Kelionė į šešių nulių zoną

Iškilo finansinis ar gyvenimiškas klausimas? Mėgsti padėti kitiems? Rašyk, o mes bandysime tau padėti.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96
Re: Kelionė į šešių nulių zoną

Standartinė šešinuliai » Pir Kov 08, 2021 6:44 pm

Aš šia tema Vanguard'o tyrimą matęs, tai ten skaičia tokie buvo:
average savings by account Vanguard.png
average savings by account Vanguard.png (109.51KiB)Peržiūrėta 5503 karus(ų)
Tai čia aišku, turbūt labiau tik 2-3 pakopos portfeliai, nes employer retirement plans. Turint galvoje kiek US self-employed ir visokių digital nomads, nestebina tokie salyginai maži skaičiai. Šiaip netikiu, kad aš savo amžiaus grupės amerikiečius lenkiu asmeninėmis santaupomis su lietuviška alga:) Bet aišku, gal tiesiog vidurkių spąstai, mediana daugiau parodytų.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pir Kov 08, 2021 8:25 pm

šešinuliai rašė:
Pir Kov 08, 2021 6:44 pm
netikiu, kad aš savo amžiaus grupės amerikiečius lenkiu asmeninėmis santaupomis su lietuviška alga:)
Tema blogo įrašui su detalesne analize?:)

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Tre Kov 10, 2021 1:26 pm

laurizas rašė:
Pir Kov 08, 2021 8:25 pm
šešinuliai rašė:
Pir Kov 08, 2021 6:44 pm
netikiu, kad aš savo amžiaus grupės amerikiečius lenkiu asmeninėmis santaupomis su lietuviška alga:)
Tema blogo įrašui su detalesne analize?:)
Jau įrašytą į potencialių temų sąrašą, pačiam įdomu :D ehhh, tik, kad ten sąrašas begalinis, tai žiūrėsim kada pasigimdys
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Tre Kov 10, 2021 2:45 pm

Kitoje temoje kažkas jau prašė mano DELFI straipsnio, tai šiandien, praėjus tylos savaitei, pasidalinau tuo įrašu ir blog'e labai click-bait'iniu pavadinimu Kaip aš tapau milijonierius?

Visiems girdėtos nuobodžios finansų tiesos, įvilktos į futuristinę fantastiką platesniai auditorijai :))
Vilnius, 2051-ųjų metų balandis. Po Vilniumi dunda metro, danguje zuja per 1h Amazon’o užsakymus pristatantys dronai, stotelėse įrengtuose automatuose galima įsigyti kanapių suktinę. O vilniečiai vis dar plūsta į Neries krantinę fotkintis prie Sakurų.

Sugrįžus pavasariui, į miestą sugrįžo ir žmonės – tarp jų ir aš. Sėdžiu kavinių pilnoje, žaliuojančioje ir be automobilių naujai atgimusioje Vokiečių gatvėje ir geriu kavą už 11 eurų.

Dar tik vakar parskridau namo po pusmečio praleisto Dramblio Kaulo Krante – naujoje keliautojų mekoje. Tiesa, namai čia tokie sąlyginiai ir sezoniniai – Lietuvoje praleidžiu tik šiltuosius mėnesius, o kiekvieną spalį laikinai vis įsikūriu kitoje šalyje. Ne vienas – keliaujame su žmona, mus aplanko vaikai. Pusmečio gyvenimas kitoje šalyje leidžia pilnai susipažinti su vietine buitimi. Atvykdami ne tiesiog atostogų, sugebame užmegzti pažinčių ir pagyventi kaip vietiniai.

Aš galiu sau tai leisti. Aš – milijonierius.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Tre Geg 05, 2021 1:41 pm

šešinuliai rašė:
Pir Kov 08, 2021 6:44 pm
Aš šia tema Vanguard'o tyrimą matęs, tai ten skaičia tokie buvo:
average savings by account Vanguard.png

Tai čia aišku, turbūt labiau tik 2-3 pakopos portfeliai, nes employer retirement plans. Turint galvoje kiek US self-employed ir visokių digital nomads, nestebina tokie salyginai maži skaičiai. Šiaip netikiu, kad aš savo amžiaus grupės amerikiečius lenkiu asmeninėmis santaupomis su lietuviška alga:) Bet aišku, gal tiesiog vidurkių spąstai, mediana daugiau parodytų.
Reikėtų atkreipti dėmesį, kad ir perkamoji galia US skriasi nuo LT, tad skirtumas dar didesnis. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Šeš Spa 30, 2021 10:00 am

Šioks toks sugrįžimas po ilgos tylos: https://sesinuliai.lt/kur-dinges-sesi-nuliai/

Web'as apgriuvęs, naujienlaiškiai nesisiunčia - ne mano techninėms žinioms šios problemos :D
Na, bet tekstas gal ir suskaitomas. Apie pinigus parašysiu daugiau jau atskiru užėjimu.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Sek Lap 07, 2021 4:24 pm

Surašiau plačiau apie pinigus - į ką, kur ir kokiu periodiškumu investuoju. Viskas pas mane labai jau paprasta ir minimalistiška, su finansine branda tų įrankių ne daugėja, o kaip tik mažėja. :))

Įrašas: https://sesinuliai.lt/tinginys-ar-minimalistas/
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Sek Lap 14, 2021 3:24 pm

Susiradau sau ilgalaikį brokerį investavimu į crypto ir pasidėliojau reguliarų planiuką. Taip taip, didžiausias VWCE & chill ambasadorius pradeda pirkti bitkoinus.

Plačiau naujame įraše: https://sesinuliai.lt/ilgalaikis-crypto-investavimas/
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

mariakas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:33
Užsiregistravo:Šeš Sau 02, 2021 3:23 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė mariakas » Sek Lap 14, 2021 5:15 pm

Žinojau, kad ilgai netempsi ir norėsis fejeverkų 🙂
Ir nebaisu, kad sąskaitą swed gali užblokuoti? Bent anksčiau blokuodavo, jei į kraken vesdavau, tiek swed tiek peysera tiek revolutas, dabar kaip nežinau

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Lap 15, 2021 6:43 am

mariakas rašė:
Sek Lap 14, 2021 5:15 pm
Žinojau, kad ilgai netempsi ir norėsis fejeverkų 🙂
Ir nebaisu, kad sąskaitą swed gali užblokuoti? Bent anksčiau blokuodavo, jei į kraken vesdavau, tiek swed tiek peysera tiek revolutas, dabar kaip nežinau
Vat šito nežinojau, pažiūrėsime. Kol kas tylu ir na - pirmiausia bent kokio įspėjimo tikėčiausi. Juk vedu į normalią europinę SEPA sąskaita.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Skelbti atsakymą