Politika - kaip mąsto mustachian

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Vartotojo avataras
virejas
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 5:38 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Politika - kaip mąsto mustachian

Standartinė virejas » Sek Geg 12, 2019 9:02 am

Sveiki,

Šiandien viena iš svarbiausių rinkimų dienų, nes vyksta du referendumai bei prezidento rinkimai.

Ar ne pats laikas užvesti diskusiją apie politiką, kurioje pasiginčiotumė kas už ką ir kodėl, be bandymų palenkti vieno ar kito žmogaus nuomonę.

Už ką balsavote? Ar išvis tai darėte? Kodėl manote, jog šis balsas palengvins mustachian gyvenimą Lietuvoje? :)

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Sek Geg 12, 2019 11:59 am

Būsiu nuoširdus ir pasakysiu, kad balsavau už Šimonytę, bet netodėl, kad žinau/manau, kad ji geriausia, bet tiesiog ji man PASIRODĖ kompetetingiausia ir solidžiausia. Debatuose, manau, puikiai tvarkėsi.

Už dvigubą pilietybę - neįmatau to minusų (neprieštaraučiau, jei apšviestumėt).

Referendume dėl seimo narių skaičiaus mažinimo nedalyvavau. Nesutikau argumentų, kuo tai būtų gerai.

Nesvarstau ar palengvins mano balsas mano gyvenimą. Visą atsakomybę prisiimu sau, iš valstybės nesitikiu nieko.

TL;DR balsavau remdamasis jausmais ir intuicija, o ne objektyviomis priežastimis (nes politika menkai domiuosi ir nemėgtų negatyvios žiniasklaidos).

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Sek Geg 12, 2019 12:45 pm

10 metų nežiūriu tv ir neklausau žinių ir absoliučiai nežinau kas darosi politikoje. Jeigu turiu laiko, tai mokausi, kad patobulėti ir pagerinti savo gyvenimo kokybę ir su laiku tai vis pavyksta geriau ir geriau. Nei sekundės dėmesio neskirsiu kažkokiai sušiktai politikai ir sistemos remimui. Gyventi reikia taip, kad tau būtų vienodai kas sėdi tam cirke.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Sek Geg 12, 2019 1:37 pm

Rolandas rašė:
Sek Geg 12, 2019 12:45 pm
10 metų nežiūriu tv ir neklausau žinių ir absoliučiai nežinau kas darosi politikoje. Jeigu turiu laiko, tai mokausi, kad patobulėti ir pagerinti savo gyvenimo kokybę ir su laiku tai vis pavyksta geriau ir geriau. Nei sekundės dėmesio neskirsiu kažkokiai sušiktai politikai ir sistemos remimui. Gyventi reikia taip, kad tau būtų vienodai kas sėdi tam cirke.
Rolandai, ar tai reiškia, kad nebalsavai? Jei taip – labai blogai.

Apskritai, labai smarkiai tau prieštarauju. Politikų sprendimai objektyviai daro įtaką tavo gyvenimui (pvz. mokesčių dydis, dividendų apmokestinimas, lengvatos ir pan.). Vadinasi, nors tu ir nesidomi (tai nėra blogai), bet kažkokiu būdu turi remti kandidatą, kuris būtų tau naudingas ir artimiausiai atspindėtų tavo mąstyseną.

O tol kol neskiri nei sekundės, tol galią valdžioje gauna kitos nuomonės, kurios tau nebūtinai naudingos.

P.S. aš irgi nežiūriu TV, neklausau žinių, nesidomiu politika ir neigiamu medijų srautu. Bet balsuoti einu, kad įdėčiau dalelę mustachian į Lietuvos valdžią. Ir dėl savęs, ir dėl tavęs.

P.P.S. iki vakaro dar laiko yra.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Sek Geg 12, 2019 2:18 pm

Atsakysiu trumpai ir daugiau šia tema nediskutuosiu nors galėčiau krūva argumentų prirašyti. Tai va - valdo pinigai.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Geg 13, 2019 1:45 am

Yra toks posakis geras: "Kokia tauta, tokia ir valdžia".

Blogai, kad nesidomit politika ir kas vyksta šalyje, kurioje patys gyvenat ir gyvens jūsų vaikai (jei tokių turėsite). Politologu nereik būti, kad skirt minimaliai laiko ir pasidomėti bent, kas per kandidatai į prezidentus, Euro Parlamentą, savivaldybę, merus ir t.t.

Patys išrenkant (dar blogiau neišrenkat nebalsuodami). Jie spręs poto kaip jūs mokėsite mokesčius, kur bus lėšos skiriamos ir tai būtent palies kiekvieną iš mūsų, pokol gyvenam Lietuvoj.

Norit ar nenorit esat LR piliečiai, tai atlikit pareigą, ne kasdien tą reik daryt. Jei visi bus toks pasyvūs su požiūriu "ne mano reikalas", tai tada ir neturit teisės poto skųstis, kad valdžia bloga, nes galų gale jūs patys prisidėjote prie jos atsidūrimo kur jie yra šiandien (nebalsuodami, nes atidavę balsą kitam, jau iškart mažės procentas už juos balsavusių).
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Pir Geg 13, 2019 6:49 am

Balsuoti ar nebalsuoti yra kiekvieno LR piliečio pasirinkimas. Aš esu už tai, kad balsuoti (arba nebalsuoti sugadinant biuletenius, nes ir tai yra tam tikras balso pareiškimas) nei likti abėjingiems ir palikti kitam nespręsti už tave. Tiesa pasakius šiais metais nemačiau tokio tvirto kandidato už kurį būtų galima atiduoti balsą 100 %, tai tiesiog atmetimo būdų buvo pasirinktas vienas geriausias iš viso sąrašo. Šiaip, verti dėmesio manau buvo 3-4 dalyviai, o kiti tai dėl skaičiaus ir pasirodė gan silpni, neverti atstovauti Lietuvos užsienio politikoje.

