Pats sau kirpėjas?

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11
Re: Pats sau kirpėjas?

Standartinė biogas » Ant Geg 12, 2020 7:00 pm

Nuo 2012 nebesikerpu, plaukai iki pečių užaugo ir nebeauga ilgyn :). Tik vietoj šukų šepetį reik naudot ir susirišti tenka.

bebras
Naujokas
Pranešimai:15
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 4:23 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 1

Standartinė bebras » Tre Geg 13, 2020 8:59 am

Įpusėjus karantinui nusipirkau Philips mašinėlę už 30 eurų, draugė apkerpa labai neblogai, kadangi šukuosena nėra įmantri. Kirpykloje mokėdavau po 10 eurų, jau kirpausi 3 kartus (greitai užauga šonai), tai jau kaip ir atsipirko :)

Nežinau ar karantinui pasibaigus grįšiu atgal į kirpyklą, jei ir grįšiu tai tikrai rečiau negu prieš tai.

Entonis
Naujokas
Pranešimai:13
Užsiregistravo:Ket Vas 06, 2020 1:58 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 4

Standartinė Entonis » Tre Geg 13, 2020 7:02 pm

Kerpuosi ir kirpsiuosi kirpykloje. Turiu savo kirpėją jau 10 metų, tai kirpimasis man malonus užsiėmimas ir namie ghetto metodais gerai apsikirpti šansų nėra (kirpausi pats studijuodams Danijoje porą kartų, rezultatas nekažką). Sutaupysiu 20 eur mėnesiui? Geriau įdėsiu daugiau pastangų uždirbti, nes mąstymas kaip tik sutaupyti asmeniškai džiaugsmo neprideda.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Geg 13, 2020 7:35 pm

Entonis rašė:
Tre Geg 13, 2020 7:02 pm
Sutaupysiu 20 eur mėnesiui? Geriau įdėsiu daugiau pastangų uždirbti, nes mąstymas kaip tik sutaupyti asmeniškai džiaugsmo neprideda.
Čia ne apie 20€. O apie požiūrį bei bendrą gyvenimo filosofiją. Pritaikius panašius principus kitose srityse, kalba eina ne apie 20€, o apie 200€, 2000€, 20 000€ ir t.t.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Tre Geg 13, 2020 8:43 pm

Mr. BM. rašė:
Tre Geg 13, 2020 7:35 pm
Entonis rašė:
Tre Geg 13, 2020 7:02 pm
Sutaupysiu 20 eur mėnesiui? Geriau įdėsiu daugiau pastangų uždirbti, nes mąstymas kaip tik sutaupyti asmeniškai džiaugsmo neprideda.
Čia ne apie 20€. O apie požiūrį bei bendrą gyvenimo filosofiją. Pritaikius panašius principus kitose srityse, kalba eina ne apie 20€, o apie 200€, 2000€, 20 000€ ir t.t.
Tai cia jus abu apie bendra gyvenimo filosofija. Viensam svarbiau daznas malonumas pasedeti kirpykloje. Kitaip - vizija iseiti i mensija pries sukriostant. Universalaus atsakymo nera kas geriau: daug mazu gyvenimo malonumu, ar didelis tolimas tikslas.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Geg 13, 2020 9:39 pm

dali.us rašė:
Tre Geg 13, 2020 8:43 pm
Tai cia jus abu apie bendra gyvenimo filosofija. Viensam svarbiau daznas malonumas pasedeti kirpykloje. Kitaip - vizija iseiti i mensija pries sukriostant. Universalaus atsakymo nera kas geriau: daug mazu gyvenimo malonumu, ar didelis tolimas tikslas.
Jeigu prakalbom apie mane, tai esu kažkur tarp šių dviejų variantų. T.y. daug mažų malonumų, kurie nieko nekainuoja + didelis tolimas tikslas :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Geg 14, 2020 6:56 am

