Prarasta finansinė nepriklausomybė

Iškilo finansinis ar gyvenimiškas klausimas? Mėgsti padėti kitiems? Rašyk, o mes bandysime tau padėti.
biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11
Re: Prarasta finansinė nepriklausomybė

Standartinė biogas » Ket Sau 13, 2022 7:57 am

Marijonas rašė:
Tre Sau 12, 2022 5:33 pm
Atidaręs poziciją stebėdavau kainą biržoje ir net dabar negaliu 100% pasakyti, kad aš mačiau tik nupieštą grafiką. Todėl ir sakau, kad tie žmonės tkrai išmano investavimą, visai nekilo abejonių kompetencija.
Čia net keista: jei sugebi realiai virinti +20% per mėnesį, tai kam dar sukčiauti? Virink ir džiaukis...

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Sau 13, 2022 8:23 am

biogas rašė:
Ket Sau 13, 2022 7:57 am
Čia net keista: jei sugebi realiai virinti +20% per mėnesį, tai kam dar sukčiauti? Virink ir džiaukis...
Jei kas nors virintų po 20 % per mėnesį, tai pradėjęs su 50 000 Eur po 5 metų turėtų 2 817 375 717,66 :)

Vartotojo avataras
GlobRock
Naujokas
Pranešimai:29
Užsiregistravo:Ant Geg 12, 2020 2:03 pm
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 2

Standartinė GlobRock » Ket Sau 13, 2022 8:27 am

Man irgi panašiai buvo, viskas vyko 2021 kovą.
Schema panaši:
1 Susipažinau per Tinder
2 Pokalbis persimetė į WhatsApp
3 Aš netgi turėjau su ja Live skambutį per webcam, ir norėjau jį nufilmuoti
(telefono ekraną, bet tas įrašus darantis appsas lužinėjo(gal android apsauga), tai pasidariau tos scammerės screenshot'ą.
Ji, kad labiau įtikintų mane, darydavo balso įrašus, filmuodavo savo aplinką, tik ne save.
4 Pokalbis prasidėjo apie investavimą į crypto, metinėjo visokius screenshotus, kaip sekasi.
Kad turi dėde, kuris dalinasi vidine informacija. Ir ji "tiktais man" dalinasi, nes aš geras žmogus.
5 Platforma kuria reikėjo, naudotis buvo dft-token.io
Man reikėjo konvertuotis BTC į USDT ir persivesti į šią platformą.

Savo laimei, kad nebuvau per daug godus ir 'investavau' ~1.5k€, tuometiniu btc kursu, nors tas btc man paaugo investavus mažesnę sumą.
Kai supratau į kur pinigus įmerkiau, pradėjau irgi googlintis apie šią platformą, tačiau nieko apie ją neradau.
Aš kalbėjausi tik su viena mergina ir jokių daugiau kitų asmenų. Pasinaudodamas visokiais staigiai prieinamais įrankiais nustačiau, kad jos IP adresas yra iš Kinijos, ji kompiuteryje turėjo windows 10, kinų mandarinų kalbą. Gaila, kad dėl GDPR man nespausdino pilno IP adreso.
Į tą piniginę kur pervedžiau USDT tiksliai nepamenu bet iki 100 000$, matomai ta suma surinkta iš kitų be manęs.

Dar bandžiau su ją palaikyti pokalbį kai supratau kad esu apscamintas, bet tą emocinė būklė darė mane labai nervuotą, piktą ir dar aš su ja stengiausi gražiai kalbėtis, kad išpešti kuo daugiau kažkokios info iš juos, užuot atsiuntus jai kokį nors "negražų turinį", kad bent kažkiek kompensuotis psichologiškai. Bet ji visviena po kurio laiko užbanino mane ir ištrynė savo whatsapp numerį.

Dar naršiau po šį dft-token tinklalapį, rasti saugumo spragų. Buvau radęs paslėptą kode admin panelę tos sistemos, bet neturėjau reikiamos priemonės.
Bandžiau dar per jų REST API išsiimti pinigus, nes pradžioje buvo suveikę, tačiau vėliau nebepaėjo, nes reikalavo papildomų rekvizitų.

Jei norėsite galit ko paklausti, pasistengsiu plačiau atsakyti.
Čia scammerės foto:
Paveikslėlis
Pilnas: https://i.ibb.co/X2FbZ3M/Screenshotas.jpg
NT namų darbai: Investicijos į Ispaniją: https://globrock.eu/blog/nt-namu-darbai ... gaivinimas

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Sau 13, 2022 9:43 am

Nesu statistikas, bet jei jau šio forumo ribose oficialiai turim 2 atvejus, tai paėmus bendrą populiacijos dydį, apgautųjų skaičiai ir prarastos sumos turbūt galėtų būti skaičiuojamos milijardais?

