"Ūsuotojų" auto

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Skelbti atsakymą
laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209
Re: "Ūsuotojų" auto

Standartinė laurizas » Sek Sau 16, 2022 10:52 am

biogas rašė:
Pen Sau 14, 2022 1:37 pm
Mano argumentai mano atvejui.
1. Kadangi gyvenu vietoj, kur be auto ne kažką (dėl to svarbu patikimumas, ką paprasčiausia išpręsti auto naujumu)
Na tai pamodeliuok, kai jausies, jei kokie purkštukai, kuri siurblys ar Dpf, Egr pareis ir reikės apie savaitę būt be auto. Jei tai būtų ne kažką, parduodi ir perki naują.

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Ant Vas 08, 2022 4:37 am

Sveiki,

planuoju mašina imti naudojant banko automobilio lizingą.
Pastebėjau, kad yra populiaru pasiimti mašina su kuo didesne likutine verte, kad mokėti mažesnes įmokas ir vėliau pasibaigus lizingo terminui parduoti per skelbimus brangiau nei bankas nori supirkti su likutine verte. Vat čia ir klausimas, gal kas daro taip ir gali papasakoti, kaip ten vyksta pasibaigus lizingo terminui ? Ar ta likutinė vertė reiškia, kad bankas ja atgal gali supirkti už tokia sumą ar aš čia galiu išsipirkti už tokia sumą kuri yra nurodyta likutinėje ? Įdomu, kaip vyksta auto pardavimas per skelbimus einant lizingui į pabaigą, nes auto vistiek registruotas banko vardu. Jeigu kažkas darote panašiai, pasidalinkite mintimis, įdomu.

vdi
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:36
Užsiregistravo:Tre Sau 12, 2022 5:31 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 2

Standartinė vdi » Ant Vas 08, 2022 5:29 am

Kraske rašė:
Ant Vas 08, 2022 4:37 am
Sveiki,

planuoju mašina imti naudojant banko automobilio lizingą.
Pastebėjau, kad yra populiaru pasiimti mašina su kuo didesne likutine verte, kad mokėti mažesnes įmokas ir vėliau pasibaigus lizingo terminui parduoti per skelbimus brangiau nei bankas nori supirkti su likutine verte. Vat čia ir klausimas, gal kas daro taip ir gali papasakoti, kaip ten vyksta pasibaigus lizingo terminui ? Ar ta likutinė vertė reiškia, kad bankas ja atgal gali supirkti už tokia sumą ar aš čia galiu išsipirkti už tokia sumą kuri yra nurodyta likutinėje ? Įdomu, kaip vyksta auto pardavimas per skelbimus einant lizingui į pabaigą, nes auto vistiek registruotas banko vardu. Jeigu kažkas darote panašiai, pasidalinkite mintimis, įdomu.
su banku sutarsi, kad nusprendei parduoti auto, bankas nustatys sąlygas, kaip grąžinsi likusią lizingo dalį, pardavęs auto, paskolos likutį atiduodi bankui. Paskola išmokėta, dalis pinigų kišenėje, eini į saloną pasirašyti naujos auto sutarties, likutį panaudosi kaip pradinį įnašą. ir taip sukasi ratas

kastonas11
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Ant Lap 08, 2022 1:58 pm

Standartinė kastonas11 » Ant Vas 21, 2023 6:43 am

Sveiki, dažnai išgirstu, kad Lietuvoje vis labiau popiuliarėja automobilio pirkimas lizingu. Mano draugų rate kol kas niekam neteko to daryti, o aš niekuomet mašinos taip ir neturėjau, nes pakako automobilių nuomos (SPARK) paslaugų. Naudočiausi jomis ir toliau, tačiau dėl susiklosčiųsių aplinkybių tenka važiuoti didesnius atstumus ir nuomuotis automobilį vis mažiau apsimoka. Žadu pirkti BMW, seno automobilio nesinori, kadangi neturiu daug laiko nuolat vykti į servisus. Tad labai domintų informacija ar automobilis išssimokėtinai kažkam pasiteisino, ar tai per didelis finansinis įsipareigojimas? Lauksiu jūsų patirčių, ačiū.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Vas 21, 2023 8:51 am

kastonas11 rašė:
Ant Vas 21, 2023 6:43 am
ar kažkam pasiteisino, ar tai per didelis finansinis įsipareigojimas?
Labas, ką reiškia "pasiteisino"? Dažniausiai principas perkant naują automobilį su lizingu yra tas, kad sumoki daugiau, bet turi ramumą, kad automobilis važiuos. Reikia skaičiuoti, kiek nori sumokėti daugiau už komfortą. Aš skeptiškai žiūriu į naujus automobilius, bet kiekvienam savo. Labiau ieškau auto iki 5 metų amžiaus, kurį irgi galima pirkti lizingu.
https://balticmustache.lt/naujas-ar-nau ... tomobilis/

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Vas 21, 2023 9:27 am


Sitis
Mustachian
Pranešimai:204
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38

Standartinė Sitis » Pir Kov 06, 2023 10:28 am

Pirmas žmogaus postas, tai manau XXX automobilio finansinių paslaugų reklama :) Spam.

LABAI smarkiai abejoju kad kažkas rimtai galvoja savo pirmą gyvenimo automobilį pirkti lizingu iš BMW salono :)
O jei rimtas postas, tada Kaštonui patarsiu paklausyti Laurizo patarimo ir pasižiūrėti kažką žemiškesnio / logiškesnio / Mustachiškesnio.

Skelbti atsakymą