Politika - kaip mąsto mustachian

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Vartotojo avataras
virejas
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 5:38 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Re: Politika - kaip mąsto mustachian

Standartinė virejas » Pir Geg 13, 2019 4:27 pm

Rolandas rašė:
Pir Geg 13, 2019 8:39 am
Jūs garantuoti kad nepadarėt savo balsu blogiau lietuvos piliečiams?

Ir dar yra tokia sąvoka susilaikyti-nepareikšti savo nuomonės balsuojant.

Žmonės nu nebūkite jūs tokie naivūs. Dar kartą kartoju valdo ne prezidentas o pinigai. Ir sakykite jūs ką norit neitikinsit. Man jūsų žinutės skamba kaip kokių pensininkų. Tyčia paklausiau kolegų darbe ar balsavo, tai nei vienas nebalsavo. Ir dar kokia tauta tokia ir valdžia visiška nesąmonė. Valdžia vagys milijonieriai o tauta darbštūs protingi žmonės kurie bando išgyventi. Tas cirkas priima sprendimus o kas valdo tą cirką? Patikėk tikrai ne prezidentas. Žodžiu supratau aš jūsų požiūrį dėl politikos. Geriau aš tylėsiu :D

As bent jau garantuotas visiskai. Gerai, kad is visu forumo dalyviu, tik tu vienas akivaidziai rodai savo, kaip piliecio, nebranda.

Jokio skirtumo, kas valdo Lietuva. Gali buti ir taip kaip tu sakai. Bet prezidentas yra tas, kuris reprezentuoja Lietuva. Kuo geriau tai daro, tuo geresniu investiciju ir tarptautiniu diplomatiniu rezultatau susilaukiame. Nuo to geriau visiems mums. Tavo pareiskimas yra absoliuciai nelogiskas, neatsakingas ir vaikiskas. Gal net kazkiek su sovietiniu kvapu.

Skelbti atsakymą