Draudimai

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
minri
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 5:46 am
Re: Draudimai

Standartinė minri » Ant Bal 30, 2019 10:04 am

Dėl besąlyginio nutraukimo nebūčiau toks kategoriškas. Jei reikia gyvybės draudimo (man pavyzdžiui reikia), tai kiek nagrinėjausi, gyvybės draudimas investicinio draudimo pakete kainuoja gerokai pigiau nei gyvybės draudimas kaip atskiras produktas. Tokiu atveju reikia tik susioptimizuoti investicinę dalį.
Jei kas žinot kur gyvybės draudimą atskirai parduoda už žmonišką kainą - parašykit.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Bal 30, 2019 12:05 pm


Vartotojo avataras
DainiusT
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:70
Užsiregistravo:Šeš Kov 09, 2019 8:19 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė DainiusT » Ant Bal 30, 2019 4:28 pm

minri rašė:
Ant Bal 30, 2019 10:04 am
Dėl besąlyginio nutraukimo nebūčiau toks kategoriškas. Jei reikia gyvybės draudimo (man pavyzdžiui reikia), tai kiek nagrinėjausi, gyvybės draudimas investicinio draudimo pakete kainuoja gerokai pigiau nei gyvybės draudimas kaip atskiras produktas. Tokiu atveju reikia tik susioptimizuoti investicinę dalį.
Jei kas žinot kur gyvybės draudimą atskirai parduoda už žmonišką kainą - parašykit.
Gal galite papasakoti kam išvis reikalingas gyvybės draudimas?

Marcius
Naujokas
Pranešimai:6
Užsiregistravo:Ant Kov 19, 2019 7:32 pm

Standartinė Marcius » Ant Bal 30, 2019 4:56 pm

laurizas rašė:
Pir Bal 29, 2019 3:33 pm
Dėl kokių priežasčių įsigijai šį draudimą?
Jei klausi manęs, tai dėl to, kad nelabai pasidomėjau, ir konsultantas pribūrė kokia graži bus ateitis,aišku dar prisideda finansinio išprusimo trūkumas, nes tik nesenai visu tuo pradėjau rimčiau domėtis.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Bal 30, 2019 7:40 pm

Aš turiu apie 2 metus, įsigydamas ilgai svarsčiau, dariau skaičiavimus, tačiau šiuo metu pradedu abejoti jo naudingumu. Patikslinsiu, kad man investavimas su juo paskutinėj vietoj, svarbiausia išmoka mirties ar neįgalumo atveju. Planuoju gauti detalią ataskaitą, dar kartą paanalizuot ir galbūt nutrauksiu.

minri
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 5:46 am

Standartinė minri » Ket Geg 02, 2019 9:33 am

DainiusT rašė:
Ant Bal 30, 2019 4:28 pm
minri rašė:
Ant Bal 30, 2019 10:04 am
Dėl besąlyginio nutraukimo nebūčiau toks kategoriškas. Jei reikia gyvybės draudimo (man pavyzdžiui reikia), tai kiek nagrinėjausi, gyvybės draudimas investicinio draudimo pakete kainuoja gerokai pigiau nei gyvybės draudimas kaip atskiras produktas. Tokiu atveju reikia tik susioptimizuoti investicinę dalį.
Jei kas žinot kur gyvybės draudimą atskirai parduoda už žmonišką kainą - parašykit.
Gal galite papasakoti kam išvis reikalingas gyvybės draudimas?
Kad mano mirties atveju būtų padengta būsto paskola ir šeimai būtų laiko ramiai persidėlioti finansus. Tiesiog mano pajamos yra smarkiai didesnės už žmonos.
Atiduodant paskolą ir kaupiantis pinigams IIos pakopos pensijų fonde, gyvybės draudimo sumą po truputį mažinu.

