Pats sau kirpėjas?

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55
Pats sau kirpėjas?

Standartinė Giem » Sek Geg 10, 2020 8:18 pm

Esu kirpęs savo vaikus, skutęs plikai draugą. Pats iki šiol kirpdavausi pas pažįstamą, kirpykloje (pigiai ir gerai). Bet ketvirtadienį paskambinus užsirašyti, išgirdau, kad tik po trijų dienų yra vieta. O ir šiaip rizika, karantinas.. Toks atrodo paprastas reikalas, kodėl kažkur trenktis per miestą? Gaišti laiką? Leisti pinigus?
Iš pažįstamo gavau plaukų kirpimo mašinėlę (užaugo jo sūnūs, tėvas jų nebekerpa, guli stalčiuje, dulkes renka).
Pažiūrėjau youtube kelis filmukus, nusikirpau. Pasijuokėm. Žmona dar dvidešimt minučių taisė (irgi pirmas kartas, kai suaugusį kerpa). Gavosi 7-8/10. Sugaišom iš viso valandą. Manau, bandysiu ugdyti šitą reikalą. Didelių reikalavimų plaukams neturiu, šiuo metu dirbu per nuotolį. O video calls tik priekyje patenkinami vaizdo reikia :)

Gal kas turit patirties? Kerpat savo vaikus? Kerpatės patys? Turit kokių pasiūlymų? Manualų? Kokia mašinėlė? Ar patenkinti?

Labai įdomu. Gal buvo juokingų nutikimų? Baigėte plikas?
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Geg 11, 2020 6:59 am

Giem rašė:
Sek Geg 10, 2020 8:18 pm
Esu kirpęs savo vaikus, skutęs plikai draugą. Pats iki šiol kirpdavausi pas pažįstamą, kirpykloje (pigiai ir gerai). Bet ketvirtadienį paskambinus užsirašyti, išgirdau, kad tik po trijų dienų yra vieta. O ir šiaip rizika, karantinas.. Toks atrodo paprastas reikalas, kodėl kažkur trenktis per miestą? Gaišti laiką? Leisti pinigus?
Iš pažįstamo gavau plaukų kirpimo mašinėlę (užaugo jo sūnūs, tėvas jų nebekerpa, guli stalčiuje, dulkes renka).
Pažiūrėjau youtube kelis filmukus, nusikirpau. Pasijuokėm. Žmona dar dvidešimt minučių taisė (irgi pirmas kartas, kai suaugusį kerpa). Gavosi 7-8/10. Sugaišom iš viso valandą. Manau, bandysiu ugdyti šitą reikalą. Didelių reikalavimų plaukams neturiu, šiuo metu dirbu per nuotolį. O video calls tik priekyje patenkinami vaizdo reikia :)

Gal kas turit patirties? Kerpat savo vaikus? Kerpatės patys? Turit kokių pasiūlymų? Manualų? Kokia mašinėlė? Ar patenkinti?

Labai įdomu. Gal buvo juokingų nutikimų? Baigėte plikas?
Draugė mane apkirpo prieš pora savaičių, tai kokybė kaip kirpykloj buvo :) Po to nusprendžiau mašinėlę pirkti, nes dabar skolinta buvo. Manau, kad šonus ir galą tikrai galima patiems, o taupant laiką viršų rečiau ir kirpykloj galima susitvarkyti. :)

Draugą taip pat kirpo mergina, tai ne plikas baigė, bet linksmai atrodė :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pir Geg 11, 2020 7:05 am

Reikia atmušti ranką, nereiks ir viršaus :) Šiaip tai tikrai nėra kosmosas pačiam susitvarkyti. Aišku ekonomiškai greit neatsipirks, nes mašinėlė kainuoja, bet su laiku.. :)
Mano blogas http://giem.lt

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Pir Geg 11, 2020 7:21 am

Giem rašė:
Sek Geg 10, 2020 8:18 pm

Gal kas turit patirties? Kerpat savo vaikus? Kerpatės patys? Turit kokių pasiūlymų? Manualų? Kokia mašinėlė? Ar patenkinti?

Labai įdomu. Gal buvo juokingų nutikimų? Baigėte plikas?
Pats kerpuosi nuo 2000'ųjų. Mašinele tarp 4-6 mm (vasdara) iki 15mm ziema. Vasara dažniausiai kerpuosi 2x i menesi, ziema - 1.
jei reikia reprezentacines isvaizdos.. tai pars nenusikirpsi (nugaroj sunku graziai išlyginti. Viršus, šonai - normaliai.) Del to pataisyti/padailinti gerai kai yra dar kas nors salia :) Pat kirpimo procesas trunka iki 5 min (max 10). Dailinimas irgi panasiai.

Esu bandes įvaires mašineles. Pirmoji buvo laidine uz 6 USD (kaip pigiausias kirpimas). Kirpo normaliai, tik nelabai patogi. Tiek forma, tiek laidas pastoviai uz ausu kliuna ir susisukioti sunku.

Dabar naujoju 2. vienuose namuose rimtas Philipsas, 70-100Eur eilės.
Kituose noname is Lidl uz 15 Eur.

