Geriausi telefono ir interneto planai

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Vartotojo avataras
jėzus
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:50
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 5:59 am
Gavo patiktukų: 1
Re: Telefonas

Standartinė jėzus » Pir Rgs 16, 2019 11:00 am

O realiai kokie galimi pasirinkimai? Tarkime nepateisinam Tele2 verslo modelio. Einam tuomet brangiau naudotis Telia paslaugom? Bite?
Tele2 šiuo metu siūlo pigiausias paslaugas bandydami užpildyti tą trūkstamą pajamų gap'ą negražiai žaisdami. Bet pabaigoje išlošia vartotojas, kuris susižiūri ką perka ir moka neleisti įmonei formuoti savo įpročių, taip gaudamas pigiausią paslaugą.

Dėl įdomumo pažiūrėjau prepaid paslaugas, Tele2 ir pigiausi, sugebantys pasiūlyti visas paslaugas (kaip el. parašas ar internetas užsienyje (keista kaip ežys šio dalyko visai netu)) už mažiausią kainą.

P.S. su Tele2 esu lygiai taip pat susijęs kaip ir Mr. BM su Tautvydu Marčiulaičiu :)
LGBT

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Pir Rgs 16, 2019 7:21 pm

Mobilaus paslaugos viena iš labai nedaugelio sričių Lietuvoje, kur vis dar veikia rinka. Ir kainų lygis yra vienas mažiausių Europoje.

Dėl reklaminės žinutės... kadangi ji atėjo tiesiai iš Tele2, tai gali skandaliuką sukelti. Be tavo sutikimo jie negali siuntinėti reklamų :). Ir daugiau jų reklamų nebegausi.

O kad verslas siuntinėja reklamą... tai tam ir yra verslas kad pelną virintų. Mano subjetyviu požiūriu žymiai amoraliau yra sudėti saldainius prie kasų (vaikų akių lygyje) arba tv reklama nutaikyta į vaikus (pvz. "gaiviųjų gėrimų") ir t.t.

poklius
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:104
Užsiregistravo:Sek Bir 02, 2019 2:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė poklius » Ant Rgs 17, 2019 2:10 am

Tikros milenial snowflake problemos čia. Reklamą atsiuntė, tai reik lietis per visas platformas... Nesinaudok ar nepirk to kalafioro jei nepatinka. Pilna alternatyvų juk, taip ir formuojam rinka, patys rinkdamiesi ką naudot. Arba urve užsidaryk, kad neduok dangau kas nors tavo brangių įpročių neperformuotų.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ant Rgs 17, 2019 5:13 am

Pokliau, čia mes diskutuojam kaip daryt geriau, o ne tujinamės liepiamąja nuosaka. Jeigu paslaugos teikėjas, mano suvokimu, elgiasi neetiškai, aš jam tai pasakau, o ne sėdžiu urve. Tuo labiau, kalbėjimas turi ir kitą tikslą: dėmesį atkreipė ne vienas žmogus, permokantis už ryšio paslaugas, bet to nežinantis. Keli net asmeniškai padėkojo facebooke, kad atkreipiau dėmesį, eis pasikeist planą. Tai man visiškai jokio skirtumo ar tai milenial snowlake ar dar kokios problemos, bet kol tai padeda bent 1 žmogui sutaupyti, tai kalbėsiu ir toliau.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Codex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:91
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:10 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Codex » Ant Rgs 17, 2019 5:47 am

Šitą temą seku nuo pradžios ir nors niekada nerašiau, bet dėl jos per mėnesį susimažinau išlaidas telefonui biški daugiau nei 16€. Niekada net nesukdavau galvos dėl tokios sumos, nes atrodydavo kam skaičiuoti tuos kelis eurus, geriau susimokėti daugiau ir negalvoti apie limitus. Bet kai įvertini, kad per metus susidaro beveik 200€, tai tada susimąstai kokie poreikiai iš tikrųjų reikalingi. Keli puslapiai atgal yra geras Mariaus Dubnikovo video iliustruojantis pirkt/investuok skirtumus.
REAL MADRID CF FAN

Arūncė
Naujokas
Pranešimai:13
Užsiregistravo:Tre Kov 27, 2019 7:43 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Arūncė » Ant Rgs 17, 2019 10:19 am

Sveiki, ne visai i tema, bet pridurt noreciau apie kabeline / palydovine televizija. Turiu Cgates, interneta + TV. Mokejau apie 27eur/men uz komplekta, bet ilgainiui pastebejau, kad niekas seimoje neziuri 100+ kanalu :)
Pasilikom tik LT kanalus, kuriu irgi beveik neziurim + letesni Interneta, kurio pilnai uztenka 3 telefonam, plansetei, telikui ir kopiuteriui :)
dabar mokam 17eur/men. Va taip paprastai nepakeitus iprociu galima per metus pasitaupyt 120 euriuku :)

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ant Rgs 17, 2019 3:15 pm

Dėl kabelinės, mes interneto gerą planą ir kabelinę turim C gates ir mokam 13 eurų. Žmona "išmušė", nes name yra daug konkurentų. Šiaip siūlė irgi už 17. Bet kažkas siūlė pigiau, tai mum paliko iki 13 eurų. O penki kontinentai pas motiną yra komplektas 17 eurų. Abu planai be modemo nuomos (pirktas, tikrai neapsimoka nuomotis).
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Rgs 18, 2019 6:04 am

Ar niekas nebandėte TV pasijungti tiesiog nuo antenos? Lietuviški kanalai yra nemokami, tai kabelinės kaip ir išvis nebereikia, ypač turint omenyje tai, jog per smartTV browserius galima atsidaryti mediateką ar tv3play ir atsisukti norimas laidas.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Tre Rgs 18, 2019 6:10 am

Manau, kad gera idėja. Bet aš vaikams leidžiu žiūrėt TV ribotai, tai jie prašo, kad bent jau content galėtų rinktis. Realiai tai filmukai ir discovery/travel/science. O lietuviški kanalai tai man nepatinka, aš jų nerodau, išskyrus LRT.
Dabar naujame bute yra TV. Senajame nebuvo ir nereikėjo, užteko vienos planšetės. Apskritai TV tikriausiai namie nereikėtų.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Tre Rgs 18, 2019 7:37 am

Praeitą savaitę mezon pasiūlė tapti jų VIP klientu už 3.9 Eur/mėn. neribotą internetą. Nežinau kaip ir kodėl, bet jeigu kam nors bus aktualu, galiu nurodyti kontaktus, galbūt ir Jums kažką suderins. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Skelbti atsakymą