Naujo vs naudoto automobilio pirkimas užsienyje

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
mariakas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:33
Užsiregistravo:Šeš Sau 02, 2021 3:23 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7
Re: Naujo vs naudoto automobilio pirkimas užsienyje

Standartinė mariakas » Ant Kov 23, 2021 4:57 pm

beard on fire rašė:
Ant Kov 23, 2021 10:41 am
Aš suprantu, kad teoriškai paskaičiavus "labiau apsimoka" pirkti bent keletos metų senumo, o ne nauąj automobilį, BET iš asmeninės patirties nusipirkus keletos metų senumo automobilį ir pardavus jį po apytiksliai 10 metų, skirtumas pirkimo ir pardavimo kainos išdalinus per mėnesį išeina toks pat, kiek kainuoja naujo automobilio pirkimas iš salono mokant įmokas ir parduodant po to pačio laikotarpio (apie 10m).
Aš net nekalbu apie tai, kad aptarnavimas seno automobilio tikrai daugiau kainuoja nei naujo (sakykime, kad jie panašios klasės, naujas galbūt net šiek tiek aukštesnės). Malonumas vairuoti, salono detalės, įranga kaip parktronikai, kameros etc etc. SAUGUMO įranga ir t.t. čia gali vardinti be sustojimo.
Dalinuosi asmenine patirtimi.
Pirmus 3metus naujo automobilio nuvertejimas didziausias plius aptarnavimai tik pas dyleri, tad po lizingine 3-5metu pirkti geriausias variantas, nes daug nenuvaziavus,tvarkai kur nori, kad ir pas save garaze, nuvertejimas mazesnis nei naujos

sprendimas
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Sek Lie 07, 2019 5:24 pm
Gavo patiktukų: 4

Standartinė sprendimas » Ant Kov 23, 2021 6:01 pm

Aš tiek praktiškas, kad nedariau nei vieno aptarnavimo pas pardavėjus. Nauji genda retai, tad rizika minimali, o naujus esu pirkęs keturis, patirties yra. Kaina ir vertė nėra tas pats. Gal trijų metų automobilio kaina ir žema, bet aš neparduodu, jei vertė (maža rida) didelė. Ir atvirkščiai, tipinis 3 metų parduodamas jau turi 150000-200000km. Esu tokius pats pardavęs. Jei ketinama važinėti bent 10 metų tai naujas paprastesnis bus pigiau nei senas su daug privalumų, kurių palaikymas darbinėje būsenoje kainuos daug. Tiesa, tepalų keitimas pas atstovą paprastai į 100e telpa. O su longlife serviso aptarnavimais tai yra kas 30000km arba du metai, žiūrint kas nutiks pirmiau. Ne tiek ir daug.

mariakas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:33
Užsiregistravo:Šeš Sau 02, 2021 3:23 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė mariakas » Ant Kov 23, 2021 7:09 pm

Kas 30kkm keisti tepalus nebent garantinei masinai arba jei zadi parduoti greit, nes jei sau masina planuoji laikyti 10metu, tai teks kapitalini daryti po tokiu bairiu, cia tas pats kaip volvo sako,kad automatinei pavaru dezej tepalai nekeiciami, nors AISIN deziu gamintojas sako,kad kas 60kkm keisti, po to visi ir verkia,kad volvo automatai nelaiko,
Bet cia diskusija be galo, kiekvienas gins savo pasirinkima

sprendimas
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Sek Lie 07, 2019 5:24 pm
Gavo patiktukų: 4

Standartinė sprendimas » Tre Kov 24, 2021 5:24 am

Na per tiek metų ir tiek automobilių su krūva kilometrų dar neteko susidurti su variklio gedimais. Taip kad keičiu kas 30000 km ir vargo nematau. Manau daug svarbiau kaip Jūs važinėjate. Aš aplamai niekur neskubu, nespaudžiu, baudų už greitį neturiu, variklis man dirba labai nedideliais apsisukimais. Ir dėžėje DSG7 nesu keitęs tepalų, nors vienu metu buvo tokių fantastų, kurie primygtinai siūlė keisti, nors gamintojo rekomendacijose to nėra. O ir savartynų DSG dėžių kainos signalizuoja apie tai, kad jos negenda ir niekam jų nereikia - pigios jos, nes pasiūla perteklinė

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Ket Kov 25, 2021 11:44 am

Mr. BM. rašė:
Ant Kov 23, 2021 4:06 pm
beard on fire rašė:
Ant Kov 23, 2021 10:41 am
Aš net nekalbu apie tai, kad aptarnavimas seno automobilio tikrai daugiau kainuoja nei naujo (sakykime, kad jie panašios klasės, naujas galbūt net šiek tiek aukštesnės). Malonumas vairuoti, salono detalės, įranga kaip parktronikai, kameros etc etc. SAUGUMO įranga ir t.t. čia gali vardinti be sustojimo.
Dalinuosi asmenine patirtimi.
Nesutinku. Rašiau straipsnyje visus skaičius. Naudotas mums kainuoja pigiau, nes kol jis apynaujinis - gedimų nėra. Nebent jau perkate 10m ir senesnius. O keisti kaladėles ar tepalus yra pigiau naudotam automobiliui, nes nėra prievolės permokėti dyleriui.

