Finansinės nesąmonės

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Skelbti atsakymą
Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:170
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 14
Re: Finansinės nesąmonės

Standartinė Barzdocius » Ant Gru 08, 2020 8:53 am

Nezinau kaip jie dirba dabar, bet buvau viename MCapital seminare pacioje ju gyvavimo pradzioje, tai man visai patiko. Buvo tikrai nemazai naudingos informacijos asmeniniu finansu tema o tada tik pabaigoje uzmete ideja del gyvybes draudimo, be per didelio pushinimo. Tai jei zinai, kad tau gyvybes draudimo nereikia ir nufiltruoji kalbas apie ji, renginys tikrai buvo naudingas. O net ir apie pati draudima papasakojo daug geriau negu vidutine gyvybes draudimo brokere.

jau prisistato šviežias 3-mėn finansų konsultatu dirbantis Vadimas
Nepyk, bet vienas mano megstamiausiu posakiu yra apie puoda kuris juokesi is katilo ;)
Nieko neišmanau apie finansus, bet vistiek rašysiu apie viską kas euru kvepia.
Saltinis (2020-06-06)

PS. Niekaip nesu su jais susijes ir neturiu jokiu bendru reikalu. Gal tiesiog fb nesilankau ir manes jie dar nera uzknise kaip jusu, o is tu pirmuju renginiu ispudis buvo susidares daug geresnis.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ant Gru 08, 2020 12:32 pm

Barzdocius rašė:
Ant Gru 08, 2020 8:53 am
jau prisistato šviežias 3-mėn finansų konsultatu dirbantis Vadimas
Nepyk, bet vienas mano megstamiausiu posakiu yra apie puoda kuris juokesi is katilo ;)
Nieko neišmanau apie finansus, bet vistiek rašysiu apie viską kas euru kvepia.
Saltinis (2020-06-06)
Ačiū už citatą, bet ar tikrai palyginama? Aš viso labo blogeris, pasakojantis apie savo klystkelius. Konsultacijų neatlieku, nieko neparduodu, net affiliate link'ų neturiu ar turinio neapmokestinu. Tiesiog visų entertainment'ui dalinuosi savo finansine kelione realiu laiku, o ne retrospektyviai, jau po visko.

Versus MCapital, kurie paima vaikus po mokyklos, paaiškina sudėtinių palūkanų magiją, įduoda labai agresyvius komisinius už parduotus gyvybės draudimus ir pavadina juos finansų konsultantais. O pastarieji, tuomet, praėję kelis pardavimų ir derybų mokymus, labai įsakmiai aiškina apie gyvybės draudimo svarbą ir atnešamą naudą. Kiekvienam į kaire į dešinę, pasislėpę po "nepriklausomo konsultanto" vėliava, kai iš tiesų turi tiesioginę brokeriavimo sutartį su Compensa.

Nepykstu, bet keistas palyginimas :))
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ant Gru 08, 2020 2:09 pm

Barzdocius rašė:
Ant Gru 08, 2020 8:53 am
Nezinau kaip jie dirba dabar, bet buvau viename MCapital seminare pacioje ju gyvavimo pradzioje, tai man visai patiko. Buvo tikrai nemazai naudingos informacijos asmeniniu finansu tema o tada tik pabaigoje uzmete ideja del gyvybes draudimo, be per didelio pushinimo. Tai jei zinai, kad tau gyvybes draudimo nereikia ir nufiltruoji kalbas apie ji, renginys tikrai buvo naudingas. O net ir apie pati draudima papasakojo daug geriau negu vidutine gyvybes draudimo brokere.
Man pačiam yra tekę būti jų nemokamuose seminaruose apie būsto paskolas ir asmeninius finansus. Nežinau ar ten dar tik pati pradžia buvo ar jau įsibėgėję jie buvo, bet reklamai tuos pačius nemokamus seminarus jie ir dabar naudoja. Per juos, manau, ateina vis naujų dalyvių, kuriuos gal kažkokią klausimų-atsakymų forma patraukia vėliau prie gyvybės draudimų ir pan. Visgi, kaip pritraukti daugiau naujų vartotojų, jei ne per nemokamus seminarus?

Paradoksas tas, kad būtent iš Mcapital seminaro apie būsto paskolas užsifiksavo mintis, kad bankai duodami paskolą būstui visada stengiasi įpiršti gyvybės draudimą, bet pagal įstatymą tik būsto draudimas yra privalomas, o gyvybės draudimo galima atsisakyt. Gal ir variantas visiem pasakyti, kad gyvybės draudimas imant būsto paskolą yra nebūtinas, su mintimi - neimkit jo iš banko, nes mes jums jį pasiūlysim.

O kalbant bendrai apie tuos nemokamus mcapital seminarus, tai aš manau, kad pradedantiesiems, norintiems susitvarkyti savo finansus, neprisiskolinti per daug - jie nėra blogi ir tikrai galima pasiimti gerų minčių, už kurių užsikabinti ir pradėti judėti į gerąją pusę su asmeniniais finansais. Tačiau einant į jų seminarus, reik prasifiltruoti visą pateikiamą informaciją ir pasiimti tik tai, kas naudinga, o ne imti viską už gryną pinigą.

