Gal yra statanciu namus? Kokia situacija rinkoje? Kaip sekasi?

Svarstai pirkti ar nuomotis? Ar verta investuoti į NT? Diskutuojame temomis, kurios susijusios su NT pirkimu, nuoma ir pardavimu.
integer
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Ket Sau 13, 2022 7:50 am
Gal yra statanciu namus? Kokia situacija rinkoje? Kaip sekasi?

Standartinė integer » Pir Geg 16, 2022 1:32 pm

Sveiki,

As jau nuo praejusiu metu planuoju statybas, bet baugina situacija - labai isbrango viskas, o ir tu medziagu tiekimas nutrukes. Tai nejau dabar reikes svajone atidet dar keleriems metams?
Gal is usuotuju kas nors siuo metu statosi sau nama ir gali pasidalinti kaip sekasi? Kaip su medziagu tiekimu? Pabrangimu? Labai delsia darbu vykdytojai?

Buciau dekingas uz komentarus.

vdi
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:36
Užsiregistravo:Tre Sau 12, 2022 5:31 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 2

Standartinė vdi » Ant Geg 17, 2022 9:47 am

Delsti niekas nedelsia, jei yra medžiagos, tada žmonės dirbti gali pradėti mėnesio laike, vargas yra su pačiomis medžiagomis, arba jos brangios lyginant pvz su praitų metų pabaiga, arba šių pradžia, arba išvis nėra, ir pristatymo terminas 3-5mėnesiai. Didžiausia bėda metalai, medis kurie stirpiai išbrnagę ir šiltinimo medžiagos kurių laukti reikia pusmetį

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Ket Geg 19, 2022 10:09 am

Aš asmeniškai, palaukčiau. Statybinės medžiagos šiuo metu pradėjo pigti, nes paklausa prieš vasarą-vasarą mažės ir stipriai. Įdomu, kaip viskas bus po vasaros.

Rollerr
Naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:Ant Rgp 24, 2021 8:08 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 10

Standartinė Rollerr » Ant Bir 28, 2022 11:26 am

Neseniai pradėjau domėtis nuosavu namu. Po 6m įvairių butų nuomų supratau, kad butas ne man. Gal kas šiuo metu paieškų/statybų procese?

Kol kas galvoju pirkti arba jau pastatytą arba samdyti įmonę kuri turi sklypus ir kartu stato namus. Apie 90m2 su erdvesniu kiemu. Nors ir galėčiau išeiti iš darbo metams ir užsiimti sklypo paieškom ir statybom, tačiau neturiu daug pažinčių, kas galėtų būti mano mentorius šiame kelyje..

Stebiu skelbimus jau porą mėnesių Vilniuje ir aplink, tačiau nieko ypatingo nerandu.

Tarkim keli variantai kurie bent kiek įdomesni:
https://www.ntzemelapis.lt/namai-vilniu ... 2-1471672/
https://www.ntzemelapis.lt/namai-vilniu ... 2-1468694/
https://www.ntzemelapis.lt/namai-vilniu ... 2-1465588/

Gal kas apšviestų į ką atkreipti dėmesį ir ar be lokacijos iš nuotraukų nieko nenuspręsi?

Taip pat sudomino www.namasjums.eu turi jie ir sklypus ir pačius namus stato nuo a iki z, blogų atsiliepimų neradau.

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Ant Bir 28, 2022 8:33 pm

Rollerr rašė:
Ant Bir 28, 2022 11:26 am
[...] Po 6m įvairių butų nuomų supratau, kad butas ne man. [...]
Man šita vieta įdomi, norėjau užklaust, kas konkrečiai leido suprast šitai?

Mano pačio patirtis su nuomotais butais irgi ne nuostabi, ir šiaip svajonė kažkada irgi būtų turėt nuosavą namą. Bet kol jaunas ir vienas, nesinori commitint tiek, tai kol kas įsigijau apynaujį butą, ir visai smagu.

Rollerr
Naujokas
Pranešimai:17
Užsiregistravo:Ant Rgp 24, 2021 8:08 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 10

Standartinė Rollerr » Tre Bir 29, 2022 6:58 am

Dr. Fake rašė:
Ant Bir 28, 2022 8:33 pm
Rollerr rašė:
Ant Bir 28, 2022 11:26 am
[...] Po 6m įvairių butų nuomų supratau, kad butas ne man. [...]
Man šita vieta įdomi, norėjau užklaust, kas konkrečiai leido suprast šitai?
Vien dėl to, kad mano visas laisvalaikis yra arba gamtoje/lauke ar tai būtų atostogos ar šiaip vakarai arba pas draugus/draugai pas mane. Dirbu iš namų, freelancu jau 5m. taip, kad važinėjimas į darbą atkrenta. Turiu kelis augintinius, užsiimu šunų dresūra, taip pat norėčiau, turėti mažą versliuką, priiminėti šunis priežiūrai, kada šeimininkai išvažiuoja atostogų. Tam reikia kiemo ir daugiau vietos. Šiuo metu gyvenu 54kv. bute, tai niekaip, o kiek ieškojau >70kv naujesnių butų, tai kainos kaip namo. Kotedžai, brangiau nei namai :D va pvz:

https://www.ntzemelapis.lt/butai-vilniu ... 1-3220370/

Skelbti atsakymą