"Ūsuotojų" auto

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Skelbti atsakymą
pliumbum
Pradedantis Mustachian
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Gavo patiktukų: 5

Re: "Ūsuotojų" auto

Standartinė pliumbum » Pir Geg 18, 2020 12:52 pm

Kuo tas el. dviratis geriau už paspirtuką? Dideliems atstumams labiau tinka? Nuoširdžiai klausiu, nes pirmą kartą išgirdau :) Gyvenu VIlniaus centre, tai išlaidos transportui į darbą iš principo yra 0, bet kelionė pėsčiomis į darbą trunka apie pusvalandį, tai kartais norisi greičiau.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 17
Gavo patiktukų: 26

Standartinė Mr. BM. » Pir Geg 18, 2020 1:05 pm

Na, dviratis komfortiškiau ir greičiau. Paspirtukininkus nuolatos lenkiu. Be to, atstumai ilgesni (aš galiu įveikti ~70km su įkrovimu) ir saugumas atrodo didesnis dėl sėdimos pozicijos. Man asmeniškai didelis privalumas tai, jog pats šiek tiek minu ir judu, nes dirbu sėdimą darbą.

Bandžiau važiuoti Bolt paspirtuku, tai atrodo galima dantis pamesti. Jeigu važiuoti su savo, tai būtų tiesiog gaila daikto dėl visų nelygumų, kurie jungia skirtingas trasas. Įtariu, kad jie žiauriai greit genda, dėl to ir įkainiai didoki. O su dviračiu apie tai nebereikia galvoti, nes nelygumų tiesiog nesijaučia. To pasekoje ir remonto išlaidos mažesnės.

Beje, senamiestyje manau dviratis ne taip patogu, nes atstumai itin maži. Tada jau geriau pasivaikščiojimas ir svajonės apie viduramžių romantizmą ar baroką stebint senovinius pastatus.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: FIRE AKTUALUMAS COVID-19 LAIKOTARPIU

Barzdocius
Pradedantis Mustachian
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 10
Gavo patiktukų: 8

Standartinė Barzdocius » Pir Geg 18, 2020 4:58 pm

Pagrindinis el. dviraciu privalumas pries paspirtuka ofisiniams darbuotojams yra tai, kad turi pats bent kazkiek minti pedalus, kai paspirtukininkas tiesiog stovi ir beveik nejuda. O paspirtukas geriau uz dvirati savo dydziu - gali ji be problemu pasiimt kartu su savim i parduotuve, telpa i lifta, gali laikyt pas save ofise prie stalo ir nebijoti, kad ji pavogs.
As irgi visai noreciau el. dviracio, butu galima ne tik sutaupyti islaidu masinai, bet ir pasportuoti tuo pat metu. Jau nekalbant apie kamsciu aplenkima.
PS. Tik primenu tiems pas ka yra kazkiek sazines, kad skelbimuose pilna vogtu dviraciu. Kiek bandziau dometis, 98% pardaveju neturi jokiu dviracio dokumentu, jau nekalbant apie pirkimo cekius.

pliumbum
Pradedantis Mustachian
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Gavo patiktukų: 5

Standartinė pliumbum » Pir Geg 18, 2020 6:21 pm

Na aš esu paspirtukininkas, tai Boltai yra turbūt patys nekomfortiškiausi paspirtukai rinkoje, visiškai neatspindintys jų įvairovės :) su nuosavu paspirtuku pravažiavom metus, gedimų nebuvo - boltai aišku genda, nes ne su savo daiktais žmonės elgiasi kaip nori. Su normaliu paspirtuku šaligatviai ne bėda ir jis šiaip manevringesnis, patogiau sustoti jei daug sankryžų. Ir dėl saugumo dar neaišku - su paspirtuku nesunku nušokti jei bėda. Bet supratau - dviračio pranašumas greitis ir atstumas įkrovus.

Skelbti atsakymą