Geriausi telefono ir interneto planai

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32
Re: Telefonas

Standartinė Artur » Tre Bir 26, 2019 5:39 am

Sveiki,

Turiu OnePlus6, 11eur/mėn. O aš manau, kad reikia gyvent pagal pajamas, vieniem reikia vieno plano, man asmeniškai reikia šito, nes visoj europoj galiu kalbėti ir siųsti sms nemokamai.
Pinigų švaistymas yra pirkti naujausius smartphone tik jiem išėjus ir brangias auto ir šiaip gadgetus visokius, o ne keli eurai per mėnesį ant pokalbių.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Bir 26, 2019 6:19 am

Aš sakyčiau, kad reikia gyventi ne pagal pajamas, o pagal poreikius. Uždirbant 1000€ nebūtina rinktis pigiausio plano, lygiai taip pat, kaip uždirbant 5000€ nebūtina rinktis brangiausio plano.

Pavyzdžiui man 2GB yra neišnaudojamas limitas, nes telefonui stengiuosi skirti kuo mažiau dėmesio ir laiko (ne visada gaunasi, bet stengiuosi). Tai nejaugi man pirkti 8Gb ar neribotus, kuriuos siūlo operatorius? Vien dėl to, kad daugiau uždirbu? O tie keli sutaupyti eurai yra psichologinė motyvacija. Gal iš jų ir nebus milijonų, bet per dešimtmetį keletas mėnesių darbo atsiminusuoja.

Be to, racionalus elgesys smulkiuose sprendimuose skatina priimti racionalius sprendimus ir rimtesniuose sprendimuose. Habits.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Tre Bir 26, 2019 7:42 am

Mr. BM. rašė:
Tre Bir 26, 2019 6:19 am
Aš sakyčiau, kad reikia gyventi ne pagal pajamas, o pagal poreikius. Uždirbant 1000€ nebūtina rinktis pigiausio plano, lygiai taip pat, kaip uždirbant 5000€ nebūtina rinktis brangiausio plano.

Pavyzdžiui man 2GB yra neišnaudojamas limitas, nes telefonui stengiuosi skirti kuo mažiau dėmesio ir laiko (ne visada gaunasi, bet stengiuosi). Tai nejaugi man pirkti 8Gb ar neribotus, kuriuos siūlo operatorius? Vien dėl to, kad daugiau uždirbu? O tie keli sutaupyti eurai yra psichologinė motyvacija. Gal iš jų ir nebus milijonų, bet per dešimtmetį keletas mėnesių darbo atsiminusuoja.

Be to, racionalus elgesys smulkiuose sprendimuose skatina priimti racionalius sprendimus ir rimtesniuose sprendimuose. Habits.
Neturėjau omeny, kad uždirbant daug reikia pirkti viską brangiausią.
Kitų poreikiai būna labai dideli su mažom pajamom... tai tada pridursiu, kad reikia gyventi pagal gerai apsvarstytus poreikius įvertinant savo pajamas.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ant Lie 02, 2019 6:40 pm

Brick rašė:
Ant Bir 25, 2019 5:56 pm
O gal vietoj to, kad skaičiuoti centus telefono pokalbiams, pagalvotumėte kaip daugiau uždirbti?
facepalm
https://youtu.be/1HqMJi12tGI?t=573 geras pavyzdys :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pen Rgs 13, 2019 9:04 am

Mano šiandienis post'as facebook'e apie Tele2 verslo subtilybes. Galbūt kas nors turite dar pastebėjimų? Planuoju straipsnį, tad kuo daugiau įžvalgų, tuo bus informatyvesnis.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pen Rgs 13, 2019 9:39 pm

Mano situacija šioje vietoje bloga. Labai bloga.
Mano asmeninė sąskaitą šį mėnesį Telia buvo 89 eur. Žmonos 7 (mob plius planas). Dukrai 5.99 (GPS laikrodukas gudrutis+planiukas jam).
89 eur sudaro neribotas mano tel planas (tikslinu - darbo tikslais reikia neriboto interneto, ten kur nėra wifi. Vidutinis GB sunaudojimas 30-35 GB mėn. Rekordas 60. Kartais ir užsienyje. Nemažai video peržiūros, upload'ų, daug didelės rezoliucijos paveikslėlių, pdf skaitymo). Na ir youtube muzikai etc. (oro uostai, užsienyje), Tai 21 eur atrodo. Dar 20 eur yra neribotas interas su modemu sodyboje, kad būtų wifi + saugos kameros. Dar 20 eina už telefoną (čia neturiu jokių pasiteisinimų, taip tiesiog tuo metu atrodė reikalinga, gerai, kad greit baigsis..). Likę 27 už paslaugas ir mokėjimus, kurių reikia darbe ir mieste. Parkingas etc. Dalį atgaunu. Per metus tikslas susimažinti per pusę (palikti sodyboje ir mano planą).
P. S. Mačiau puikių tel. už 49-79 eur telia salone. Pamaigius - pilnai pakanka kiekvienai dienai. Samsung ir Huawei 2019 m modeliai. Žmona savo S7 suskalbė. Tai gausiu pirkti tokį.
Mano blogas http://giem.lt

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Šeš Rgs 14, 2019 7:16 pm

Tas priekaištas, kad dovanoti/nemokami GB keičia įpročius, gal biškį toks perspaustas. Jei esi pratęs sekt visas išlaidas (o manau kad taip), tai sakyčiau keista, kad tokie laikini dalykai būtų taip smarkiai pakeitę įpročius. Pats irgi buvau gavęs tų gigabaitų, ir tikrai pasekdavau kada baigsis mėnesis tais kartais, kad nustot „džiaugtis“ jiem pasibaigus. O wifi vis tiek dažniausiai geriau naudot, ypač privatų (namie/darbe), nes ryšys ir greitis tikrai turėtų būt geresni negu 4G.

