Kaip jusu pirma "krizes" patirtis?

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3
Re: Kaip jusu pirma "krizes" patirtis?

Standartinė Vilis » Šeš Bir 06, 2020 8:22 am

Spekuliavau 2 metus iki tol, suvalgo per daug laiko, pe daug rizikos, nors mokintis ir tobulėti buvo įdomu. Investuoti reguliariai pradėjau tik vasario mėnesį, tai kažkokių didelių praradimų neturiu, Portfelis atmetus trade pozicijas +5.6%, palaipsniui pareinu prie pasyvaus kasmenesinio investavimo visiškai uždarant trade pozicijas, tai pas mane atbulai kai vieni išgyveno sunkias emocijas galbūt, pas mane didis palengvėjimas, kai nebereikia tiek daug visko sekti, domėtis, investuoti savo daug laiko, o ir nvervų mažiau.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Šeš Bir 06, 2020 10:56 am

laurizas rašė:
Šeš Bir 06, 2020 7:17 am
mėtinis rašė:
Šeš Bir 06, 2020 4:29 am
sausio mėnesį šviežiai suinvestavus į ETF'us,
Ouch:) Tokiais momentais man padeda ši lentelė, parodanti teigiamo rezultato priklausomybę nuo laiko.
Haha, geras :)) Būna tie dėdės, kur apie visas gyvenimiškas situacijas po anekdotą žino, tai tu identiškai turi po gerą grafiką visoms finansinėms situacijoms. Čia, beje, in a good way sakau, aš tuos screenshotus sau į folderiuką jau saugausi :))

Pas mane horizontas 30 metų, tai todėl bandau nesiparinti, bet, kad blem, vistiek nervuoja. Žinau, kad nei parduosiu, nei pirksiu kažką dar 3 savaites, bet vistiek jungiuosi kartą į dieną ir tikrinu. Gal čia tas naujoko entuziasmas ir išgaruos galiausiai, bet kol kas tikrai daugiau nei tikėjausi procesoriaus pajėgumų naudoja šitas vadinamas pasyvus investavimas :D
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Šeš Bir 06, 2020 11:27 am

mėtinis rašė:
Šeš Bir 06, 2020 10:56 am
laurizas rašė:
Šeš Bir 06, 2020 7:17 am
mėtinis rašė:
Šeš Bir 06, 2020 4:29 am
sausio mėnesį šviežiai suinvestavus į ETF'us,
Ouch:) Tokiais momentais man padeda ši lentelė, parodanti teigiamo rezultato priklausomybę nuo laiko.
. Gal čia tas naujoko entuziasmas ir išgaruos galiausiai, bet kol kas tikrai daugiau nei tikėjausi procesoriaus pajėgumų naudoja šitas vadinamas pasyvus investavimas :D
Mano atveju tikrai taip ir buvo. Išgaravo. Feels damn good

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Šeš Bir 06, 2020 12:23 pm

mėtinis rašė:
Šeš Bir 06, 2020 10:56 am
turi po gerą grafiką visoms finansinėms situacijoms.
A picture is worth a thousand words:) Manau, kad tai pagyvina diskusijas ir kitiems, ypač naujokams, suteikia naudingos informacijos.
mėtinis rašė:
Šeš Bir 06, 2020 10:56 am
Pas mane horizontas 30 metų
Jei tau, pvz,., dabar 35 metai, tai gi kai sueis 65 per gimtadienį neparduosi visko ir nepasididėsi į cash, o tikėtina, kasmet parduosi tiek, kiek reikės, su mintim, kad dar 30 metų užtektų, tai tavo horizontas daugiau nei 30 metų.

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Ant Bir 09, 2020 9:00 am

Gan teigiama patirtis, pildžiau portfelį daugiau nei įprastai, bet vis tiek nepakankamai, matyt kiaušiniai per silpni :)
Žiūrėsim kaip čia viskas bus toliau, nes dar labai drąsu teigti, kad krizė praėjo.

yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:97
Užsiregistravo:Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6

Standartinė yo1o » Tre Bir 10, 2020 11:49 am

Investuoti nuobodziai spekuliuoti tai labai gerai :D

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Ket Bir 11, 2020 2:29 pm

Nu vat ir prisisnekejau

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Ket Bir 11, 2020 4:30 pm

kaip sakot, pagaliau rinka pradeda suprasti realybe, ar pastipusi kate vel sokines ?

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ket Bir 11, 2020 10:05 pm

Kai pirmą kartą susitikau su ja, buvo labai nedrąsu, bet žiauriai įdomu. Bendraudavau su ja kas dieną po kokius 10-20 kartų, skirdavau visą savo dėmesį ir mintis. Domėjausi ja. Pamenu, kad net pamiršdavau darbą ir skirdavau dieną sekti jai. Suprasdavau kad tai nesveika ar net „creepy“, bet tiesiog labai norėjau. Būdavo dienų, kai ji tapdavo tokia audringa, ją visą apimdavo neigiamos emocijos, o aš dėl to stipriai pergyvendavau. Ir kas kvailiausia, nieko negalėjau pakeisti. Koks vyras tai galėtų suvaldyti? Bėgant laikui vis dažniau į ją žiūrėdavau ir galvodavau: – „ar tikrai aš tave suprantu? Kodėl tu tokia nenuspėjama?“ – klausdavau savęs. Neilgus trukus suvokiau, kad nė velnio aš jos nesuprantu. Buvo keista tai suprasti, bet pripratau ir dabar į audras ar neigiamus periodus nebekreipiu dėmesio, nes žinau, kad anksčiau ar vėliau jie praeis ir vėl viskas bus gerai.

Norite sužinoti jos vardą? Pasakysiu – Finansų Rinka.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Pen Bir 12, 2020 7:22 am

Man baisiausia, kad kuo daugiau domiuosi, tuo labiau suprantu, kad nieko nesuprantu.
Visa sita krize yra puikus pavyzdis. Ka jau kalbet apie visa centriniu banku situacija, kur tiesiog spausdina pinigus, kuria skolas ir value is oro, bei perka tas pacias akcijas kaip ir mes.

Skelbti atsakymą