Stoic

Iškilo finansinis ar gyvenimiškas klausimas? Mėgsti padėti kitiems? Rašyk, o mes bandysime tau padėti.
laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209
Re: Stoic

Standartinė laurizas » Šeš Rgp 03, 2019 9:59 am

Rolandas rašė:
Šeš Rgp 03, 2019 6:31 am
ženk žingsnį priekin ir aplenk average ETF investuotoją.
Tik turėk omenyj, kad žengiant tokius žingsnius šansai uždirbti daugiau nei indeksas yra mažesni.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Šeš Rgp 03, 2019 11:05 am

Jeigu pirksi dividendų aristokratų ETF jau aplenksi indeksą. Arba REIT'u ETF'a. Tokia statistika. Pas mane aišku dar per mažai laiko praėjo bet aš jau lenkiu s&p500 ir vanguard total stock market indeksus nors neesu išskirtinio intelekto žmogus ir mano gyvenimas nėra vien akcijų atrinkinėjimas. Aišku reikia bent jau kad metai praeitų kad pasakyti aplenkiau indeksą ar ne bet aš manau aplenksiu nes mano portfelyje kokybiškos akcijos o jūs perkat miksą visokių akcijų o pagrindą indeksų sudaro labai pervertintos akcijos tai jūs už savo "nors nereikia galvoti" permokat. Ir dar turėk omeny tie visi pasakymai kad neaplenksi indekso ir bla bla bla susiveda į vieną tai kad investoriai neatlaiko psichologinių niuansų ir parduoda kritusias akcijas. Bendras paveikslas matysis tik po laaabai ilgo laiko. Kiek teko domėtis bent jau s&p500 ateities grąža sieks 4-5%, sakyčiau mažoka...

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Šeš Rgp 03, 2019 12:40 pm

Manau, kad reikia bent 10 metų, kad galėtum pasakyti, jog aplenkei indeksą. Gudručių, kurie rinką aplenkia 3-5 metus pilna. Bet tokių, kurie tai daro 10-20 ar net 30 metų yra vienetai. Ir jie yra Forbes 500 sąraše.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Šeš Rgp 03, 2019 5:30 pm

Rolandas prieš kelis mėnesius nežinojo kokį brokerį pasirinkt, o dabar jau finansinius patarimus ir rekomendacijas dalina.
Visų pirma, tu nesi toje pozicijoje, kad galėtum teigti, rinktis tą ir aplenksi aną.
Tu manai aplenksi ? Po 5 metų jei dar būsi šiam forume, paprašysiu pasidalint rezultatais, tada galėsi teigti, kad aplenkei rinką.
Perskaitei porą knygų, youtube prisižiūjrėai ir dabar jau investuotojas didelis.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pir Rgp 05, 2019 6:55 am

Tu vietoj šitų nesąmonių rašymo geriau duok vertingą patarimą temos autoriui didysis komentatoriau.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pir Rgp 05, 2019 6:58 am

Mr. BM. rašė:
Šeš Rgp 03, 2019 12:40 pm
Manau, kad reikia bent 10 metų, kad galėtum pasakyti, jog aplenkei indeksą. Gudručių, kurie rinką aplenkia 3-5 metus pilna. Bet tokių, kurie tai daro 10-20 ar net 30 metų yra vienetai. Ir jie yra Forbes 500 sąraše.
Man isvis nusišikti ant to indekso aplenkimo, kada jums pagaliau daeis ką aš noriu jums pasakyti. Patys galite pasidaryti kokybišką ETF'a su mažesne rizika su aukštais dividendais ir nepervertintom kainom. Džizis kaip su jumis sunku susikalbėti....

Forumo moderatorius už nepagarbių žodžių vartojimą įspėjo vartotoją.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pir Rgp 05, 2019 7:09 am

Ir mane labai stebina kaip jūs nemokant priimti kitų nuomonės nes jinai skiriasi nuo jūsų užzombintos nuomonės kad gali būti taip ir ne kitaip.

poklius
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:104
Užsiregistravo:Sek Bir 02, 2019 2:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė poklius » Pir Rgp 05, 2019 7:25 am

Nelabai ta sritis, kur nuomonė turi kažkokią vertę. Ne sūrį juk renkamės. Čia skaičiai, statistika, istorija. Primeni tokį paskendusį gamblerį, kuris šį kartą tikrai nugalės kazino :)

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pir Rgp 05, 2019 8:05 am

Rolandas rašė:
Šeš Rgp 03, 2019 11:05 am
Aišku reikia bent jau kad metai praeitų kad pasakyti aplenkiau indeksą ar ne bet aš manau aplenksiu nes mano portfelyje...
Rolandas rašė:
Pir Rgp 05, 2019 6:58 am
Man isvis nusišikti ant to indekso aplenkimo, kada jums pagaliau daeis ką aš noriu jums pasakyti...
Rolandai,

Šiame forume skirtingą nuomonę reikšti gali laisvai, tačiau pagarbiai. Tik gerbdamas kitus, pats būsi gerbiamas. O tavo išsireiškimai aukščiau solidumo nei tau, nei forumui neprideda. Galbūt tai yra priežastis, dėl kurios kol kas nėra tau pritariančių?
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Rgp 05, 2019 9:35 am

Rolandas rašė:
Pir Rgp 05, 2019 6:55 am
Tu vietoj šitų nesąmonių rašymo geriau duok vertingą patarimą temos autoriui didysis komentatoriau.
Tu manai, kad tavo patarimai vertingi ? Ar tu esi finansų srityje dirbantis ir ilgą investavimo patirtį turintis investuotojas, kuris visiem aiškina kaip lenkia indeksą ?
Ar prisimi atsakomybę, kad jei kažkas investuos savo pinigus į tavo siūlomus VP ir poto patirs nuostolį ?
Nesąmonių rašymo ? Kur tu nesąmonė matai ?
Vertingas patarimas būtų neklausyt Rolandų forumuose, kurie siūlo į metalo kasyklas investuot, o jei tikrai reikia susirast finansinį patarėja.
Kiekvienas turi galvot savo galva, nes kai praras pinigus galės kaltinti tik save.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Skelbti atsakymą