DEGIRO mokesčiai keičiant gyvenamąją vietą

Turi klausimą ar žinai pasiūlymų dėl mokesčių mokėjimo? Rašyk čia!
Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9
DEGIRO mokesčiai keičiant gyvenamąją vietą

Standartinė Stoic » Šeš Kov 02, 2019 3:52 pm

Kaip suprantu, Lietuvoje mokant mokesčius DEGIRO acc nesusikursi.
Klausimas: jei dabar moku mokesčius DE, o kitąmet mokėsiu Lietuvoje tai su mano acc nieko blogo nenutiks, taip? Naudoju tris acc
Paskutinį kartą redagavo forumadmin Sek Kov 03, 2019 7:29 pm, redaguota 1 kartą(us).

Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:170
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 14

Standartinė Barzdocius » Sek Kov 03, 2019 5:36 pm

Man atrodo neesme kur koks accountas. Tiesiog uzpildai deklaracija ir pagal tai susimoki mokescius, o kur ten kokie accountai tavo guli tai niekam neidomu.

Vartotojo avataras
Codex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:91
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:10 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Codex » Sek Kov 03, 2019 6:08 pm

Tikrai nieko nenutiks. VMI jokio skirtumo kurią platformą naudoji, tol kol deklaruoji ir moki mokesčius. O pačiam Degiro irgi jau esamiems vartotojams netaiko jokių apribojimų.
REAL MADRID CF FAN

investy
Naujokas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:Tre Geg 01, 2019 1:51 pm

Standartinė investy » Tre Geg 01, 2019 2:16 pm

Stoic rašė:
Šeš Kov 02, 2019 3:52 pm
Kaip suprantu, Lietuvoje mokant mokesčius DEGIRO acc nesusikursi.
Klausimas: jei dabar moku mokesčius DE, o kitąmet mokėsiu Lietuvoje tai su mano acc nieko blogo nenutiks, taip? Naudoju tris acc
Labas Stoic!

Šiuo metu ir aš gyvenu DE, bet jau už keletos mėnesių važiuosiu atgal į LT ir išsiregistruosiu iš DE. Gal žinai kaip šiuo mano atveju reikėtų elgtis su mokesčių tarnybomis?

DEGIRO acc susikuriau prieš keletą mėnesių, kol kas dariau tik pirkimus, jokių pinigų atgal nepersivedžiau, ir kai kuriausi acc nurodziau, kad mokesciu tikslais pagrindine vieta yra DE, bet antrine yra LT.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Tre Geg 01, 2019 5:20 pm

investy rašė:
Tre Geg 01, 2019 2:16 pm
Stoic rašė:
Šeš Kov 02, 2019 3:52 pm
Kaip suprantu, Lietuvoje mokant mokesčius DEGIRO acc nesusikursi.
Klausimas: jei dabar moku mokesčius DE, o kitąmet mokėsiu Lietuvoje tai su mano acc nieko blogo nenutiks, taip? Naudoju tris acc
Labas Stoic!

Šiuo metu ir aš gyvenu DE, bet jau už keletos mėnesių važiuosiu atgal į LT ir išsiregistruosiu iš DE. Gal žinai kaip šiuo mano atveju reikėtų elgtis su mokesčių tarnybomis?

DEGIRO acc susikuriau prieš keletą mėnesių, kol kas dariau tik pirkimus, jokių pinigų atgal nepersivedžiau, ir kai kuriausi acc nurodziau, kad mokesciu tikslais pagrindine vieta yra DE, bet antrine yra LT.
Nežinau, bet manau, kad nieko daryt nereik (yra logikos? :D) aš išsiregistravau, grįžau ir toliau naudoju kaip naudojęs. Ieškojau kur ten nustatymuose galėčiau pakeist mokestinę šalį, bet neradau. Esant reikalui deklaruosiu viską Lietuvoj

spekuliantas
Naujokas
Pranešimai:13
Užsiregistravo:Ant Bal 30, 2019 2:43 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė spekuliantas » Tre Geg 01, 2019 7:36 pm

Cia tik mano nuomone, bet sitoje vietoje Degiro gana neatsakingai elgiasi.
Brokeris olandiskas, banko saskaitos vokiskos airiskos ar angliskos, rezidencijos vieta - Lietuva.
As tik speju, bet manau jog viena diena ji susiims ir "uzrauks" tokias registracijas aiskindami Anti Money Laundering taisyklemis. Arba paprasciausiai pridedami Lietuva. Kas aisku butu daug geresnis variantas.
Beje - vienas treideriu artimas olandiskajam finansu sektoriui rase gana informatyvu bloga pasivadines AmsterdamTrader. Daug info apie Degiro taipogi pateikia:
http://www.amsterdamtrader.com/
Gal rasit ka idomaus. Kiek pamenu tai praeitais metais paviesino kas jis toks ir nustojo rasyti.

investy
Naujokas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:Tre Geg 01, 2019 1:51 pm

Standartinė investy » Ket Geg 02, 2019 5:19 pm

Stoic rašė:
Tre Geg 01, 2019 5:20 pm
investy rašė:
Tre Geg 01, 2019 2:16 pm
Stoic rašė:
Šeš Kov 02, 2019 3:52 pm
Kaip suprantu, Lietuvoje mokant mokesčius DEGIRO acc nesusikursi.
Klausimas: jei dabar moku mokesčius DE, o kitąmet mokėsiu Lietuvoje tai su mano acc nieko blogo nenutiks, taip? Naudoju tris acc
Labas Stoic!

