Ačiū!

Iškilo finansinis ar gyvenimiškas klausimas? Mėgsti padėti kitiems? Rašyk, o mes bandysime tau padėti.
Showtime
Naujokas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:Pen Gru 13, 2019 6:09 am
Gavo patiktukų: 1
Ačiū!

Standartinė Showtime » Pen Gru 13, 2019 7:12 am

Sveiki,
šioje bendruomenėje esu naujokas. Jau senai norėjau pradėti investuoti į ETF fondus, bet aplink buvo daug nežinomybės, o savo aplinkoje neturiu pažįstamų su kuo galėčiau pasitarti apie tai. Delsiau iki tol kol perskaičiau BM straipsnį "Geriausias brokeris investavimui į ETF Lietuvoje". Šiandien iš Admiral invest gavau email kad uždirbau pirmuosius dividentus todėl norėjau pasidžiaugti su visais! Nors suma yra juokingai maža, bet motyvacijos investuoti toliau yra daugiau nei ankčiau. Noriu padėkoti BM už įdėtą darbą rašant šį straipsnį ir visiems forumo dalyviams už geras diskusijas, kurios plečia mano suvokimą apie investavimą. Ateityje žinios atsipirks su kaupu!
Ačiū jums visiems!
mvp.PNG
mvp.PNG (186.12KiB)Peržiūrėta 2714 karus(ų)

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pen Gru 13, 2019 9:27 am

Šaunuolis! Šiaip as irgi buvau smarkiai šito puslapio ir forumo išjudintas veikti. Taip ir toliau!

Tik noriu paklausti, kodėl dividendus gavai? EFT išmokantis (distributing)? Kodėl tokį pasirinkai? Ar akcijos čia kaltos?
Mano blogas http://giem.lt

Showtime
Naujokas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:Pen Gru 13, 2019 6:09 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Showtime » Sek Gru 15, 2019 9:15 pm

Giem rašė:
Pen Gru 13, 2019 9:27 am
Šaunuolis! Šiaip as irgi buvau smarkiai šito puslapio ir forumo išjudintas veikti. Taip ir toliau!

Tik noriu paklausti, kodėl dividendus gavai? EFT išmokantis (distributing)? Kodėl tokį pasirinkai? Ar akcijos čia kaltos?
Pasirodo, kad šis ETF moka dividentus kiekvieną ketvirtį. Planas buvo investuoti į ETF fondą, kuris yra sukurtas S&P500 indekso principu, nesirinkau jo pagal tai kaip mokami dividentai. Kiek žinau nedidelė dalis kompanijų iš šio sąrašo moka dividentus, ko gero dėl to jie ir nėra dideli :/

Skelbti atsakymą