Parktronikai, kameros tikrai ne naujiena :D tokie dalykai yra 10 metų senumo modeliuose, o salono kokybė nepriklauso nuo metų. Dažniau kaip tik nuo automobilio klasės.
Tai man ir nereikia, kad būtų sutikimas, aš gi bent kelis kartus parašiau, kad dalinuosi asmenine patirtimi. Čia labai paprasta, kai nori pritempti prie savo ideologinio požiūrio, tai gali bet ką padaryti :) Esu matęs ir 2 + 2 = 5 matematinį išaiškinimą. Taip, kad :)

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ket Kov 25, 2021 1:38 pm

beard on fire rašė:
Ant Kov 23, 2021 10:41 am
Aš net nekalbu apie tai, kad aptarnavimas seno automobilio tikrai daugiau kainuoja nei naujo (sakykime, kad jie panašios klasės, naujas galbūt net šiek tiek aukštesnės). Malonumas vairuoti, salono detalės, įranga kaip parktronikai, kameros etc etc. SAUGUMO įranga ir t.t. čia gali vardinti be sustojimo.
Galbūt tik man vienam šis sakinys skamba ne kaip asmeninė patirtis, o gana konkretus teiginys :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
MeanDog
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:60
Užsiregistravo:Ket Sau 02, 2020 7:34 pm
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 14

Standartinė MeanDog » Pen Kov 26, 2021 10:29 am

gali dar žiūrėti iš tokio kampo, kad perkant naują tau realiai reikės mažiau pinigų pradžioje t.y. pradinis bus 15% ir tada su veiklos nuoma mokėsi apie 250eur/mėn.
Taigi vietoj iškarto išleistų 15k turėsi ir naują mašiną (tikėtina mažiau kontaktų su meistrais) ir dar saugumą, nes mokėsi iš anksto tau žinomas mėnesines įmokas.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Šeš Kov 27, 2021 6:50 am

Naudotą irgi galima lizinguoti. Dėl žinomų įmokų, tai pakilus palūkanų normai padidės ir įmokos.

Babatukas
Naujokas
Pranešimai:22
Užsiregistravo:Pir Lie 22, 2019 9:21 am
Išsiųsta patiktukų: 5

Standartinė Babatukas » Tre Bal 07, 2021 7:50 pm

Sveiki forumiačiai, būtų idomu jusu nuomonė. Darbas siulo nupirkti automobilį, bet už tai prašo 100e/men(sumažinti atlyginimą), na tai labiau gautųsi kaip nuoma, nes termino gale ar tiesiog išėjimo iš darbo atvėju automobilis lieka įmonei. Taigi per 5 metus gaunasi 6000e, perkant devėta auto už tiek tikėtina, kad jis 5 metu neatlaikys (nesiseka su auto, vis dažnai tenka lankytis pas meistrus) arba reikalaus papildomų išlaidų. Perkant lizingu, reikes pradinio įnašo+draudimai+ visos kotos išlaidos, bet termino gale automobilis liktų man. Tačiau planuoju imti paskola būstui, tai dar lizingo nesinori (gal or neišeina) imti. Jūsų nuomone verta priimti darbo pasiūlymą? Dėkui už jūsų nuomonę.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Bal 08, 2021 8:31 am

Babatukas rašė:
Tre Bal 07, 2021 7:50 pm
Sveiki forumiačiai, būtų idomu jusu nuomonė. Darbas siulo nupirkti automobilį, bet už tai prašo 100e/men(sumažinti atlyginimą), na tai labiau gautųsi kaip nuoma, nes termino gale ar tiesiog išėjimo iš darbo atvėju automobilis lieka įmonei. Taigi per 5 metus gaunasi 6000e, perkant devėta auto už tiek tikėtina, kad jis 5 metu neatlaikys (nesiseka su auto, vis dažnai tenka lankytis pas meistrus) arba reikalaus papildomų išlaidų. Perkant lizingu, reikes pradinio įnašo+draudimai+ visos kotos išlaidos, bet termino gale automobilis liktų man. Tačiau planuoju imti paskola būstui, tai dar lizingo nesinori (gal or neišeina) imti. Jūsų nuomone verta priimti darbo pasiūlymą? Dėkui už jūsų nuomonę.
Geriausia automobilio markė - valdiškas :))

Aš turiu panašų deal'ą. Turimą automobilį vertinu kaip 300-400 Eur darbdavio sukuriamą naudą, nes susideda tiek auto lizingas, tiek servisas, tiek žieminės/vasarinės padangos ir visokie technikiniai. Tai už 100 Eur pasiimti 3-4x grąžą tikrai apsimoka, ypatingai jeigu automobilio vistiek reikia ir pats pirktum bet kokiu atveju.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Skelbti atsakymą