"Ūsuotojų" auto

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Skelbti atsakymą
Paulius
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Šeš Kov 16, 2019 9:40 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 1
Re: "Ūsuotojų" auto

Standartinė Paulius » Ket Rgs 24, 2020 9:40 am

Mr. BM. rašė:
Ket Rgs 10, 2020 1:56 pm
Be to, grandinės jau nekeičiau daugiau nei 1500km. ir nieko nenutiko, niekas neprasisuka. El. dviračių grandinės greičiau dėvisi dėl sukimo momento, bet pas mane ji atrodo vis dar kaip nauja.
Ar bandei matuoti jos išsitampymą? Reali žala yra daroma žvaigždėms, kuomet grandinė yra išsitampiusi daugiau nei leistina. Kol nekeiti - viskas daugiau ar mažiau puiku. Pakeitei ir bėda. Prašoka grandinė. Kiek realiai vidutiniam vartotojui tarnauja grandinė elektriniam dviračiui nežinau. Bet road ~ 3000 - 5000km. Bet matuoti būtina.
GKA rašė:
Pen Rgs 11, 2020 9:05 pm
Nors dar daug kas turbut priklauso ir nuo komponentu lygio, nes dabar galima nusipirkti dvirati, kurio ir zvaigzdes teks keist po 1000km, o galima isigyti ir toki, kurio grandine vaziuos 15000km, o zvaigzdes 45000km. Tai vertint reiktu konkretu dvirati su jo komponentais.
Priešingai. Žemesnio komponentų lygio grandinėms leidžiamas didesnis išsitampymas, nei aukšto lygio. Bet 15000km važiuojančios grandinės nežinau. Diržinė pavara miestui geras sprendimas.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ket Rgs 24, 2020 9:58 am

Paulius rašė:
Ket Rgs 24, 2020 9:40 am

Priešingai. Žemesnio komponentų lygio grandinėms leidžiamas didesnis išsitampymas, nei aukšto lygio. Bet 15000km važiuojančios grandinės nežinau. Diržinė pavara miestui geras sprendimas.
Tai taip, gali būti leidžiamas ir didesnis išsitampymas, bet gali būt, kad 1k km nuriedėsi ir nekeičiant grandinės jau pradės šokinėt, bet čia gal labiau maximos ar pan lygio dviračiam tai galioja. Dėl grandinės nuvažiuojamo atstumo gali būt, kad kažką iš plentininkų važiuojančių sporte girdėjau youtube apie 15k km važiuojančią grandinę.
Pats nesu sportininkas, tik entuziastas, per sezoną nuvažiuoju apie 1k km (nors norėčiau daugiau, bet vis neatrandu laiko) dviračiu, ir pagal galimybes stengiuosi prisižiūrėti dviratį, tai surašiau komentarą iš to, kas atmintyje užstrigę ;)

klaustukas
Naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:Šeš Lie 27, 2019 5:28 pm

Standartinė klaustukas » Pir Spa 12, 2020 9:12 am

Ar teko kam susidurti su skilusiu stiklu? Manau ganetinai daznas variantas. Varyti i https://carglass.lt/ ar ieskoti alternatyvos? Norisi greitai ir kokybiskai. Gal kas atsliliepimu turite?

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pir Spa 12, 2020 10:02 am

Su kasko, ar ne su kasko? Nors šiaip, didelio skirtumo nėra, jei skilimas didesnis už 2€ monetą. Carglass labai brangu, nes jie daugiausia dirba su kasko. Jei stiklą keist ir su kasko reiks franšizę susimokėt greičiausiai, kuri bus kokie 10% nuo stiklo keitimo sumos. Kiek domėjausi, keist stiklą carglass dažniausiai kainos 2x didesnės nei kitur. Pats keičiau stiklą su kasko evelke. Viską greitai ir tvarkingai padarė. Originalus stiklas su keitimu kainavo apie 180€, tai susimokėjau 18€ franšizę ir vairuoju toliau laimingas. Jei tik įdauža, tai gal carglass geriausia - nelabai susidūręs.

klaustukas
Naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:Šeš Lie 27, 2019 5:28 pm

Standartinė klaustukas » Pir Spa 12, 2020 12:53 pm

Ačiū!