Sitis
Mustachian
Pranešimai:204
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38

Standartinė Sitis » Pir Geg 13, 2019 7:29 am

Perskaičiau temą ir pagalvojau... jo...... "let the flame begin" :)
Kaip ten sakoma - dėl politikos, religijos ir kažko ten dar, man rodos kokia spalva sienas dažyti :) (t.y. grožio sąvokos) niekada nebuvo ir nebus "teisingos" nuomonės.

Bet. Labai smagu kad Mr BM nukreipė viską labai teisinga pilietiška vaga. Balsuoti BŪTINA. Tas "cirkas" priima sprendimus kurie tiesiogiai lemia mūsų ateitį. Ir kiekvienas balsas svarbus. Neleiskime kad valdžią paimtų tie kurie turi daugiau pinigų ir užburia rinkėjus gražiais žodžiais ir tuščiais pažadais kurių neįmanoma įgyvendinti. Parodykite savo kaip valstybės ir piliečių brandumą. Jei kaip skandinavijoje balsuotų 60-70% žmonių, manau tiem piniguočiam būtų daug sunkiau palenkti tokią masę žmonių į savo pusę.

Visiškai palaikau pasakymą: "Kokia tauta, tokia ir valdžia". Ir negali sakyti kad dalis tautos yra protinga, ji tiesiog neina balsuoti. Jei ta protinga dalis neina balsuoti, ji ne ką geresnė nei ta kuri į valdžią renka juokdarius ir intelekto nesužalotus "politikėlius". Per visą gyvenimą neesu praleidęs nei vienų rinkimų ir neketinu nebent tvanas :)

Užbaigiant gera nata - ryte atsikėliau, atsidariau žinias ir galvoju, jausiuosi kaip per politines pagirias kai apmulkint tauta prabunda su mintim "kas dabar bus...", ar viskas bus neblogai. Tai smagiai nustebau kad išėjo į antrą turą du tikrai neblogi kandidatai. Kiek kuris labiau vertas - nežinau. Tikiuosi ateinančias dvi savaites pamatyti kokybiškus aukštesnio lygio debatus nesileidžiant žemiau plintuso atvirai šmeižiant oponentus ar meluojant liaudžiai kad pvz. jei būsiu prezidentas padidinsiu pensijas (kas neįmanoma) o jei neišrinksite - sukelsiu vyriausybės sumaištį ir atsistatydinsiu ignoruodamas piliečių suteiktą mandatą 4 metams, o ne iki tol kol "norisi" (visuomenės šantažas). Žodžiu. Viskas gražu :)

Peace :)

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pir Geg 13, 2019 8:39 am

Jūs garantuoti kad nepadarėt savo balsu blogiau lietuvos piliečiams?

Ir dar yra tokia sąvoka susilaikyti-nepareikšti savo nuomonės balsuojant.

Žmonės nu nebūkite jūs tokie naivūs. Dar kartą kartoju valdo ne prezidentas o pinigai. Ir sakykite jūs ką norit neitikinsit. Man jūsų žinutės skamba kaip kokių pensininkų. Tyčia paklausiau kolegų darbe ar balsavo, tai nei vienas nebalsavo. Ir dar kokia tauta tokia ir valdžia visiška nesąmonė. Valdžia vagys milijonieriai o tauta darbštūs protingi žmonės kurie bando išgyventi. Tas cirkas priima sprendimus o kas valdo tą cirką? Patikėk tikrai ne prezidentas. Žodžiu supratau aš jūsų požiūrį dėl politikos. Geriau aš tylėsiu :D

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Geg 13, 2019 9:58 am

Rolandas rašė:
Pir Geg 13, 2019 8:39 am
Jūs garantuoti kad nepadarėt savo balsu blogiau lietuvos piliečiams?

Ir dar yra tokia sąvoka susilaikyti-nepareikšti savo nuomonės balsuojant.

Žmonės nu nebūkite jūs tokie naivūs. Dar kartą kartoju valdo ne prezidentas o pinigai. Ir sakykite jūs ką norit neitikinsit. Man jūsų žinutės skamba kaip kokių pensininkų. Tyčia paklausiau kolegų darbe ar balsavo, tai nei vienas nebalsavo. Ir dar kokia tauta tokia ir valdžia visiška nesąmonė. Valdžia vagys milijonieriai o tauta darbštūs protingi žmonės kurie bando išgyventi. Tas cirkas priima sprendimus o kas valdo tą cirką? Patikėk tikrai ne prezidentas. Žodžiu supratau aš jūsų požiūrį dėl politikos. Geriau aš tylėsiu :D
Garantuotas.

Tauta darbštūs ir protingi ?
Manau, kad mažesnioji dalis yra protingi, o darbščių daugiau.

Valdžia vagys ir milijonieriai ? Kas juos ten išrinko, ar ne ta pati tauta ? Kiek žinau vyksta demokratiniai rinkimai LR kur patys milijonieriai negali savęs išsikelti.

Vagys,vagys lengviausia yra sakyt, graudu yra tai, kad žmonės nesupranta, kad gali tuos vagis pakeist, susivienyt ir dar kažkaip įtakoti valdžios sudėtį.

Užtat jei pabrangina cigaretes, alkoholį, alkoholio pardavimo laiką pakeičia va tada prasideda masinis judėjimas. O dėl svarbių dalykų ? Tyla... Tokia jau ta tauta Lietuvos.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Skelbti atsakymą