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Ant Gru 08, 2020 8:02 pm

šešinuliai rašė:
Pir Gru 07, 2020 7:06 pm
Žiauriausias atradimas tai šis įstatymo work-around'as. Kaip žinote, pagal įstatymą žmogaus įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% jo pajamų, tad greitųjų kreditų prisiėmę piliečiai negali išsilizinguoti buitinės technikos ir kitų niekučių. Viskas logiška, bankas rūpinasi, kad žmogus galėtų išsimokėti ir nebankrutuotų.

Tai Sponsored užsokau ant tokio dalyko. Kažkokia šūdfirmė BeKredito turi štai tokį verslo modelį - jie tau išnuomoja norimą buitinę techniką, o po 12 ar 24 mėn tiesiog susimoki likutinę vertę ir prekė lieka tau. Taip realiai išsilizinguoji viską ką nori, išvengdamas saugaus skolinimo įstatymo, nes juk ne lizingu perki - o nuomojiesi. Šaldytuvą ble nuomojiesi. Be abejo, už tai moki į "nuomos kainą" įsiūtas kosmines palūkanas, to gal net nesuprasdamas. Tiesiog dar viena greitųjų kreditų kontora, tik vietoj pinigų, dalinanti šaldytuvus ir telikus. Tpfu.

Faunai suprasti pridedu ir top komentarus iš tos pačios FB reklamos. Is this even legal?

be kredito.jpg
be kredito2.jpg
Mogo už tą patį gavo baudą. https://www.vz.lt/finansai-apskaita/20 ... -eur-bauda. Taip kad šitus paskundus Lietbankiui, būtų tas pats, bet gal čia lieva vienadienė kontora, kuriai dzin ant baudų?

Vartotojo avataras
NeedFeed
Naujokas
Pranešimai:27
Užsiregistravo:Ket Geg 09, 2019 3:06 pm

Standartinė NeedFeed » Ket Gru 10, 2020 3:19 pm

Netyčia užmačiau, kad tas Karolis Šimkus, kur įkūręs "Verslą nuo nulio", dar dabar kur atlikinėja bausmę už prarastus žmonių pinigus, jau Patreon susikūręs ir ruošiasi išėjimui už metų maždaug :)

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Gru 21, 2020 6:31 am

Naujas Malinausko video labai į temą: https://youtu.be/u9mf9-ztT2c

Apie "kriptomilijonieriaus" Aršausko verslo modelį, kai prieš kelis metus apgavo virš 500 žmonių. Pardavinėjo kripto kasimo rig'us/kompus ir kasė kriptovaliutą eterį. Na, sakė, kad kasė, iš tiesų iš nukentėjųsių lėšų nusipirko Lamborghini ir nelabai kas gavo kažkokios grąžos iš savo investicijos.

Įdomu kaip baigsis ši modernaus sukčiavimo istorija. Jei niekas už tai nesės - aš liksiu nusivylęs teisingumo sistema.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pir Gru 21, 2020 8:35 am

šešinuliai rašė:
Pir Gru 21, 2020 6:31 am
Jei niekas už tai nesės - aš liksiu nusivylęs teisingumo sistema.
90 procentų, kad nesės.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Gru 21, 2020 9:14 am

laurizas rašė:
Pir Gru 21, 2020 8:35 am
šešinuliai rašė:
Pir Gru 21, 2020 6:31 am
Jei niekas už tai nesės - aš liksiu nusivylęs teisingumo sistema.
90 procentų, kad nesės.
Vilties suteikia viešumas, kurį šiai apgavystei atneš tiek šis video, tiek, kaip supratau, keli sekantys. Įdomu, bet pamatysime.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ant Sau 12, 2021 9:36 am

Smagi istorija pasakanti labai daug apie šių dienų nuotaikas finansų rinkose. :))

1. Twitteris išjungia Trumpo paskyrą
2. Elon Musk po to pa'tweet'ina "Use Signal", kas yra kažkokia saugi messaging platform, ale alternatyva Twiteriui
3. Investuotojai bėga pirkti Signal akcijų, nes FOMO
4. Signal akcijų kaina išauga 5643%. Taip, virš penkių tūkstančių procentų. Iki Musk'o tweet'o laikant Signal Advance akcijų už $1000, staiga turi 56k investiciją per keletą dienų.
5. Paaiškėja, kad Musk'o minimas Signal yra privati įmonė, kurios net nėra biržose. Visi investuotojai prisipirko ne to.

O juokingiausia - kad akcijų kaina aukštomose laikosi jau kelias dienas. Įsivaizduoju kaip jaučiasi Signal Advance darbuotojai turintys akcijų. Laikė sau ramiai kokius $20k vertės akcijų gautų opcionais ir staiga bam - jau milijonierius. Stebuklai ir ne kitaip.
Signal, the messaging platform, isn’t a publicly traded company, but that didn’t stop the unrelated Signal Advance from continuing its rise, surging 5,643% and pushing its market value to $3.164 billion from a mundane $55 million as of last Wednesday.
https://www.marketwatch.com/story/why-a ... 1610400141
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Sau 12, 2021 10:23 am

Patiko komentaras po straipsniu:
"I have been saying for a long time that 99% of stockmarket activity amounts to nothing short of gambling-on-steroids. It is a fool's errand trying to rationalize why 99% of stocks take off or nosedive. Likewise, 99% of stockmarket participants are gamblers rather than investors."

Skelbti atsakymą