Kvestionuoju FIRE

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12
Re: Kvestionuoju FIRE

Standartinė Goldman » Sek Sau 31, 2021 12:32 pm

pliumbum rašė:
Ant Sau 26, 2021 11:36 am
Galiausiai labai stereotipinis požiūris, kad čia labai kažkoks savęs ribojimas ir pan., kylantis grynai iš prisiskaitymo apie tuos gyvenančius mašinose ir pan. Taigi visa protingų išlaidų esmė yra ta, kad leisk pinigus tam, kas tau svarbu, ir drąsiai leisk - kelionėms, hobiams, mašinoms, brangiems rūbams, sporto įrangai, whatever. Tik atsirink tai, kas tau nėra svarbu, ir tam tai jau neleisk.
https://www.playingwithfire.co/whatisfire

Man labai priimtinas šis požiūris į FIRE. Daug čia jau kalbėta apie filmą, bet knyga viliuosi bus geresnė.
BMW/MBG/XETRA

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Sek Sau 31, 2021 1:04 pm

„FIRE yra klaidingomis prielaidomis ir finansiniu neišsilavinimu paremtas šūdas, kuris neturi jokios logikos, neturi prasmės ir yra labai žalingas sveikam žmogui. Nedarykit taip“, – soc. tinkle įspėjo T. Marčiulaitis.

Su tokiu požiūriu po 2 m. darbo aš vis dar būčiau uždirbęs daugiau mažiau minimalų atlyginimą, o dabar vien iš spekuliacijų panašiai prisiduriu ir dirbu tik puse etato. Esmė čia taupymas ir finansinis raštingumas, mano atveju gal dar ir sekmė, bet jei viską būčiau kišęs į BMW ar MB, o ne pastarųjų akcijoms spekuliavęs, tai dar ir dabar galvočiau kaip man čia prastai finansiškai einasi. Labiausiai mane domina visapusiškas asmeninis tobulėjimas ir turiningas laisvalaikis gamtoje, ką ir pavyko suderinti net ir pradėjus dirbti. Investuojant gal tai užtruktų ilgiau, bet aš ir pats tokios galimybės ateityje neatmetu.
BMW/MBG/XETRA

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pir Vas 01, 2021 4:35 pm

Goldman rašė:
Sek Sau 31, 2021 12:32 pm

https://www.playingwithfire.co/whatisfire

Man labai priimtinas šis požiūris į FIRE. Daug čia jau kalbėta apie filmą, bet knyga viliuosi bus geresnė.
Knygą perklausiau, gan įdomi, ypač naudinga turėtų būti naujokui, kuris nėra susipažinęs su užsienio FIRE blogais.

Kaip rašo knygoje yra daugybė kelių į FIRE, kraštutiniu atveju sekėjai pasidaro šykštuoliais, pradeda nesveikai taupyti, netgi praranda gyvenimo džiaugsmą, kitu atveju tiesiog susimąsto, kad laukti pensinio amžiaus ir atiduoti viską į valstybės rankas yra kvaila.
BMW/MBG/XETRA

Skelbti atsakymą