Kas man nepatinka, tai irgi paminėtas pasirinkimų nebuvimas. Dar anksčiau jei būdavo variantų su minutėm/SMS kiekiais, tai dabar grynai beliko tik gigabaitų skirtumai. Ir kainos abonentams praktiškai prasideda nuo dviženklių sumų, tai cmon.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pir Rgs 16, 2019 9:33 am

Dr. Fake rašė:
Šeš Rgs 14, 2019 7:16 pm
Tas priekaištas, kad dovanoti/nemokami GB keičia įpročius, gal biškį toks perspaustas.
Gal ne iki galo aiškiai išsireiškiau, bet norėjau pasakyti, kad laisvoje ir sveikoje rinkoje verslai neturėtų formuoti vartotojų įpročių vardan didesnio pelno. Taip, aš pats esu atsakingas už tai kaip elgiuosi ir negaliu kaltinti pasaulio, bet žiūrint tiesiog žmogiškai, tai toks verslo elgesys neatrodo socialiai teisingas. Tik tiek.

Bet kokiu atveju, turime oligopolinės rinkos pavyzdį, tad tikėtis gerų sąlygų beprasmiška. Perfrazuojant A. Baranausko komentarą, jų darbas yra tik pasiūlyti paslaugas, o dėl viso kito užsikruškit vartotojai, mums rūpi tik pelnas.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
jėzus
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:50
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 5:59 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė jėzus » Pir Rgs 16, 2019 9:43 am

Mr. BM. rašė:
Pir Rgs 16, 2019 9:33 am
Dr. Fake rašė:
Šeš Rgs 14, 2019 7:16 pm
Tas priekaištas, kad dovanoti/nemokami GB keičia įpročius, gal biškį toks perspaustas.
Gal ne iki galo aiškiai išsireiškiau, bet norėjau pasakyti, kad laisvoje ir sveikoje rinkoje verslai neturėtų formuoti vartotojų įpročių vardan didesnio pelno. Taip, aš pats esu atsakingas už tai kaip elgiuosi ir negaliu kaltinti pasaulio, bet žiūrint tiesiog žmogiškai, tai toks verslo elgesys neatrodo socialiai teisingas. Tik tiek.

Bet kokiu atveju, turime oligopolinės rinkos pavyzdį, tad tikėtis gerų sąlygų beprasmiška. Perfrazuojant A. Baranausko komentarą, jų darbas yra tik pasiūlyti paslaugas, o dėl viso kito užsikruškit vartotojai, mums rūpi tik pelnas.
O kokiam privačiam verlsui pelnas nėra pagrindinis tikslas?
Verslo pagrindinis tikslas ir yra pasiūlyti paslaugą tokią ir taip, kad vartotojas jos norėtų ir ją pirktų. Nesvarbu ar formuojant įpročius ar pan.
Čia kaip ir nealkoholinio alaus reklama, siekiant didinti pardavimus alkoholiniam alui. Moraliai gal ir negerai, bet...
LGBT

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pir Rgs 16, 2019 10:21 am

jėzus rašė:
Pir Rgs 16, 2019 9:43 am
O kokiam privačiam verlsui pelnas nėra pagrindinis tikslas?
Moraliai gal ir negerai, bet...
Apie moralę ir kalbu. Galiausiai kiekvienas galime rinktis. Jeigu mano asmeninėms preferencijoms tokie poelgiai nepatinka, metu lauk tokį paslaugų teikėją ir tiek.

EDIT: ir dar šiek tiek.

Kodėl verslui keli tokius mažus etikos reikalavimus. Taip, verslas turi būti pelningas, bet kodėl pateisiname neetišką verslą? Kažkodėl kai žmogus elgiasi neetiškai iškart jį pasmerkiame, o verslą pateisiname, nes jo tikslas uždirbti. Aprašytu atveju Tele2 nekuria jokio noro pirkti jų paslaugas, jie tiesiog verčia tai daryti, naudodamiesi oligopoline rinkos situacija. Jeigu įdomu, šia tema savo knygoje įdomiai kalba Jonathan Tepper, The Myth of Capitalism.

Mano nuomone, šiandieniniame kontekste verslas privalo būti socialus. O dar tokio dydžio kaip Tele, Telia ar Bitės oligopolija tai tuo labiau.

Kodėl? Dėl tos pačios priežasties kodėl išsivysčiusiose valstybėse yra progresiniai turto, pelno ir paveldėjimo mokesčiai. Atskirtis tarp vargšų ir turtingų žmonių nuo tokių sprendimų, kaip aukščiau aprašyti Tele2, ir didėja. Turtingų kišenės pilnėja, o vargšų tuštėja. Vien tik dėl to, kad pateisiname tokių verslų elgseną.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Skelbti atsakymą