Būsto paskolos marža

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29
Re: Būsto paskolos marža

Standartinė DariusA » Šeš Geg 09, 2020 12:23 pm

Daug kalbama apie neigiamas palūkanas, neva dar ilgai tokios bus. Bet kai stebiu, kaip Euriboras šuoliuoja į viršų, tai atrodo, kad į teigiamas jau šį mėnesį galim pereiti...
Prikabinti failai
3BCEE134-A25E-4F59-8D8A-7B4A4DDBE681.jpeg
3BCEE134-A25E-4F59-8D8A-7B4A4DDBE681.jpeg (214.82KiB)Peržiūrėta 4697 karus(ų)

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Geg 13, 2020 5:36 pm

Šiai dienai gavau pasiūlymą būsto vystymui už 2% + euroribor, Swedbanke (~100k sumai). Bet banko konsultantė užsiminė, jog situacija gali keistis kas du mėnesius, nes viskas neaišku dėl to viruso ir ekonomikos.

Įdomus faktas. Užkliuvo mano P2P portfelis. Net ir esant investuotoju, tai yra papildomas rizikos faktorius jų požiūriu. Ale tai aš skolinu brangiau kitiems, o pats einu į banką. Pagal logiką, turėčiau atsiimti pinigus ir iš juos naudoti būstui. Kas be ko, kol suma nedidelė, viskas ok. Bet turint rimtesnį portfelį, galima paskolos ir negauti.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Tre Geg 13, 2020 6:14 pm

Mr. BM. rašė:
Tre Geg 13, 2020 5:36 pm
Šiai dienai gavau pasiūlymą būsto vystymui už 2% + euroribor, Swedbanke (~100k sumai). Bet banko konsultantė užsiminė, jog situacija gali keistis kas du mėnesius, nes viskas neaišku dėl to viruso ir ekonomikos.

Įdomus faktas. Užkliuvo mano P2P portfelis. Net ir esant investuotoju, tai yra papildomas rizikos faktorius jų požiūriu. Ale tai aš skolinu brangiau kitiems, o pats einu į banką. Pagal logiką, turėčiau atsiimti pinigus ir iš juos naudoti būstui. Kas be ko, kol suma nedidelė, viskas ok. Bet turint rimtesnį portfelį, galima paskolos ir negauti.
O bankas iš kur mato to portfelio buvimą? Ar nurodėte pats? Kas būtų, jei nenurodytumėte?

poklius
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:104
Užsiregistravo:Sek Bir 02, 2019 2:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė poklius » Tre Geg 13, 2020 7:15 pm

Mr. BM. rašė:
Tre Geg 13, 2020 5:36 pm
Šiai dienai gavau pasiūlymą būsto vystymui už 2% + euroribor, Swedbanke (~100k sumai). Bet banko konsultantė užsiminė, jog situacija gali keistis kas du mėnesius, nes viskas neaišku dėl to viruso ir ekonomikos.

Įdomus faktas. Užkliuvo mano P2P portfelis. Net ir esant investuotoju, tai yra papildomas rizikos faktorius jų požiūriu. Ale tai aš skolinu brangiau kitiems, o pats einu į banką. Pagal logiką, turėčiau atsiimti pinigus ir iš juos naudoti būstui. Kas be ko, kol suma nedidelė, viskas ok. Bet turint rimtesnį portfelį, galima paskolos ir negauti.
Visiškas lol, dėl to P2P portfelio. O kaip investicijos akcijose/obligacijose? Gerai ar negerai pagal banką?

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Geg 13, 2020 7:31 pm

DariusA rašė:
Tre Geg 13, 2020 6:14 pm
O bankas iš kur mato to portfelio buvimą? Ar nurodėte pats? Kas būtų, jei nenurodytumėte?
Nežinau iš kur mato, pats nenurodžiau. Matyt duomenis turi credit info. Iš klausimo supratau, jog bankas nežino ar esu investuotojas ar besiskolinantis.
poklius rašė:
Tre Geg 13, 2020 7:15 pm
Visiškas lol, dėl to P2P portfelio. O kaip investicijos akcijose/obligacijose? Gerai ar negerai pagal banką?
Aš irgi taip galvoju. Turint paskolą portfelis su pajamingumu kritiniu atveju galėtų finansuoti paskolos įmokas. Bet iš kitos pusės, gal ir yra logikos, nes naudodamas svertą (banko pinigus) prisiimu didesnę riziką. Mano didesnė rizika yra banko didesnė rizika. Bet tuomet marža turėtų būti didesnė, nei dabar.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

dalius
Mustachian
Pranešimai:282
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 16

Standartinė dalius » Tre Geg 13, 2020 8:22 pm

Mr. BM. rašė:
Tre Geg 13, 2020 7:31 pm

Nežinau iš kur mato, pats nenurodžiau. Matyt duomenis turi credit info. Iš klausimo supratau, jog bankas nežino ar esu investuotojas ar besiskolinantis.
But negali. Bankas mato kiek ir kam esi skolingas (ir kruva kitu duomenu). Shiaip gali pasiziureti savo kredito istorija. Gal P2P tik tau atrodo kad skolini.. o istikro skolinies :D

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ket Geg 14, 2020 7:03 am

DariusA rašė:
Tre Geg 13, 2020 6:14 pm
Mr. BM. rašė:
Tre Geg 13, 2020 5:36 pm
Šiai dienai gavau pasiūlymą būsto vystymui už 2% + euroribor, Swedbanke (~100k sumai). Bet banko konsultantė užsiminė, jog situacija gali keistis kas du mėnesius, nes viskas neaišku dėl to viruso ir ekonomikos.

Įdomus faktas. Užkliuvo mano P2P portfelis. Net ir esant investuotoju, tai yra papildomas rizikos faktorius jų požiūriu. Ale tai aš skolinu brangiau kitiems, o pats einu į banką. Pagal logiką, turėčiau atsiimti pinigus ir iš juos naudoti būstui. Kas be ko, kol suma nedidelė, viskas ok. Bet turint rimtesnį portfelį, galima paskolos ir negauti.
O bankas iš kur mato to portfelio buvimą? Ar nurodėte pats? Kas būtų, jei nenurodytumėte?
Manau, kad pagal banko sąskaitos išrašą mato, jei bankas tas pats, kur ir sąskaita.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ket Geg 14, 2020 7:23 am

Gal pagal VMI ir Sodrą mato?
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ket Geg 14, 2020 2:02 pm

Giem rašė:
Ket Geg 14, 2020 7:23 am
Gal pagal VMI ir Sodrą mato?
Sodra investicijų nemato. VMI doubtful, reikėtų per daug rankinio darbo banko vadybininkui, manau. B klasės pajamų daug skirtingų rūšių yra ir knistis po deklaraciją užtruktų. Deklaracijoje, kiek pamenu, vedamos palūkanos, tai jos gali būti iš skolos draugui. :)

Manau, kad bankui mieliau būtų, jei paas juos indėlį įdėtum už 0.1% ir kreipia tinkama linkme. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ket Geg 14, 2020 3:07 pm

honestFIRE rašė:
Ket Geg 14, 2020 7:03 am
Manau, kad pagal banko sąskaitos išrašą mato, jei bankas tas pats, kur ir sąskaita.
Tikėtinas variantas, kad patikrino sąskaitos išrašą. Pastaruoju metu iš P2P grižinėjo pinigai ir jie atkreipė dėmesį.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Skelbti atsakymą