Apie finansinės laisvės siekį atvirai

Iškilo finansinis ar gyvenimiškas klausimas? Mėgsti padėti kitiems? Rašyk, o mes bandysime tau padėti.
Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29
Re: Bondora

Standartinė DariusA » Ant Rgs 29, 2020 3:24 pm

Žiauriai Marčiulaitis ant HonestFire pavarė feisbuke... HF, ar bus atsakymas? :)

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Rgs 29, 2020 5:34 pm

Apie disclaimerį vėjai prirašyti.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ant Rgs 29, 2020 6:06 pm

Mano nuomone tai negražu, taip viešai ištaisyti. Nors viešumas - reklama. Gal galėjo pradžiai asmeninę žinutę nusiųsti, su patarimu ar rekomendacija, būtų Honest tekstą pataisęs.

Aišku, sako, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, bet HonestFire tikrai niekam specialiai nenorėjo pakenkti, ar įsiūlyti, o rizikingų dalykų aprašymas yra nuostabus dalykas. Pats nedarysi, bet smalsu, kas bus. Dėl to ir skaitom nuotykių knygas, žiūrim filmus. O kas be galvos.. Tas be galvos.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ant Rgs 29, 2020 6:25 pm

Rašant viešai, anksčiau ar vėliau atsiras žmonių, kurie išsako kitokią nuomonę. Tai reikia suprasti, susitaikyti ir tiek. Esu ne kartą patyręs, bet geriausia tai palaukti kol kraujas atvės ir tuomet šaltai reaguoti. Galiausiai, užaugs lašiniai, nebeskaudės.

Bet lygiai taip pat suprasti reikia ir tai, jog Marčiulaitis, kaip pats sako tame post'e, yra mėgėjas užsukinėti šūdų malūnus. Atmetus emocijas, tie šūdų malūnai dažnai yra naudingi abiems pusėms :)

Ir nemanau, kad HonestFIre turėtų būtinai reaguoti. Visų pirma, tai todėl, kad Tautvydas, ko gero, tiesiog daugiau žino apie apie šią sritį. Antra, net ir neturėdamas žinių, jis pakreips diskusiją į kokį nors ale teisingiausią filosofinį ir jam naudingą lygmenį, nes žmogus tiesiog nemoka/negali pralaimėti diskusijos.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ant Rgs 29, 2020 7:22 pm

Tai aš suprantu. Man šiaip jis (Tautvydas) patinka. Ir jo rašymo stilius labai patinka. Priimtinas. Rašo, kaip paprastas, bet ne prastas vyrukas.

Bet ne visi žmonės turi lašinius. Gavus kelis kartus per kuprą, gali juk ir pagalvoti. "Bb*, nenorit, nerašysiu". Tada žiūrėkit ir neteksime vieno labiausiai mėgstamų ir skaitomų rašytojų. Nesakau, kad taip ir bus, nes Honest yra kietas vyrukas, bet vistiek nesmagu. Aš jeigu gaučiau smarkiai kritikos, turbūt taip pagalvočiau. Nes esu gana kritiškas sau ir nenoriu bereikalingų aštrių diskusijų ar pasiteisinimų..
Išlaidas/pajamas jau ir taip paslėpiau. Svarbu ir asmeninės savybės.

Linkiu HonestFire elgtis, kaip jis nori 😁🙂
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Tre Rgs 30, 2020 3:07 pm

8x išaugęs trafic'as visai kietai :)

Nemanau, kad verta atsakinėti. Niekam nerekomenduoju elgtis vienaip ar kitaip, dalinuosi ką darau ir nebūtinai kiekviena investicija yra vadovėliškai teisi. Pinigai mano, juos uždirbu ir leidžiu kaip noriu. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Tre Rgs 30, 2020 4:36 pm

honestFIRE rašė:
Tre Rgs 30, 2020 3:07 pm
8x išaugęs trafic'as visai kietai :)

Nemanau, kad verta atsakinėti. Niekam nerekomenduoju elgtis vienaip ar kitaip, dalinuosi ką darau ir nebūtinai kiekviena investicija yra vadovėliškai teisi. Pinigai mano, juos uždirbu ir leidžiu kaip noriu. :)
Dėl to taip tave ir skaitom :)
Mano blogas http://giem.lt

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Tre Rgs 30, 2020 6:16 pm

Giem rašė:
Tre Rgs 30, 2020 4:36 pm
honestFIRE rašė:
Tre Rgs 30, 2020 3:07 pm
8x išaugęs trafic'as visai kietai :)

Nemanau, kad verta atsakinėti. Niekam nerekomenduoju elgtis vienaip ar kitaip, dalinuosi ką darau ir nebūtinai kiekviena investicija yra vadovėliškai teisi. Pinigai mano, juos uždirbu ir leidžiu kaip noriu. :)
Dėl to taip tave ir skaitom :)
Kad nereikėtų savų pinigų deginti:) Ne, juokauju, bet kai kurie sprendimai tikrai keistoki.

Sitis
Mustachian
Pranešimai:204
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38

Standartinė Sitis » Pen Spa 02, 2020 11:00 am

honestFIRE rašė:
Tre Rgs 30, 2020 3:07 pm
8x išaugęs trafic'as visai kietai :)

Nemanau, kad verta atsakinėti. Niekam nerekomenduoju elgtis vienaip ar kitaip, dalinuosi ką darau ir nebūtinai kiekviena investicija yra vadovėliškai teisi. Pinigai mano, juos uždirbu ir leidžiu kaip noriu. :)
Labai liuks!!! Palaikom ir skaitom :D Užskaitau: "Kas pinigus moka, tas muziką užsako".
O visiem kitiem: https://images.app.goo.gl/bYZhyVQHJEoH7DRLA

Skelbti atsakymą