Šiuo metu ir aš gyvenu DE, bet jau už keletos mėnesių važiuosiu atgal į LT ir išsiregistruosiu iš DE. Gal žinai kaip šiuo mano atveju reikėtų elgtis su mokesčių tarnybomis?

DEGIRO acc susikuriau prieš keletą mėnesių, kol kas dariau tik pirkimus, jokių pinigų atgal nepersivedžiau, ir kai kuriausi acc nurodziau, kad mokesciu tikslais pagrindine vieta yra DE, bet antrine yra LT.
Nežinau, bet manau, kad nieko daryt nereik (yra logikos? :D) aš išsiregistravau, grįžau ir toliau naudoju kaip naudojęs. Ieškojau kur ten nustatymuose galėčiau pakeist mokestinę šalį, bet neradau. Esant reikalui deklaruosiu viską Lietuvoj
Žinok, mano nuomone, turėtum pranešti Degiro. Pažiūrėk šį linką ir ieškok žemiau esančio klausimo. https://www.degiro.co.uk/tax.html

How do I tell DEGIRO that my tax residency has changed?
If your tax residency changes you have to inform the Service Desk within 30 days. Subsequently, the Service Desk will enable you to refill the task ‘Tax Information Form’ and if applicable the task ‘W-8BEN/W-8BENE’. It is important that you inform DEGIRO promptly of any changes in circumstances.

investy
Naujokas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:Tre Geg 01, 2019 1:51 pm

Standartinė investy » Ket Geg 02, 2019 5:20 pm

spekuliantas rašė:
Tre Geg 01, 2019 7:36 pm
Cia tik mano nuomone, bet sitoje vietoje Degiro gana neatsakingai elgiasi.
Brokeris olandiskas, banko saskaitos vokiskos airiskos ar angliskos, rezidencijos vieta - Lietuva.
As tik speju, bet manau jog viena diena ji susiims ir "uzrauks" tokias registracijas aiskindami Anti Money Laundering taisyklemis. Arba paprasciausiai pridedami Lietuva. Kas aisku butu daug geresnis variantas.
Beje - vienas treideriu artimas olandiskajam finansu sektoriui rase gana informatyvu bloga pasivadines AmsterdamTrader. Daug info apie Degiro taipogi pateikia:
http://www.amsterdamtrader.com/
Gal rasit ka idomaus. Kiek pamenu tai praeitais metais paviesino kas jis toks ir nustojo rasyti.
Visaip čia gali būti... ačiū už nuorodą, pasiskaitysiu.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ket Geg 02, 2019 5:50 pm

investy rašė:
Ket Geg 02, 2019 5:19 pm
Stoic rašė:
Tre Geg 01, 2019 5:20 pm
investy rašė:
Tre Geg 01, 2019 2:16 pm


Labas Stoic!

Šiuo metu ir aš gyvenu DE, bet jau už keletos mėnesių važiuosiu atgal į LT ir išsiregistruosiu iš DE. Gal žinai kaip šiuo mano atveju reikėtų elgtis su mokesčių tarnybomis?

DEGIRO acc susikuriau prieš keletą mėnesių, kol kas dariau tik pirkimus, jokių pinigų atgal nepersivedžiau, ir kai kuriausi acc nurodziau, kad mokesciu tikslais pagrindine vieta yra DE, bet antrine yra LT.
Nežinau, bet manau, kad nieko daryt nereik (yra logikos? :D) aš išsiregistravau, grįžau ir toliau naudoju kaip naudojęs. Ieškojau kur ten nustatymuose galėčiau pakeist mokestinę šalį, bet neradau. Esant reikalui deklaruosiu viską Lietuvoj
Žinok, mano nuomone, turėtum pranešti Degiro. Pažiūrėk šį linką ir ieškok žemiau esančio klausimo. https://www.degiro.co.uk/tax.html

How do I tell DEGIRO that my tax residency has changed?
If your tax residency changes you have to inform the Service Desk within 30 days. Subsequently, the Service Desk will enable you to refill the task ‘Tax Information Form’ and if applicable the task ‘W-8BEN/W-8BENE’. It is important that you inform DEGIRO promptly of any changes in circumstances.
O, ačiū labai!

Skelbti atsakymą