Akiniai darbui kompiuteriu

Perskaitei knygą? Pasinaudojai nuolaida? Radai naują banką? O gal sveikatos draudimą? Pasidalink!
+++
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:111
Užsiregistravo:Pir Gru 09, 2019 2:41 pm
Išsiųsta patiktukų: 15
Gavo patiktukų: 14
Akiniai darbui kompiuteriu

Standartinė +++ » Sek Sau 16, 2022 4:13 pm

Turbut daugelis praleidziam daug valandu prie kompiuteriu ekranu darbe. Ar kam teko naudotis/dometis specialiais akiniais darbui kompiuteriu, kurie galimai maziau vargina akis? Angliskai zinomi kaip blue light glasses, computer glasses, eye strain glasses. Ar padeda?

Pvz.: https://gunnar.com/

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Sek Sau 16, 2022 5:30 pm

+++ rašė:
Sek Sau 16, 2022 4:13 pm
Turbut daugelis praleidziam daug valandu prie kompiuteriu ekranu darbe. Ar kam teko naudotis/dometis specialiais akiniais darbui kompiuteriu, kurie galimai maziau vargina akis? Angliskai zinomi kaip blue light glasses, computer glasses, eye strain glasses. Ar padeda?

Pvz.: https://gunnar.com/
Siūlau atsisiųsti f.lux nemokamą programą (yra ir ant tel). Nuima mėlynas spalvas vakare ir tiek žinių. Gunnar akiniai girdėti, vargu ar lenkia tą nemokamą programėlę savo veiksmingumu,

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Sek Sau 16, 2022 9:11 pm

What he said^^. Ant Android berods visom tokio tipo programom reikia root acceess, kad normaliai veiktų. Bet dauguma naujesnių Android'ų turėtų tai turėt jau ir native.

vdi
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:36
Užsiregistravo:Tre Sau 12, 2022 5:31 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 2

Standartinė vdi » Pir Sau 17, 2022 6:34 am

Turiu aš tuos akinius nuo mėlynos spalvos, ką galiu pasakyti.... mėtosi jie stalčiuje, nors ir pirkau optikoje, po akių patikros, pritaikytus tik man, bet perilgai matant vaizdelį per stiklus pradeda man galva skaudėti.
Tad kaip ir minėjo, bent man, daug efektyviau tiesiog pageltoninti monitoriaus ekraną. O jei prastas regėjimas, tada reikia tiesiog paprastų korekcinių akinių

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Pir Sau 17, 2022 7:13 am

Manau daug geriau už akinius yra reguliarios pertraukos akims pailsinti. Asmeniškai prie darbinio kompo esu pasidaręs, kad kas 20 min. išsoktų ant ekrano pranešimas trumpai pertraukai.

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Pir Sau 17, 2022 1:08 pm

Priminei dėl pertraukų, tai pats naudoju šitą: https://hovancik.net/stretchly/

Vartotojo avataras
Bitė
Naujokas
Pranešimai:29
Užsiregistravo:Sek Sau 31, 2021 5:31 pm
Išsiųsta patiktukų: 10
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Bitė » Ant Sau 18, 2022 6:19 pm

Aš naudoju tuos akinius pastoviai, kai tik nepamirštu. Visada padėti prie pc. Ir ekrane vaizdą pasirudinu. Akiniai galbūt kažkiek padeda, bet man dar efektyviau yra pats ekrano nusireguliavimas. Iš įprastos į Eye saver mode. Tada tikrai jaučiasi skirtumas, kai rodo baltai mėlynai su defaultiniais nustatymais ir kaip paruduoja su Eye saver ar pan. pavadintu nustatymu. Iš pradžių gali atrodyti keistai tas rudumas ir ne toks ryškus vaizdas ekrane, bet pripratau ir nenoriu default nustatymų.

Kas dėl akių apsaugos dirbant kompiuteriu, tai bendrai svarbu mirksėti ir neįtempti akių. Dar svarstau apie naują ekraną, turintį apsaugas akims, bet kai reikia išsirinkti kokį, taip ir stringu. Gal čia kas turit patarimų? Dar net rašo, kad lenkti ekranai labiau tinka akims dėl žiūrėjimo į kampus.

Skelbti atsakymą