FIRE ir šeima

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:97
Užsiregistravo:Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6
Re: FIRE ir šeima

Standartinė yo1o » Ket Geg 30, 2019 4:42 am

Tevams iki pensijos nedaug liko tai merkt į kokį ETF nesamonė. Nupirktas butas prieš porą metų nuomai už santaupas, kad pinigai nedūlėtų banke. Tėvam suprantama investicija, nuomos pinigai irgi džiugina.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pir Lie 01, 2019 5:35 pm

https://www.youtube.com/watch?v=kD8uNm5ck0Q

turetu buti idomus filmas...

Sitis
Mustachian
Pranešimai:204
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38

Standartinė Sitis » Pir Lie 01, 2019 7:10 pm

Skamba įdomiai. Aišku pradžia nieko, paskui tipiškas amerikoniškas herojizmas ir drama. Na bet mielai pažiūrėčiau :) Jei kas nors kur nors užmatysite, duokite žinot ;)

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ant Lie 02, 2019 6:11 pm

Rolandas rašė:
Pir Lie 01, 2019 5:35 pm
https://www.youtube.com/watch?v=kD8uNm5ck0Q

turetu buti idomus filmas...
oooo geras geras gerassssss. Įtariu, kad bus sunku rast kur pažiūrėt, bet būtinaiiiii

Vartotojo avataras
LuckyOwl
Naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:Šeš Rgp 17, 2019 1:10 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Gavo patiktukų: 2

Standartinė LuckyOwl » Šeš Rgp 24, 2019 1:32 pm

Sveiki, gera tema :) Man sunkiai sekasi su žmona kalbėtis apie finansus. Jei pradedu šią temą, ji greitai supyksta. Esme tame, kad aš šeimoje esu tas žmogus, kuris labiau moka elgtis su pinigais. Nepamenu tokio momento, kad bučiau išleidęs visą algą. Esu gavęs priekaištų, kad kartais galiu būti skrudžas, bet anaiptol. Aš jai sakau, kad dėl mano būdo ji gyvens geriau :D Ir beje, mano dėka pavyko sukaupti 20k eur pradinį inašą būstui ir pan. Turim automobilį, į metus bent kartą keliaujam į užsienį atostogų. Ir šiaip savęs per daug nevaržom. Aišku žmona taip pat prisideda prie namų ūkio. Moka mokesčius, kartu mokam už banko paskolą, perka maistą ir pan. Bet sutaupyti nepavyksta reikšmingesnių sumų >.<
Ką jūs darytumėte mano vietoje? :)

KIK
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:38
Užsiregistravo:Sek Rgp 18, 2019 12:30 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė KIK » Sek Rgp 25, 2019 2:33 pm

Maniškė, tai kaip ir supranta, ką jai kalbu, bet jos visai nemotyvuoja idėja, kad dabar taupant, kažkada, toli, toli, senatvėje, turėsim kažkokią neapibrėžtą sumą pinigų, kurios ir tai negalėsim išleisti kam užsigeidę :) Aišku mūsų ir situacija truputį kitokia, nei daugumos čia forume, apie FIRE tikrai nemąstom. Kol kas vienintelis ją verčiantis ir motyvuojantis taupyti dalykas yra kelionės. Va joms tai tikrai turi valios taupyti. Bet tik joms :D

Skelbti atsakymą