Marijonas
Naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:Šeš Spa 09, 2021 7:38 am
Gavo patiktukų: 17

Standartinė Marijonas » Ket Sau 13, 2022 12:13 pm

NewSun rašė:
Tre Sau 12, 2022 8:24 pm
Dėkui, kad pasidalinai ir didžiausia užuojauta. Įdomu, kaip randi stiprybės viską pradėti nuo pradžių?
Pradžioj buvo labai sunku, visų jausmų maišalynė: pyktis, apmaudas, graužatis, nusivylimas... Negalėdavau miegot naktimis, net bijodavau, kad ateis naktis ir vėl į galvą lįs tie pokalbiai, kurių metu man į akis pūtė miglą.
Pirma, svarbu nebūti vienam, rasti, kas suprastų, palaikytų, bendrauti su kitais nukentėjusiais.
Po to svarbu išmokti kontroliuoti savo mintis. Jei pastebi, kad jos krypsta į prisiminimus reikia versti save galvoti apie kažką kitą. Gali padėti įtraukianti knyga ar filmas, renginiai ir pan.
Trečia, supratau, kad kiekvienas praradimas duoda ir atradimų. Šioje situacijoje reikia ieškoti kuo daugiau pozityvių dalykų: aš viso labo tik praradau pinigus, bet nepatekau į avariją, nesusirgau nepagydoma liga ir t.t.. Kita vertus, galbūt šis netektis apsaugojo nuo nepalankesnio likimo. Pvz. galėdamas sau leisti keliauti būčiau nusipirkęs bilietą į lėktuvą, kuris nukris. Nežinau, kas rašė mano gyvenimo istoriją, bet tikiu, kad taip nutiko ne veltui ir kad ši istorija man, o gal ne tik man, duos daugiau teigiamų dalykų negu būtų suteikę pinigai, kurių netekau.
Čia dauguma siekia finansinės nepriklausomybės. Kadangi aš jau buvau ją pasiekęs ir dabar vėl grįžau į pradinį tašką, tai žinau, kad pilnos kišenės laimės nesuteikia, viso labo tik didesnį saugumo jausmą.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ket Sau 13, 2022 2:22 pm

laurizas rašė:
Ket Sau 13, 2022 9:43 am
Nesu statistikas, bet jei jau šio forumo ribose oficialiai turim 2 atvejus, tai paėmus bendrą populiacijos dydį, apgautųjų skaičiai ir prarastos sumos turbūt galėtų būti skaičiuojamos milijardais?
Imtis per maža kad daryti tokias išvadas. Bet akivaizdu yra viena - tokio sudėtingumo schemos egzistuoja, nes yra pelningos. Net ir su visomis išlaidomis, kurias patiria scameriai.

Sakyčiau gana įdomi tema white hat hakeriams. Su geromis žiniomis, turėtų būti įmanoma atsekti pačius idėjos autorius.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Sau 13, 2022 2:26 pm

Marijonas rašė:
Ket Sau 13, 2022 12:13 pm
Čia dauguma siekia finansinės nepriklausomybės. Kadangi aš jau buvau ją pasiekęs
Praradai lyg 150 000 Eur, su tokia suma vargiai galima kalbėti apie finansinę nepriklausomybę.

egiukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:32
Užsiregistravo:Sek Sau 10, 2021 12:41 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 5

Standartinė egiukas » Ket Sau 13, 2022 3:15 pm

Na juk zmogus vienas be vaiku be zmonos, tai realiai taupiai leidziant kaip ir rase uztektu prieauglio ar tai tikras fire, tai turbut dar ne.
PIrma klaida: grazios ir malonios moterys gyvenime "atsiranda" kai turi pats daug pinigu, ir joms juos reikia isleisti, o ne tam kad tau padetu uzdirbti pinigus :).

Marijonas
Naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:Šeš Spa 09, 2021 7:38 am
Gavo patiktukų: 17

Standartinė Marijonas » Ket Sau 13, 2022 4:53 pm

laurizas rašė:
Ket Sau 13, 2022 2:26 pm
Marijonas rašė:
Ket Sau 13, 2022 12:13 pm
Čia dauguma siekia finansinės nepriklausomybės. Kadangi aš jau buvau ją pasiekęs
Praradai lyg 150 000 Eur, su tokia suma vargiai galima kalbėti apie finansinę nepriklausomybę.
Mano pasyvios pajamos visiškai padengdavo asmenines mėnesines išlaidas. Gal tau ir neužtektų tiek, nesiginčysiu. Neturiu lizingų, paskolų ir, ačiū Dievui, kažkaip neįklimpau į skolas, nors daugelis apgautųjų įklipmsta. Nepaminėjau, kad dar kažkiek gaunu ir nuomos pajamų.

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pen Sau 14, 2022 9:39 am

Marijonas rašė:
Ket Sau 13, 2022 12:13 pm
Čia dauguma siekia finansinės nepriklausomybės. Kadangi aš jau buvau ją pasiekęs ir dabar vėl grįžau į pradinį tašką, tai žinau, kad pilnos kišenės laimės nesuteikia, viso labo tik didesnį saugumo jausmą.
Tai koks istorijos moralas? Be saiko nekaupti ateičiai?
BMW/MBG/XETRA

Skelbti atsakymą