Interjero dizainas

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
crispy
Naujokas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:Pir Lie 29, 2019 1:29 am
Interjero dizainas

Standartinė crispy » Pir Lie 29, 2019 3:14 am

Sveiki gyvi :) Gal kas neseniai įrenginėjote sau namus ir turėtumėt kokių idėjų/patarimų, kaip geriau įrengti nedidelį 40kv.m butuką ?:)

Sitis
Mustachian
Pranešimai:204
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38

Standartinė Sitis » Ant Lie 30, 2019 7:51 am

Oj koks platus klausimas :) Įsirenk pagal savo poreikius. Nieks tau nepatars kaip su tavo poreikiais tavo bute tau reikia gyventi ;)
Pinterest gali pasišaudyti idėjų jei domina kažkokie konkretūs sprendimai. Jei domina minimalizmas - pilnas internetas info, nuotraukų, video. Daiktai su minimum dviem paskirtim ir pan. 40kv iš esmės yra pakankamai daug net nedidelei vieno vaiko šeimai jei viskas protingai funkcionaliai įrengta. Dviem sočiai. Vienam per daug :)

Jei turi pinigų ir nenori pats tuo užsiimti, susirask dizainerį kuris tau padės nepadaryt brangių klaidų ir patars, pakonsultuos. Nebūtinai iš jų pirkti visą projektą. Galima valandai ar pan. pasikviesti ir papasakos kažką. O gal ir ne :)
Jų gali surasti www.paslaugos.lt

Žodžiu. Sėkmės ;)

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ket Rgp 01, 2019 7:08 am

40kv. bute bus svarbu labai geras zonavimas. T.y., kad nebūtų bereikalingų koridoriaus ar kitų patalpų erdvių. O jeigu tai yra, belieka įvairūs smart baldai, kurie yra kompaktiški, bet universalūs.

Esu kažkur pinterest matęs, kai virtuvėje stalas yra atlenkiamas. T.y. kai jo nereikia, jis nulenkiamas ir gaunama papildomo ploto, o kai reikia stalo jis atsilenkia ir pilnai užtenka vietos 4 asmenims vakarieniauti. Tie patys principai gali būti panaudojami ir kitoms patalpoms.

P.S. pritariu dėl gero dizainerio. Sumokėjus jam, bus sutaupoma vėliau.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

tantrumas
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Pen Rgp 02, 2019 2:35 pm

Standartinė tantrumas » Pen Rgp 02, 2019 3:36 pm

Aš irgi manau, kad 40kv.m. gali būti per akis net ir nedidelei šeimai. Visų pirma susirasčiau multifunkcinių baldų - sieninė lova (čia pavyzdys https://inmondus.lt/miegamojo-baldai/mi ... vos-detail), kad ir paprasta suskleidžiama sofa-lofa. Taip svetainė per porą akimirkų gali konvertuotis į miegamąjį. Jeigu turi daug daiktų, tai nereiškia, kad reikia viską pramėtyti. Aš pats turiu sukaupęs nemažai turto - knygų, elektronikos, drabužių. Bet viską be problemų sutalpipinu. Jeigu tavo butukas turi aukštas lubas, tai siūlyčiau išnaudoti visą tą vertikalią erdvę - naudot aukštas lentynas, kabinti viską ant sienų. Tas pats galioja ir namų dekorui. Kad suteiktum namams gyvybingumo, aš renkuosi įvairius plakatus, paveikslus ir pan., kas beveik neužima jokios vietos. Tinkamos spalvos taip pat leidžia kambariui atrodyti vizualiai didesniam, taigi siūlau rinktis lengvas pastelines spalvas, o kad viskas nebūtų taip nuobodu, tai siūlau įterpti vieną kitą kontrastuojantį akcentą. Galima pažaisti ne tik su spalvomis - į minimalistinį interjerą įterpti kokią nors retro detalę - ar tai senovinį fotelį, ar kokį kilimą. Buto funkcionalumo taip pat reikėtų nepamiršti, tai išmanieji sprendimai tikrai palengvintų tavo gyvenimą. Pavyzdžiui įsirengus tokį sensorinį jungiklį https://www.jung.de/lt/1987/produktai/t ... liai-f-50/ prie miegamojo lovos turėtum savotišką valdymo pultelį, kuriu galėtum valdyti žaliuzes, vėdinimą, šviesas ir t.t. (funkcijas gali sukonfigūruoti pagal savo poreikius)

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pen Rgp 02, 2019 6:50 pm

Sveiki.

Tie kurie teigia, kad 40 m2 per akis šeimai ar turit vaikų ?