Vartotojo avataras
DainiusT
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:70
Užsiregistravo:Šeš Kov 09, 2019 8:19 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė DainiusT » Ket Geg 02, 2019 5:13 pm

minri rašė:
Ket Geg 02, 2019 9:33 am
DainiusT rašė:
Ant Bal 30, 2019 4:28 pm
minri rašė:
Ant Bal 30, 2019 10:04 am
Dėl besąlyginio nutraukimo nebūčiau toks kategoriškas. Jei reikia gyvybės draudimo (man pavyzdžiui reikia), tai kiek nagrinėjausi, gyvybės draudimas investicinio draudimo pakete kainuoja gerokai pigiau nei gyvybės draudimas kaip atskiras produktas. Tokiu atveju reikia tik susioptimizuoti investicinę dalį.
Jei kas žinot kur gyvybės draudimą atskirai parduoda už žmonišką kainą - parašykit.
Gal galite papasakoti kam išvis reikalingas gyvybės draudimas?
Kad mano mirties atveju būtų padengta būsto paskola ir šeimai būtų laiko ramiai persidėlioti finansus. Tiesiog mano pajamos yra smarkiai didesnės už žmonos.
Atiduodant paskolą ir kaupiantis pinigams IIos pakopos pensijų fonde, gyvybės draudimo sumą po truputį mažinu.
O ar padengtų gyvybės draudimo išmoka banko paskolą? O gal jei busto paskolos procentai didesni už gyvybės draudimo grąžą tiesiog mokėti didesnę paskolos įmoką?

SanDallas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:57
Užsiregistravo:Šeš Kov 02, 2019 6:46 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 2

Standartinė SanDallas » Ket Geg 02, 2019 6:28 pm

Tai draudimas ir grąža visai skirtingi dalykai. Grąžindamas paskolą didesnėmis įmokomis mirties atveju vis tiek paliksi šeimą su didele skola. Aš asmeniškai turiu paskolos draudimą Swedbanke, kuris mirties atveju dengia visą likusią paskolą, nes mano pajamos sudaro 80% šeimos biudžeto. Įmoka nemaža išeina, bet tai, manau, būtinai reikalinga tais atvejais, kai viskas priklauso nuo vieno žmogaus.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pen Geg 03, 2019 5:24 am

SanDallas,

O ar domėjotės, kaip iš tiesų veikia tas Swedbank paskolos draudimas. Aš kažkur spaudoj skaičiau, kad su tuo paskolos draudimu viena moteriškė ne tik prarado būstą, bet liko ir bankui skolinga ir dar draudimo įmonė padidino jos skolą. O butas buvo parduotas, padengti paskolai už gerokai mažesnę sumą, nei pati paskola.

Sitis
Mustachian
Pranešimai:204
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38

Standartinė Sitis » Pen Geg 03, 2019 12:46 pm

GKA rašė:
Pen Geg 03, 2019 5:24 am
SanDallas,

O ar domėjotės, kaip iš tiesų veikia tas Swedbank paskolos draudimas. Aš kažkur spaudoj skaičiau, kad su tuo paskolos draudimu viena moteriškė ne tik prarado būstą, bet liko ir bankui skolinga ir dar draudimo įmonė padidino jos skolą. O butas buvo parduotas, padengti paskolai už gerokai mažesnę sumą, nei pati paskola.
Kažkokiom sąmokslo teorijom čia kvepia :) Kaip dėl draudimo gali netekti buto, bei įgyti dvi naujas skolas banke ir draudime?? Kažko trūksta šiame poste... Net pats postas sau prieštarauja: prarado būstą, liko skolos bet jos buvo padengtos parduodant būstą kurį prarado. Tai kaip prarado būstą jei paskui pardavė ir įgyjo skolas kurias padengė parduodama būstą kurį prarado ir vistiek liko skolinga? :))))) Neparūkęs nesuprasi.

Sorry už sarkazmą, bet kažkaip nelimpa...

Bet jei kažkas tokio yra, o gali būti, aš toks pats kaip dauguma - galbūt ne iki galo įsigilinu į visas tas paklodes (sutartis) kurias reikia visur pasirašinėti (my bad)
Bet tam ir yra bendruomenės - tad jei kažkas turi daugiau info, pasidalinkite prašau. Nes aš irgi turiu ir paskolos draudimą. Kaip turbūt nemažai tautiečių su paskolomis.

Skelbti atsakymą