OT: Sveikinu

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:172
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 15
OT: Sveikinu

Standartinė Barzdocius » Tre Vas 27, 2019 6:32 am

Truputi offtopic:
Pagaliau salaukem! :D Pasirodo tereikejo mazo postumio (reddito atsiradimo :D) kad greiciau tas forumas butu paleistas.

Tikiuosi dabar bus daug daugiau naudingu diskusiju kur galesime visi pasidalinti turimomis ziniomis bei izvalgomis!

PS. Ir dar karta dekui autoriui uz gera puslapi, kuris nemazam kiekiui zmoniu atvere akis arba bent jau tapo geru kelrodziu kuria krypimi dometis!

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Vas 27, 2019 7:08 am

Barzdocius rašė:
Tre Vas 27, 2019 6:32 am
Truputi offtopic:
Pagaliau salaukem! :D Pasirodo tereikejo mazo postumio (reddito atsiradimo :D) kad greiciau tas forumas butu paleistas.

Tikiuosi dabar bus daug daugiau naudingu diskusiju kur galesime visi pasidalinti turimomis ziniomis bei izvalgomis!

PS. Ir dar karta dekui autoriui uz gera puslapi, kuris nemazam kiekiui zmoniu atvere akis arba bent jau tapo geru kelrodziu kuria krypimi dometis!
Dėkui už žinutę. Patvirtinu, subredditas pagreitino forumo darbus :D tačiau labiausiai lėme tai, jog tiesiog atsirado laisvesnio laiko. Nesu tinklalapių ar tuo labiau forumų developeris, tad užtrukau geras 5 dienas kol padariau ką turime dabar :) hard way...

Kadangi tobulumui ribų nėra, kviečiu visus norinčius ir išmanančius phpbb prisidėti ir parašyti man žinutę. Matau, kad mano kompetencijų riba jau netoli, tad pagalba labai praverstų.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Codex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:91
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:10 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Codex » Ket Vas 28, 2019 12:19 pm

Phpbb nelabai išmanau, bet jeigu prireiktų, tai susisiekite asmenine žinute. Gal galėsiu padėti kituose programavimo reikaluose.
REAL MADRID CF FAN

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ket Vas 28, 2019 5:25 pm

Codex, dėkui. Parašiau tau.

Jeigu atsiras daugiau norinčių kažkiek prisidėti prie Lietuvos Mustachian bendruomenės kūrimo, irgi lauksiu žinių. Prisidėjusius kalsime prie garbės lentos ir reklamuosime pasauliui :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:224
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ket Vas 28, 2019 7:36 pm

Noriu prisidėt. Jei kas, esu pasiekiamas.

Vartotojo avataras
Debesyla
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Sek Kov 03, 2019 5:55 pm

Standartinė Debesyla » Šeš Kov 09, 2019 12:10 pm

Yep, jei reiks pagalbos programuojant (ypač wordpress reikalus), tvarkant dizainą - parašyk :)
Aš atėjau čia tam, kad valgyčiau kebabus ir uždirbčiau pensijai. Ir man nebeliko kebabų.

Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:172
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 15

Standartinė Barzdocius » Šeš Kov 09, 2019 12:20 pm

Ziuiu pas mus kaip ir amerikoji didizausia dalis FIREininku programuotojai? :D
Beje, ar jum neima pavydas kai skaitote jog jie ten po 200k$ per metus uzsidirba? Su tokiais atlyginimais tai ten per kelis metus lietuviska FIRE galima pasiekti...Tik klausimas ar pagyvenus kokia LA ar SF noresis grizti cia :)

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:224
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Sek Kov 10, 2019 2:33 pm

Barzdocius rašė:
Šeš Kov 09, 2019 12:20 pm
Ziuiu pas mus kaip ir amerikoji didizausia dalis FIREininku programuotojai? :D
Beje, ar jum neima pavydas kai skaitote jog jie ten po 200k$ per metus uzsidirba? Su tokiais atlyginimais tai ten per kelis metus lietuviska FIRE galima pasiekti...Tik klausimas ar pagyvenus kokia LA ar SF noresis grizti cia :)
r/financialindependence reddit'e ten visi tokie nesveiki, bet nepamirškim, kad ten rašantys žmonės savo istorijas yra daugiau išimtiniai tai man dėl to kažkaip ir nepavydu.
Aš va irgi galvoju lietuvišką FIRE pasiekt svetimoj šaly ir irgi nujaučiu, kad kaži kiek noro ir valios grįžt bus. No idea

Sitis
Mustachian
Pranešimai:206
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38

Standartinė Sitis » Sek Kov 17, 2019 8:24 pm

Yra ir ne tik programuotojų ;) Vyrų perkopusių 30, su šeima, vaikais ir pan. ;) Pliusas - yra šiokios tokios gyvenimiškos patirties, stabilios pajamos, tikslo turėjimas, suvokimas ir siekimas, pajaustos paskutinės krizės, buvę visokių investavimo pamokų ir pan. Minusai - trukmė iki FIRE galimybės su metais neilgėja :) Tad reikia kažką rimtai daryti.

Suvartojau straipsnius, įpusėjau Forumą. Kol kas kabina. Neesu daug pažengęs investavimo srityje, kažką esu daręs, kažką kažkur skaičiau. Bet tik dabar pradedu suprasti, kad yra daugiau detalių už gražaus fasado. Plius paskutiniai savavališki valdžios veiksmai su pensijų fondais galutinai privertė rimtai pagalvoti apie savo šeimos ateitį nes niekas kitas daugiau to nepadarys.

Sėkmės Mr.BM bei kitiem panašiai mastantiem ir prijaučiantiems su turiniu, forumo ir tinklapio gyvastim bei kantrybės su aibe smarkių investuotojų labai gerai žinančių ką pirkti, ką laikyti, kur guli milijonas, kada prasidės kita krizė, ar pas ką didesnis.
Labai palaikau savišvietos principus. Jei pats negalvosi, niekas už tave geriau nesugalvos.

AČIŪ!

Skelbti atsakymą