Abi kerpa, tik Lidl'nei stipriau jauciasi galios trukumas. Jei rimtesni kuoksta plauku pagauna - pradeda strigti ir pesiotis. Pasitreniravus to galima isvengti, bet pirmi keli kirpimai.. maniau reiks ismesti. Philipsas... eina kaip per sviesta.

Taigi renkantis siulyciau pirmausia i galia ir greiti ziuret. Gerai kai vandens nebijo (po duso pasisiaususius plaukus pereiti dar karta :)
Paciam kerpantis patogiau mazos (apvalios), bet ir su pailga normaliai nusikepa.

Dabartines turi lenktus asmenis, tipo skirta Self cut, bet tu nesu bandes.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pir Geg 11, 2020 7:31 am

O, ačiū už tokį informatyvų įrašą. Daug sužinojau :)
Mano blogas http://giem.lt

SanDallas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:57
Užsiregistravo:Šeš Kov 02, 2019 6:46 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 2

Standartinė SanDallas » Pir Geg 11, 2020 5:13 pm

Būdamas 14-18 metų visą laiką kirpdavausi pats. Pavykdavo suformuoti vidutinio ilgio (~20 mm) šukuoseną. Vėliau susiradau patinkančią kirpėją, bet kainos su laiku labai didėjo. 20 lt->30lt->20 eurų->25 ir prieš pat karantiną net iki 30. Per karantiną vėl prisiminiau seniai pamirštus savęs kirpimo įgūdžius. Nusipirkau Braun kirpimo mašinėlę/trimerį už ~50 eurų, peržiūrėjau kelis youtube video ir apsikirpau pats su žmonos pagalba nugarinėj pusėj. Rezultatas sakyčiau 8,5/10, jei lyginsim su kirpėja, kuri man patiko :) Plaukų ilgis nuo 5mm šonuose iki 13 mm šonų viršuje, o viršus su žirklėm kažkiek ilgesnis. Tikriausiai teks toliau tobulinti šituos įgūdžius, nes kirpimo mašinėlė per 3 kirpimus jau atsipirko ir netgi "uždirbo"...

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pir Geg 11, 2020 6:10 pm

Tai jo. Jeigu už 30 eurų kirptis, tai greit atsipirks :) Aišku esant reikalui (šventė), galima ir apsikirpti kirpykloje, bet pvz vasarą, ar kas nešioja trumpiau..

O ir įgūdis kažkoks atsiranda. Ir išmokus, laiko susitaupo. Super. Turbūt vienas iš skills kur mustaschians gali nesunkiai bent jau minimumą įvaldyti.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pir Geg 11, 2020 6:24 pm

Bus jau gal 4 metai, kai kerpuosi pats.

Visų pirma - susitaupo laiko. Su galvos ir barzdos kirpimu, vonios tvarkymu gaunasi ~1 val., nereikia niekur eiti. Antra, tai galiu kirptis tada, kada patogu, o ne kada gali kirpėja/as. Dažniausiai tai būna vakarai arba prieš pat šventes, keliones ar kt. viešumus. Pats kerpuosi dažniau, kas 2-3 savaites. Kol su kirpykla susiderindavau, budavo ir 4 ar 5 savaitės praeidavo, tai atrodydavau nekaip :)

Mašinelę pirkau Lidl'e už 20€, dar ne Lietuvoje. Kerpa iki dabar puikiai, bet ja dažnai sutepu, kad nenudiltų ašmenys. Apačioje kerpu iki 1mm, viršuje 25-50mm. Viršų pramokau jau ir su žirklėmis patobulinti, kad turėti šiokią tokią šukuoseną. Gale padeda Mrs. BM., bet kartais ir pats pasidarau su dviem veidrodžiais. Bet ten jau rankų ir smegenų laužymasis, ypač pradžioje :D

Jeigu apie pinigus, tai gana paprasta. Kirpdavausi už 15€, tai per 4 metus, netskaičiuojant brangimo, neišleidau 720€. Įvertinus kainų didėjimą, bus kažkas apie 1000€.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Pir Geg 11, 2020 6:49 pm

Kažkaip čia visi labai brangiai kerpasi, o šukuosenos gan trumpos, tai nesuprantu kodėl taip brangiai? pas mane kirpimas po 5eur su nuolatiniu, be 7eur. Vienintelis minusas jog kaip ir minėjo susiderinti ir nuvažiuoti, o tai dažnai tenka darbo metu tai nelabai patogu. Kadangi mano šukuosena bent jau iki karantino buvo ilgesni plaukai tad pačiam sunkiai sektusi apsikirpti. Karantino metu atlikau ką senai svajojau ir nesiryždavau pirmą kartą apsikirpau su mašinėle labai trumpai, sakyčiau tinka, bet matyt po karantino gryšiu prie senosios šukuosenos.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pir Geg 11, 2020 7:19 pm

Vilis rašė:
Pir Geg 11, 2020 6:49 pm
Kažkaip čia visi labai brangiai kerpasi, o šukuosenos gan trumpos, tai nesuprantu kodėl taip brangiai?
Spėju skirtumai dėl miestų. Net ir pačiame Vilniuje yra vietų po 10€ miegamuosiuose rajonuose ir po 30€ ar daugiau centre. Aš kadangi kirpdavausi kuo arčiau namų, kad nereikėtų gaišti laiko kelionėms, tai mokėdavau vidutinę/didesnę kainą.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Skelbti atsakymą