.
Variantai:
1. Kredito unijos, banko indėlis.
2. Valstybės Obligacijos.
3. Įmonių obigacijos.
4. Laikyti brokerių sąskaitose ir gauti už tai palūkanas . Aišku čia mokesčiai, valiutos kurso kitimo rizika ir pan.

Tik mano atveju, skirtingai nei autoriaus, neturiu sukaupęs didesnės sumos ir daryčiau kasmėnesinius arba kas 3 mėn papildymus.

Gal kas esate susidūrę ir galite pakomentuoti 2ą varianta Valstybės obligacijas ?

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Gru 20, 2022 3:47 pm

Samogitian rašė:
Ant Gru 20, 2022 1:57 pm
Gal kas esate susidūrę ir galite pakomentuoti 2ą varianta Valstybės obligacijas ?
Turėtum pirkti trumpo laikotarpio arba tokio laikotarpio, kada planuoji būti sukaupęs įnašą ir panaudoti pinigus. Kitu atveju galima situacija, kad obligacijų vertė, pakėlus palūkanas, kris, ir tau nebeužteks pradiniam įnašui.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ket Gru 22, 2022 10:45 am

Jeigu tikrai nesinori rizikos dėkit indėlį ir viskas. Kitos alternatyvos vistiek turi daugiau rizikos. Jeigu nebijoti valiutos rizikos, galima įsigyti USA Floating rate trumpo laiko obligacijų (4,5%) arba laikyti IBKR USD doleriais pinigus (3,8-4%). Bet usd/eur svyravimai ne į reikiamą pusę gali netgi prarasti pinigus. O indėlis eurais, ki pirksite butą eurais, vistiek saugiausia.
Mano blogas http://giem.lt

Skelbti atsakymą