Investicinis gyvybės draudimas

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11
Re: Investicinis gyvybės draudimas

Standartinė biogas » Pen Sau 03, 2020 11:53 am

Mano patirtis su neinvesticiniu panaši. Dabar turiu su paskola susietą 50/50 kiekvienam, apie ~10% nuo bankui įmokos. Bet kai bandžiau panašiom sumoj kitur ieškoti, tai visur tik investicinis su 0 kaupimo, bet kaina bent 3x didesnė, jei žiūrėti mėnesio įmoką.

Dar yra toks startup'as Switch4sure, gal kas daugiau žinot? Pats nebandžiau, nes man nepatiko, kad suma draudimo nemaža, o jie tik startup'as, tai nutikus įvykiui ar turės iš ko mokėt. Novis irgi panašiau į startup'ą + pinigai eina į fondus, o kaip su tuo GenRe tai iš vis nieko neina rasti.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pir Sau 06, 2020 12:04 pm

jėzus rašė:
Pen Sau 03, 2020 11:24 am
GKA rašė:
Pen Sau 03, 2020 11:06 am
Kiek aš pats susidūriau prieš imdamas paskolą, tai tik bankai siūlo investicinį gyvybės draudimą su draudimo sumomis siekiančiomis būsto paskolos dydį ar pusė būsto paskolos dydžio, jei draudžiasi vyras su žmona. Kai teko bendraut su draudimo kompanijos investicinio draudimo pardavėja - siūlomos apsaugų sumos siekė 10-15k€ arba kita pasirenkama suma. Pagrindinė mintis buvo, kad nutikus didesnei nelaimei išmokos užtektų bent 6-12mėn - per tą laikotarpį arba visą sumą išdalint skirtingomis dalimis, kad išsaugot savrabiausią turtą ir sugalvoti, kaip atstatyti pajamas reikiamas pragyvenimo lygiui. Arba jei pajamos leidžia išgyventi, tai susimažinti paskolos naštą iškart su gauta išmoka ir toliau gyvent.
Dėl rizikų draudimo, kai pasakojo banke man apie draudimą, tai nedarbingumo dienų draudimas yra pats brangiausias ir ten jau 50€ išmoką už nedarbo dieną, kad gauti už pačios rizikos draudimą galima palikti net daugiau pinigų, nei paliekama pinigų mirties ar sunkios ligos rizikos draudimui. Tai jei jau draudžiamasi, reiktų labai stipriai įsivertinti, ar tikrai reikia tokio brangaus produkto.
Kita mano mintis būtų apie nedarbingumo dienų ar darbo netekimo rizikas, tai jei jau bent kiek domiesi investavimu ir FIRE ar panašiais dalykais, tai greičiausiai turėsi "rainy day fund", kuris ir bus panaudojamas tokiais atvejais.
Bent jau aš taip mąstau. Tiesa, kiek domėjausi gyvybės draudimais, tiek niekada niekam ir nepavyko įtikinti mane įsigyti šį produktą, o apie draudimą nuo nelaimingų atsitikimų pradedu pagalvot vis dažniau, nes visgi mano pajamos yra gerokai didesnės šeimoje + pavažinėju dviračiu miškais nelabai ramiai, kartais į kokį MTB taurės varžybas išvažiuoju ir norėtųsi dažniau tą padaryt, tai traumų rizika yra. :)
Varžybose draudimas negalios.. O jei norėsi, kad galiotų, teks mokėti gan didelę sumą ir tai su klaustuku ar pavyks rasti draudiką, kuris draus.
Kadaise su superbike'u važinėdavau į track days'us po aplinkines Baltijos šalis, tai taip ir nepavyko rasti draudimo, kuris draustų nuo traumų. Gerai kad bent jau jo neprireikė.
Žinau, kad varžybose negalios. Bet varžybose nedalyvauju taip dažnai, dažniau minu pats vienas ar su kompanija kažkur. O jei ir dažniau dalyvaučiau varžybose vis vien, numinamas atstumas varžybose vs važiuojant treniruotis bus gerokai mažesnis, tad rizika susižeisti kažkur važiuojant kitur yra didesnė, bent jau pagal nuvažiuojamą atstumą. Varžybose truputį kiti faktoriai veikia, kurie daugiau rizikos duoda :)

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Ant Lie 21, 2020 7:28 am

Verslo žinios rašo kaip LB bandė suprasti ką GD bendrovės veikia. Pasirodo ne aš vienas nelabai suprantu.

https://www.vz.lt/rinkos/2020/07/21/lb- ... -bado-akis

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ant Lie 21, 2020 9:52 am

biogas rašė:
Ant Lie 21, 2020 7:28 am
Verslo žinios rašo kaip LB bandė suprasti ką GD bendrovės veikia. Pasirodo ne aš vienas nelabai suprantu.

https://www.vz.lt/rinkos/2020/07/21/lb- ... -bado-akis
Labai gerai.
Gal tai pavirs kokiu įstatymo projektu saugančiu vartotojus. Man kosmosas kaip dabar galima taip leisti visiems M Capital'o ant komisinių pastatytiems vadzibiorams stumdyti compensos draudimus į kairę ir dešinę. Avon'o ar papildų MLM modelis, tik, kad su jautriu finansų produktu. It can't be legal.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
Bitė
Naujokas
Pranešimai:29
Užsiregistravo:Sek Sau 31, 2021 5:31 pm
Išsiųsta patiktukų: 10
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Bitė » Ant Kov 02, 2021 8:20 pm

Radau seną, gerą, bet panašu nelabai kas nuo tų laikų pasikeitė:
http://www.vz.lt/article/20150613/Article/306139998

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Tre Kov 03, 2021 2:02 am

Tiesiog ūkiškai visiem suprantamai parašysiu:
"Šūdas tie visi investiciniai draudimai".
Norit apsidraust - drauskites be investicijų.
Norit investuoti - darykite tai patys.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Skelbti atsakymą