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Pen Sau 14, 2022 12:09 pm

Seniai bediskutavom apie pagrindinį pinigų ėdiką :). Nemažai info ką ir kada pirkti, bet kada parduoti? Mano ratai artėja prie gamintojo garantijos pabaigos, tai ir galvoju ar yra argumentų išleisti į marčias, ar laukti kol kokie 10m. bus, ar šrotas yra geriausia pabaiga. Kokios mintys?

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Sau 14, 2022 1:12 pm

Argumentų visada galima rasti ir už ir prieš:) Sudėliok pradžioj pats juos.

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Pen Sau 14, 2022 1:37 pm

Mano argumentai mano atvejui.
1. Kadangi gyvenu vietoj, kur be auto ne kažką (dėl to svarbu patikimumas, ką paprasčiausia išpręsti auto naujumu), tai pardavimas po garantijos duos daugiasiai cash'o kitai apynaujai auto (max patikimumas). Taip pat elekrinių pasiūla vis gerėja (tikslas vis tiek išeiti iš bezdėjimo).
2. Iki 10m. esamos patikimumas neturėtų nukristi iki sunkiai toleruojamo lygio, bet per papildomus 5m. galima atsidėti/prisauginti gana nemažai. Ir 10m. kibiras dar bus kažkiek vertas. E-mobilių pasiūla ir kaina labai tikėtina bus gana džiuginanti.
3. Iki visiško nuvertėjimo gali praeiti labai nemažai laiko, kas gaunasi daug pinigo bus neužšaldyta ir galės dirbti iki paskutinio momento. Patikimumas pabaigoje tikriausiai nelabai džiugins, e-mobilių rinka - džiugins.

Vartotojo avataras
Gerietis
Mustachian
Pranešimai:161
Užsiregistravo:Pir Kov 02, 2020 9:57 am
Išsiųsta patiktukų: 120
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Gerietis » Pen Sau 14, 2022 2:24 pm

Man atrodo finansiškai visada apsimoka automobilį vairuoti ir taisyti iki tol kol jis daugiau nebavažiuos :) Taip pat kaip pirkti senesnį automobilį vietoj naujesnio.
Bet manau, kad gyvenime geriau išleisti daugiau pinigų ant daiktų su kuriais praleidi daug laiko. Kiekvienam tai gali būti skirtingai: automobilis, telefonas, namai ir t.t. Aš asmeniškai tiek daug nevairuoju, tai man automobilis yra prabangos prekė, todėl kolkas perku apie 10m senumo auto.
Kitam automobiliui svarstau galimybę pasinaudoti lizingu, dėl pigios paskolos, bet taip pat turbūt pirksiu kuo senesnę, kad kažkas kitas būtų išvažinėjęs didžiają dalį auto vertės.
Rule No. 1: Never lose money.
Rule No. 2: Never forget rule No. 1.

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Sek Sau 16, 2022 10:27 am

biogas rašė:
Pen Sau 14, 2022 12:09 pm
Seniai bediskutavom apie pagrindinį pinigų ėdiką :). Nemažai info ką ir kada pirkti, bet kada parduoti? Mano ratai artėja prie gamintojo garantijos pabaigos, tai ir galvoju ar yra argumentų išleisti į marčias, ar laukti kol kokie 10m. bus, ar šrotas yra geriausia pabaiga. Kokios mintys?
Šiuo arvejus Exelis yra neblogas pagalbininkas. Surasai kiek tau kainuos (kiek prarasi) keisdamas savo auto i naują dabar. Dar po 5 metų, dar po 10 ir t.t.
(cia su sąlyg kad auto prižiūrėtas ir važiuoja normaliai)
Pridedi explotacijos išlaidas/sutaupymus (kuro skirtumai, remontas ir t.t.)

Po to vertini, kiek tau malonumo/patogumo suteiks naujas auto. jei praradimai verti gaunamo malonumo - reiškia reikti keist :)

Aš pats važinėju auto "iki šroto" (tiksliau kol padarau išvadą, kad toliau explotuoti nebeapsimoka).

Skelbti atsakymą