Investuok.eu

Perskaitei knygą? Pasinaudojai nuolaida? Radai naują banką? O gal sveikatos draudimą? Pasidalink!
Vartotojo avataras
šešinuliai
Mustachian
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 35
Gavo patiktukų: 48

Re: Investuok.eu

Standartinė šešinuliai » Ant Rgs 29, 2020 6:02 pm

Supratau, imsiu ir aš. Dėl savęs šiek tiek baugu - kad prisiskaitęs užsimanysiu investuot į nesąmonęs ir nukrypsiu nuo plano, bet oh well. Nurašysime tai edukacijai, jei jau ką.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

GKA
Mustachian
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 28
Gavo patiktukų: 13

Standartinė GKA » Tre Rgs 30, 2020 5:55 am

Nežinau, šiaip tikrai nebūna minčių paskaičius kažką žurnale investuot į tuos instrumentus. Nebūtina juk viską skaityt. PVZ, paskutiniame numeryje buvo 3 užsakyti straipsniai apie auksą, kadangi nesidomiu šiuo instrumentu ir manau, kad man jo nereikia šiuo metu, o dar matau, kad straipsniai užsakomieji, tiesiog praleidžiu ir viskas.
Aš pats bent jau imu šį žurnalą dabar dėl Marčiulaičio, Speteliūno, kartais išlenda ir Mindaugo Navicko straipsnių. Apie vietinę rinką būna įdomių įžvalgų (sausį buvo ne vienas straipsnis apie Grigeo Klaipėdą, eilinės naujienos apie rinkas ir covid įtaką eina beveik visus metus - skirtingi autoriai, skirtingos ir nuomonės, kažkuriuo metu buvo apie Ignitis gamybos akcijų išpirkimą, o paskutiniuose numeriuose apie Ignitis grupės IPO). Eilinės apžvalgos, kas dėjosi rinkose per paskutinį mėnesį. Pats esu iš kilęs iš Utenos ir viename iš šių metų numerių buvo straipsnis apie paradoksus Utenos NT rinkoje - kartais ten pasižvalgau skelbimų, bet iki straipsnio kažkaip nepastebėjau, kad NT kainos Utenoje tikrai aukštos. Priverčia pasidomėti.
Tiesa, visos aktualios temos, kai gauni žurnalą jau būna nebelabai aktualios, nes rašoma apie praeitą mėnesį, bet bent jau apsišvietimui, ką mąsto kiti, manau yra gerai.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Mr. BM. » Pir Spa 05, 2020 10:24 pm

Na va, dėkui temos autoriui Kiprui ir visiems parašiusiems. Investuok.eu už reklamą forume davė Balticmustache nemokamą žurnalo prenumeratą metams. O man net reklamuoti nereikėjo... :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: NAUJAS AR NAUDOTAS AUTOMOBILIS

Kipras
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Šeš Vas 29, 2020 6:49 pm

Standartinė Kipras » Pen Spa 09, 2020 6:17 pm

Mr. BM. rašė:
Pir Spa 05, 2020 10:24 pm
Na va, dėkui temos autoriui Kiprui ir visiems parašiusiems. Investuok.eu už reklamą forume davė Balticmustache nemokamą žurnalo prenumeratą metams. O man net reklamuoti nereikėjo... :)
Prašom! Geri darbai visada atsiperka!

Skelbti atsakymą