Kelionė į šešių nulių zoną

Iškilo finansinis ar gyvenimiškas klausimas? Mėgsti padėti kitiems? Rašyk, o mes bandysime tau padėti.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Gerietis
Mustachian
Pranešimai:161
Užsiregistravo:Pir Kov 02, 2020 9:57 am
Išsiųsta patiktukų: 120
Gavo patiktukų: 33
Re: Kelionė į šešių nulių zoną

Standartinė Gerietis » Pir Lap 15, 2021 8:34 am

Aš pats nemažai pavedimų padaręs tarp SEB ir Kraken sąskaitų - jokių problemų.
Rule No. 1: Never lose money.
Rule No. 2: Never forget rule No. 1.

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Pir Lap 22, 2021 8:26 pm

Swedas nieko neblokuoja. Realiai tai net nežinau ar beįmanoma susekti, kur tu tuos pinigus vedi, nes tų kontorų tūkstančiai. Straipsnis tai prajuokino vietomis. Kad Kraken leidžia BTC “net išsinešti” :))))
Ir dėl mokesčių galima būtų labiau pasigilinti. 1.5% (labai daug iš tiesų) gali būti nebent “konvertuojant”, o perkant biržoje (“trade”) yra maker ir taker fees, kažkur apie 0.25%. Biržų fees palyginimas https://www.cointracker.io/blog/2019-cr ... omparison

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Pir Lap 22, 2021 8:29 pm

P.s. ieškant paprastumo ir saugumo, Kraken gal ir gerai (nors aš imčiau biržoje listinguojamą Coinbase). Bet šiaip tai yra biržų su žymiai žymiai didesnėmis galimybėmis.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Lap 25, 2021 5:47 am

DariusA rašė:
Pir Lap 22, 2021 8:26 pm
Straipsnis tai prajuokino vietomis. Kad Kraken leidžia BTC “net išsinešti” :))))
Pusė Lietuvos investuoja per Revolut'ą ir galvoja, kad jie kažką ownin'a. Tai palyginus su Revo, eToro ir panašiais ir pabrėžiau personal wallet galimybę. Bet taip, pilnai visko dar nesuprantu. :)
DariusA rašė:
Pir Lap 22, 2021 8:26 pm
Ir dėl mokesčių galima būtų labiau pasigilinti. 1.5% (labai daug iš tiesų) gali būti nebent “konvertuojant”, o perkant biržoje (“trade”) yra maker ir taker fees, kažkur apie 0.25%. Biržų fees palyginimas
Aha, jau išsiaiškinau, kad 1.5% yra konvertuojant (kas yra default per apps'ą), o trade'inant yra 0.25%. Tai per apps'ą pigiai niekaip nenusipirksi, reikia jungtis web'ą. Ko sau neatsakiau, kad jei skirtumo tarp šitų nėra (na, vistiek įsigiji ir ownini crypto), kodėl kas nors rinktųsi brangesnį variantą?
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Ket Lap 25, 2021 9:35 am

šešinuliai rašė:
Ket Lap 25, 2021 5:47 am
Aha, jau išsiaiškinau, kad 1.5% yra konvertuojant (kas yra default per apps'ą), o trade'inant yra 0.25%. Tai per apps'ą pigiai niekaip nenusipirksi, reikia jungtis web'ą. Ko sau neatsakiau, kad jei skirtumo tarp šitų nėra (na, vistiek įsigiji ir ownini crypto), kodėl kas nors rinktųsi brangesnį variantą?
Tik dėl paprastumo. Nemažai daliai žmonių yra žymiai paprasčiau ir suprantamiau tiesiog konvertuoti, paspaudus vieną mygtuką, nei eiti į biržą, užstatinėti visokius limit orderius ir sukti galvą kaip ten ko nors nesuklysti ir pan. Kiti išvis įsivaizduoja, kad birža tai spekuliavimui skirta, o ne "tiesiog nusipirkti".

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Sau 03, 2022 6:56 pm

Susiskaičiavau ir aš metinius viščiukus. Jei kam įdomu, pilnas įrašas su grafikiukais čia: https://sesinuliai.lt/investiciju-apzvalga-2021/
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Ket Vas 03, 2022 9:34 am

šešinuliai rašė:
Ket Lap 25, 2021 5:47 am
DariusA rašė:
Pir Lap 22, 2021 8:26 pm
Straipsnis tai prajuokino vietomis. Kad Kraken leidžia BTC “net išsinešti” :))))
Pusė Lietuvos investuoja per Revolut'ą ir galvoja, kad jie kažką ownin'a. Tai palyginus su Revo, eToro ir panašiais ir pabrėžiau personal wallet galimybę. Bet taip, pilnai visko dar nesuprantu. :)
DariusA rašė:
Pir Lap 22, 2021 8:26 pm
Ir dėl mokesčių galima būtų labiau pasigilinti. 1.5% (labai daug iš tiesų) gali būti nebent “konvertuojant”, o perkant biržoje (“trade”) yra maker ir taker fees, kažkur apie 0.25%. Biržų fees palyginimas
Aha, jau išsiaiškinau, kad 1.5% yra konvertuojant (kas yra default per apps'ą), o trade'inant yra 0.25%. Tai per apps'ą pigiai niekaip nenusipirksi, reikia jungtis web'ą. Ko sau neatsakiau, kad jei skirtumo tarp šitų nėra (na, vistiek įsigiji ir ownini crypto), kodėl kas nors rinktųsi brangesnį variantą?
Jeigu naudoji KRAKEN PRO apps'ą gauni tuos pačius % kaip ir web'e.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Bir 03, 2022 5:08 pm

Nieko naujo nepasakysiu, tiesiog VWCE & chill.

Bet dėl viso pikto dalinuosi šiuo metu atliekamais veiksmais ir logika: https://sesinuliai.lt/kur-investuoti-per-krize/
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Rgp 29, 2022 8:28 am

Visa forumo teorija apie lump sum vs. DCA gana netikėtai užkrito ant manęs praktiškai. Ir ne bet kada - o kai rekordinė infliacija, kai indeksai ir NT aukštumose, bet visi kalba apie ateinančią krizę. Bei, kai vis dar gyva pasaulinio karo rizika.

Kur dėti vieną didelę lump sum? Plačiau mano "good problem to have" aprašyta čia: https://sesinuliai.lt/gavau-daug-pinigu/
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Sau 06, 2023 12:31 pm

Prasti metai rinkos grąža (apie -12% arba -24k Eur), bet geri metai karjeroje ir pajamų didinime. Kaip atrodo mano portfelis ir kaip skaidau mėnesines investicijas dabar aprašiau plačiau metų apžvalgos blog'o įraše: https://sesinuliai.lt/investiciju-apzva ... r-24k-eur/
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Skelbti atsakymą