Finansų ir kreditų valdymo asociacija (FIKVA)

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22
Finansų ir kreditų valdymo asociacija (FIKVA)

Standartinė GKA » Pen Bal 14, 2023 6:23 am

Ne kartą buvo šitame forume jau paminėta Finansų ir kreditų valdymo asociacija (FIKVA), bet taip ir nesu niekur pastebėjęs atskiros temos, ar kad kas būtų paminėjęs, kad yra įstoję į šią asociaciją.
Aš pats seku, kuo jie dalinasi viešojoje erdvėje ir ne kartą esu jau domėjęsis stojimu į šią asociaciją, bet dažniausiai suabejoju nauda: ar tikrai kažką stipriai geriau pavyktų sutaupyti, kai yra narystės mokestis. Kiek yra tekę pastebėt Mariaus Jansono pasirodymus viešojoje erdvėje, tai atrodo, kad daro naudingą darbą, bet tuo pačiu ir dviprasmiškas jausmas, kad jei turi tik būsto paskolą ir daugiau jokių įsipareigojimų, o savo finansus seki ir stengiesi tvarkingai prižiūrėti, o taip pat bent dalį pinigų skiri investavimui, tai iš tos asocijacijos naudos bus mažai. Atrodo, kad stojimas į FIKVA būtų labiau aktualus tiems, kas turi daug įsipareigojimų ir nevaldo savo finansų, kad sugebėtų atsikratyti nereikalingų įsipareigojimų ir pradėti investuoti. Taip pat, man nelabai patiko Mariaus Jansono paskutiniu metu reikštos mintys, kad vietoj II pakopos pensijų fondų, reiktų pirkti papildomą NT ir taip užsitikrint papildomas pajamas pensijai ateityje iš nuomos - bet čia tik mano šališkas požiūris į NT nuomą, su kuria tiesiog nelabai noriu turėti reikalų.

Tai ar yra šioje bendruomenėje žmonių, kurie jau yra ar buvo FIKVA nariais?
Gal galit pasidalinti įspūdžiais iš vidaus?
Jei kas buvot asocijacijos nariais ir išstojot iš jos, tai kokios buvo išstojimo priežastys?

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Bal 14, 2023 8:48 am

Tiek, kas skaito šį forumą, Fikva nereikalinga.

Pagal Jansoną, 2 pakopa blogai, nes sistema per dažnai keičiama, pinigai "užšaldomi" iki pensijos, neaišku kaip su anuitetais.

Kas man labiausiai nepatinka, tai jų siūlymas prekiauti sidabru ir auksu.

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Pen Bal 14, 2023 9:56 am

Esu buvęs jų paskaitoj kažkokioj, tai labai basic reikalai, ten vis dar sako, kad 10% reikia bandyti atsidėti :). Tai irgi pasidariau tokią pat išvadą, kad čia skirta kai nieko nesigaudai bent jau su išlaidom susitvarkyti padeda.

Skelbti atsakymą