Smukūs dalykai taupantys pinigus

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83
Smukūs dalykai taupantys pinigus

Standartinė Mr. BM. » Ant Lie 21, 2020 5:54 pm

Pagalvojau, kad būtų smagu turėti bendrą temą, kurioje visi, kartas nuo karto pasidalintume „ką šiandien padariau, kad sutaupyčiau pinigų“. Tai nebūtinai dideli dalykai, tiesiog paprasti, kasdieniai veiksmai, kuriuos darote, tam, kad neišleistumėte eurų. Bent jau man dažnai būna, kad kyla mintis: „na jau ne, už šitą dalyką tikrai nemokėsiu“.

Būtų smagu, jeigu visi pasidalintume mini dalykais. Manau kad naujokai arba net ir labiau patyrę, vienas iš kito galėtume kažko išmokti. Arba bent jau įkvėpti vienas kitą. Kaip ten sakoma: „velnias slypi detalės“.


Pavyzdžiui aš šiandien sulaužiau ruletę, ji išsitraukė, bet nebesusitraukia pati, tenka sukišti. Kainuoja ji nedaug, už kokius 3 ar 5 eurus nusipirkčiau naują. Pats išardžiau, užkaitinau karštą vinį ant orkaitės su replėmis, sulytavau nulūžusią detalę ir vuolia, ruletė vėl veikia. Žinoma, užtraukau gal 30 min ir per jas būčiau uždirbęs daugiau, bet man tai daryti patiko, jaučiuosi gerai, kad neišmečiau, o susitvarkiau. Daiktas tapo „vertingesnis“
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Codex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:91
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:10 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Codex » Ant Lie 21, 2020 6:20 pm

Nežinau ar skaitosi, bet sekmadienį išleidau 370€, kad po to išleisčiau mažiau. Draugės paskatintas nusipirkau el. paspirtuką communitinimui vietoje mašinos.

Į darbą važiuoti 7km, el. energija bus privalomai nemokama, tai paspirtukas už 370€ turėtų atsipirkti per kokius 150 darbo dienų.
REAL MADRID CF FAN

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ant Lie 21, 2020 7:03 pm

Perkant the economist pasirinkau billing country USA vietoj Lithuania ir keliolika procentų pigiau buvo. :)

Anksčiau pirkau PS Plus narystę Suomijoje, buvo apie 10% pigiau lyginant su alternatyvomis, nors niekuo nesiskiria funkcionalumas.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ant Lie 21, 2020 7:39 pm

honestFIRE rašė:
Ant Lie 21, 2020 7:03 pm
Perkant the economist pasirinkau billing country USA vietoj Lithuania ir keliolika procentų pigiau buvo. :)

Anksčiau pirkau PS Plus narystę Suomijoje, buvo apie 10% pigiau lyginant su alternatyvomis, nors niekuo nesiskiria funkcionalumas.
O čia kažkoks triukas su VPN ar tiesiog paprastai pasirenki billing country ir sistema duoda?
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
HomoDeus
Naujokas
Pranešimai:19
Užsiregistravo:Ant Lie 23, 2019 12:45 pm
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 2

Standartinė HomoDeus » Ant Lie 21, 2020 7:45 pm

Mano didžiausi sutaupymai, kai prieš pora metų atsisakiau alkoholio, mečiau rūkyti ir pardaviau Playstation 4 (Ps plius prenumerata ir pirkdavau daug žaidmų).

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ant Lie 21, 2020 7:55 pm

Mr. BM. rašė:
Ant Lie 21, 2020 7:39 pm
O čia kažkoks triukas su VPN ar tiesiog paprastai pasirenki billing country ir sistema duoda?
Tiesiog sistema duoda. Adresą įrašiau buvusios darbovietės USA.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ant Lie 21, 2020 9:03 pm

HomoDeus rašė:
Ant Lie 21, 2020 7:45 pm
Mano didžiausi sutaupymai, kai prieš pora metų atsisakiau alkoholio, mečiau rūkyti ir pardaviau Playstation 4 (Ps plius prenumerata ir pirkdavau daug žaidmų).
Ar daug išleisdavai alkoholiui? Išgeriu ir alaus, ir vyno ar kokteilių, bet niekaip nesugebu išleisti rimtesnės sumos. Įdomu kaip kitiems pavyksta
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Ant Lie 21, 2020 10:12 pm

Geimeriams tai reikia ant Xbox pereiti. Jie sugalvojo tokią paslaugą kaip Game Pass, oficialiai 10 usd per mėnesį, bet realiai gali rasti už 6€. Kaip netflixas, su prenumerata žaidi žaidimus, kurių tarpe yra ir naujų. Labai įvairių žanrų ir labai gerai atrinkti. Man patenkina 80% poreikių. Seniau išleisdavau turbūt apie 30€ per mėnesį, dabar 6 :)

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Tre Lie 22, 2020 4:58 am

Codex rašė:
Ant Lie 21, 2020 6:20 pm
Nežinau ar skaitosi, bet sekmadienį išleidau 370€, kad po to išleisčiau mažiau. Draugės paskatintas nusipirkau el. paspirtuką communitinimui vietoje mašinos.

Į darbą važiuoti 7km, el. energija bus privalomai nemokama, tai paspirtukas už 370€ turėtų atsipirkti per kokius 150 darbo dienų.
Jei turi kokį automobilį atitinkantį sąlygas, dar gali pasinaudoti valstybės suteikiama kompensacija už paspirtuką ir jau bus atsipirkęs. Taip pat galioja dviračiui, elektriniam dviračiui, elektriniam mopedui ar metiniam viešojo transport bilietui.

Prieš pora mėnesių aš pats įsigijau 2 paspirtukus sau ir žmonai, tiesa, man dar buvo gaila savo seno automobilio, tai jį atidaviau tėvui, o paspirtukus pirkom tėvo vardu ir utilizavom jo senesnį automobilį. Tai 2 paspirtukai atsiėjo 100€, vietoj 900€.

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Tre Lie 22, 2020 6:10 am

GKA rašė:
Tre Lie 22, 2020 4:58 am

Prieš pora mėnesių aš pats įsigijau 2 paspirtukus sau ir žmonai, tiesa, man dar buvo gaila savo seno automobilio, tai jį atidaviau tėvui, o paspirtukus pirkom tėvo vardu ir utilizavom jo senesnį automobilį. Tai 2 paspirtukai atsiėjo 100€, vietoj 900€.
Ar sunkios ten sąlygos gauti išmoką (arba iškeisti į paspirtukus) už seną automobilį?

Skelbti atsakymą