Aš skaitydamas šią temą tą patį pagalvojau kaip ir Estonis, bet esu nei tai vienoje pusėje nai tai kitoje, kažkur per vidurį. Man patinka gyventi minimalistiškai, branginant savo daigtus ir turtą, mėgstu išlaikyti savo daigtus ilgą laiką, vengiu vartotojiškumo peršamo šiais laikais, nors visai to išvengti ir nepavyksta, tą stengiuosi diegti ir savo vaikui. Bet visų malonumų kad ir kokie jie beviltiški gali pasirodyti negalime atsisakyti, ir ne kiek dėl savęs o dėl savo šeimos, jiems toks požiūris gali būti dar labiau nepriimtinas, tad daugeliui teks ieškoti kompromisinių sprendimų, tiem kad nereikia galbūt pasisekė :) bet mintis ta kad negalime visko sau uždrausti, nes tada nebelieka tam tikro malonumo, aišku čia ilga diskusija kas yra gyvenimo malonumas ir kas jį turėtų teikti, bet tai labai komplikuotas dalykas iš daug sudedamūjų. Tad stengiuosi laviruoti kažkur per vidurį, pataupau kur atrodo protinga ir galima iš tikro sutaupyti ar vienu kartu ar per ilgą laiką, o kai kur leidžiu sau išleisti.

Edit.: Kirpykla bus tas dalykas ant kurio netaupysiu, nes turiu mėgstamą kirpėja su kuria smagiai pabendraujame kiekvieną kartą apsilankius, ir dėl kokybės, tokios man manau pasiekti nepavyks, plius gan pigiai kerpuopsi 5-7 eur.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ket Geg 14, 2020 7:20 am

Labai graži diskusija.
Aš irgi iki šiol visą laiką kirpausi kirpykloje. Bet tiek kainos, tiek eilės tapo nesąmoningos. Plius kirpimui skiriama tikrai daug laiko. Mano pažįstama kirpėja ir galvą plauna, ir paplepėti nori. Aš turiu 3 vaikus, tai man kažkaip tampa sunku tą valandą skirti beprasmybei. Tikrai yra kur apsikirpti ir už 7 eurus, ir greitai (15 mins).
Bet čia požiūrio reikalas. Išmokus pačiam greit kirptis, ir pinigų sutaupysiu, ir laiko, ir smagu, ir naujas įgūdis. O gal karantinai dabar bus kasmet?
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Geg 14, 2020 8:19 am

Tikrai labai gera diskusija. Privertė susimąstyti.

Spausti ir taupyti ant kiekvieno gyvenimo sprendimo, tai koks čia gyvenimas, sakys vieni. Bet čia investuojančių žmonių forumas, tad vertinant kirpimą kaip investiciją, tikrai atrodo verta bent jau "pa'explore'inti" šią idėją.

Vizitas į kirpyklą yra:
- pasikartojantis (10-15 eur/mėn)
- imlus laikui (1-2h/mėn su kelione)
- nepatogus (reikia derintis ir sekmadienį prieš miega neapsikirpsi)
- amžinas (niekur su metais nedings. Na, ok ok, kai kuriems nedings)

Dar įvertinant faktą, kad kirpyklų reikia ir vaikams, tad išmoktas kirpimo įgūdis bus perpanaudojamas bent 10 metų ant vaikų (turbūt tik berniukų?:)), tai visai įtikinote mane, kad verta į šį įgūdį investuoti savo laiką.

Priešingai nuo kokio namų remonto pačiam, kur aš geriau sumokėsiu meistrui, kad sudėtų grindis, nes jis tą daro kiekvieną savaitę ir yra atkalęs rankelę, o man reikėtų nuo nulio mokytis dėl vieno karto. O dar ir rizika, kad į pačio nekokybiškai susidėtas grindis pasku reikės žiūrėti visą gyvenimą.
Tai kirpimas yra pasikartojantis bei ištaisomas veiksmas. Na taip, kokybė turbūt bus prasta pirmus kelis kartus, bet po mėnesio vėl turi šansą pasitaisyti.

Short-term pain for long-term gain, taip sakant.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Ket Geg 14, 2020 10:42 am

Anksciau kirpausi uz 8e, dabar uz 38e ir galiu pasakyt totally worth it. Ir laika smagiai praleidi ir geriau atrodai.

Kalbant apie ta bendra Mustachian ideja, man rodos tas labai jau bandymas sutaupyt visur po biski tikrai over the top. Jei atnesa dziaugsmo ten tas kavos puodelis zmogui uz 5e, tai tegul ir perka ji o ne vis grauziasi "O cia galejo but 10k po n metu"

Kaip nesuk dauguma cia musu ne del super taupymo sugeba investuoti didesnes sumas, o del to, kad atlyginimai zymiai didesni negu Lietuvos vidurkis

Skelbti atsakymą