Dėl dizainerio (-ės) tai rekomenduoju tikrai jei yra galimybė. Patys naudojomės jos paslaugomis ir esam patenkinti rezultatų.
Jei nuspresi rinktis dizainerį pavartyk jo darbų galerija, nes gali nesutapti jūsų skoniai ir tada bandys įsiūlyti kas jam labiau patinka ir su kokiu stilium įpratęs dirbti.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Šeš Rgp 03, 2019 5:43 am

Artur rašė:
Pen Rgp 02, 2019 6:50 pm
Sveiki.

Tie kurie teigia, kad 40 m2 per akis šeimai ar turit vaikų ?
Ne, bet pats užaugau su šeima 43 m2 bute. Sveikas gyvas esu. Daug lemia racionalus išplanavimas bei nepervertinti poreikiai.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
T. J.
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:112
Užsiregistravo:Pir Geg 20, 2019 7:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė T. J. » Šeš Rgp 03, 2019 10:32 am

Mr. BM. rašė:
Šeš Rgp 03, 2019 5:43 am
Artur rašė:
Pen Rgp 02, 2019 6:50 pm
Sveiki.

Tie kurie teigia, kad 40 m2 per akis šeimai ar turit vaikų ?
Ne, bet pats užaugau su šeima 43 m2 bute. Sveikas gyvas esu. Daug lemia racionalus išplanavimas bei nepervertinti poreikiai.
Bet buto plotas turbūt buvo nulemtas labiau finansinių galimybių nei poreikių, ar klystu? Be to, yra gyvenimas ir yra komfortiškas gyvenimas. Gyventi galima ir 20 m2 bute, bet kažin, ar tada galima kalbėti apie komfortą. Tad turint finansinių galimybių, vargu, ar reikia taip save riboti. Aš taip pat sunkiai įsivaizduoju gyvenimą su tarkime 2 vaikais 40 m2 bute. Tiek tėvams, tiek vaikams manau reikia turėti savo erdves, kur būtų galima pabūti vieniems, pailsėti, vaikams pažaisti. Į mažą butą draugų nepasikviesi, teks eiti "į miestą", kur išleisi gerokai daugiau pinigų, tai vėlgi savi pliusai, savi minusai.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Šeš Rgp 03, 2019 12:46 pm

T. J. rašė:
Šeš Rgp 03, 2019 10:32 am

Bet buto plotas turbūt buvo nulemtas labiau finansinių galimybių nei poreikių, ar klystu? Be to, yra gyvenimas ir yra komfortiškas gyvenimas. Gyventi galima ir 20 m2 bute, bet kažin, ar tada galima kalbėti apie komfortą. Tad turint finansinių galimybių, vargu, ar reikia taip save riboti. Aš taip pat sunkiai įsivaizduoju gyvenimą su tarkime 2 vaikais 40 m2 bute. Tiek tėvams, tiek vaikams manau reikia turėti savo erdves, kur būtų galima pabūti vieniems, pailsėti, vaikams pažaisti. Į mažą butą draugų nepasikviesi, teks eiti "į miestą", kur išleisi gerokai daugiau pinigų, tai vėlgi savi pliusai, savi minusai.
Iš dalies taip, dėl finansų kaip ir daugėliui tais laikais. Tik mūsų šeima nedidelė, tad visi turėjom, nors ir mažus, bet savo kambarius. Kaip ir sakiau, svarbus erdvių racionalumas. O žiūrint retroperspektyviai, negalėčiau įvardinti jokio iki dabar likusio blogo atsiminimo, kad gyvenome kompaktiškame būste.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Šeš Rgp 03, 2019 1:52 pm

Gyvenau su dviem mažais vaikais 45 kv bute. Visai nieko. Bet su mokyklinio amžiaus jau nevisai manau. O paaugliui tai tikrai reikia atskiro kambario.
Mes svetainę buvom kaip miegamąjį pasidarę, su sofa lova. Tai nepatogu per kloti kiekvieną rytą vakarą, bet įprantama.
Mano blogas http://giem.lt

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Šeš Rgp 03, 2019 10:05 pm

O kodėl norėti daug jau yra blogai ?
Suprantu, kai nėra finansinių galimybių tai gyveni ir tiek, bet turint visas galimybes gyventi didesniam bute/name su šeima tai man keista tada, nes kam tada žmogau tau tie pinigai, jei bijai juos išleisti. Dirbu ir investuoju tam, kad ramiai sau senatvėje kur name prie ežero sedėčiau, o ne bute ir sakyt man nieko nereikia.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Skelbti atsakymą