Draudimai

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Arūncė
Naujokas
Pranešimai:13
Užsiregistravo:Tre Kov 27, 2019 7:43 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 3
Re: Draudimai

Standartinė Arūncė » Ant Spa 08, 2019 12:37 pm

Babatukas rašė:
Ant Spa 08, 2019 12:15 pm
Arūncė rašė:
Ant Spa 08, 2019 11:52 am
Garantuotu palukanu investicinis draudimas garantuotai islups is tavo imoku sau mokestelius ir panasiai, o kas liks "kazkur" suinvestuos. Nori apsidraust - apsidrausk terminuotu draudimu. Nori investuot - investuok.
asmeniskai 7 metus buvau apsidraudes Compensa investiciniu gyvybes su 3.5% garantuotom palukanom draudimu, eurais mokejau po 44 i menesi, nutraukes susigrazinau gal 1500 ar panasiai.
Zmona 5 metus kas menesi nese po 35, nutraukus negrizo net 500.

Babatuk - gerai pagalvok ar nori degint pinigus...
Na esu užsisakęs Compensa investicinį prieš 2 metus su 35e mėn įmokom, tai jau kaip ir administracianiai mokesčiai turi baigtis, tai galvoju nutraukti gal nebeapsimoka? O kokia tada būtų žemos rizikos alternatyva?
Uzsisakyt neapsimokejo. As irgi galvojau, kad reikia palaukti kol "apsimokes" nutraukti, bet neislaukiau, tiesiog uzsukau ta kraneli, nes lasejo tikrai ne mano naudai. imoku sumoketa buvo apie 3700eur, atsiemiau 1500eur.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Spa 08, 2019 12:56 pm

Babatukas rašė:
Ant Spa 08, 2019 11:34 am
Kokios galėtų būti žemos rizikos taupymo/investavimo (bent jau infliacijai padengti) alternatyvos?
Indėlis kredito unijoj.

Forumo administratoriaus patikslinimas: apie indėlius paskaityti plačiau galima šioje ir šioje temose.

Vartotojo avataras
virejas
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 5:38 pm
Išsiųsta patiktukų: 3

Standartinė virejas » Ant Spa 08, 2019 1:32 pm

Pritariu laurizui. Geriau indelis kredito unijoje su garantuotomis palukanomis, nei draudimai. Is pradziu abu pasirinkimai atrodo panasiai, bet gyvybes draudimas kaip ryklys sueda didele dali idedamu pinigu. Tai kas is tu garantuotu palukanu, jeigu ten tuscias kibiras, pilk nepyles, vistiek tuscia.

O draudima visada galima pasiimti atskirai. O gal jo net nereikia?

Ignas89
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Ket Geg 02, 2019 11:46 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Ignas89 » Ket Spa 10, 2019 12:59 pm

Aš asmeniškai irgi kaupiu compensoje po 30 eurų jau 6 metus. Esu gavęs dvi išmokas dėl traumų, tai tik dėl to nesu minuse, bet investavimas ir draudimas , aš manau, turėtų būti atskirti dėl didelių administracinių mokesčių.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ket Spa 10, 2019 2:02 pm

Ignas89 rašė:
Ket Spa 10, 2019 12:59 pm
Aš asmeniškai irgi kaupiu compensoje po 30 eurų jau 6 metus. Esu gavęs dvi išmokas dėl traumų, tai tik dėl to nesu minuse, bet investavimas ir draudimas , aš manau, turėtų būti atskirti dėl didelių administracinių mokesčių.
Manau, kad tiek III pakopa tiek tokie investiciniai ar garantuotų palūkanų draudimai yra geri pasirinkimai tik tiems, kas visiškai nelinkę investuoti laiko į domėjimasį asmeninių finansų valdymu. Ką manot?

Vartotojo avataras
jėzus
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:50
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 5:59 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė jėzus » Ket Spa 10, 2019 2:59 pm

Stoic rašė:
Ket Spa 10, 2019 2:02 pm
Ignas89 rašė:
Ket Spa 10, 2019 12:59 pm
Aš asmeniškai irgi kaupiu compensoje po 30 eurų jau 6 metus. Esu gavęs dvi išmokas dėl traumų, tai tik dėl to nesu minuse, bet investavimas ir draudimas , aš manau, turėtų būti atskirti dėl didelių administracinių mokesčių.
Manau, kad tiek III pakopa tiek tokie investiciniai ar garantuotų palūkanų draudimai yra geri pasirinkimai tik tiems, kas visiškai nelinkę investuoti laiko į domėjimasį asmeninių finansų valdymu. Ką manot?
III pakopa yra labai gerai jei esi samdomas darbuotojas ir sutari su vadovyde jog tau ten perves įmonė pinigus prieš mokesčius. Tuomet vietoj 100eur atlyginimo į rankas gaunas ~174eur į III pakopą. Tad atsisakius kelių šimtų eurų į rankas susidaro visai nebloga suma. Iš trečios pakopos galima kartą į du metus nusiimt pinigus nemokamai (bent jau INVL) susimokant valstybei tik GPM. Tuomet gaunas jog vietoj 100eur atlyginimo į rankas jis tampa 139eur į rankas po poros metų. O jei dar ir fondas gerai performina, tai šiek tiek daugiau. Kur dar galima gaut tokią grąžą praktiškai be rizikos?
LGBT

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Pen Spa 11, 2019 5:18 am

jėzus rašė:
Ket Spa 10, 2019 2:59 pm
Iš trečios pakopos galima kartą į du metus nusiimt pinigus nemokamai (bent jau INVL) susimokant valstybei tik GPM. Tuomet gaunas jog vietoj 100eur atlyginimo į rankas jis tampa 139eur į rankas po poros metų. O jei dar ir fondas gerai performina, tai šiek tiek daugiau. Kur dar galima gaut tokią grąžą praktiškai be rizikos?
Už šitą VMI tavo įmonę gali taip padulkinti, kad grąžos tikrai nebeliks. Bent 10 metų reik išlaikyti prieš nusiimant, kitaip ne tik pats GPM sumokėsi, bet ir įmonė visus mokesčius nuo savęs sumokės.

Vartotojo avataras
jėzus
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:50
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 5:59 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė jėzus » Pen Spa 11, 2019 6:18 am

biogas rašė:
Pen Spa 11, 2019 5:18 am
jėzus rašė:
Ket Spa 10, 2019 2:59 pm
Iš trečios pakopos galima kartą į du metus nusiimt pinigus nemokamai (bent jau INVL) susimokant valstybei tik GPM. Tuomet gaunas jog vietoj 100eur atlyginimo į rankas jis tampa 139eur į rankas po poros metų. O jei dar ir fondas gerai performina, tai šiek tiek daugiau. Kur dar galima gaut tokią grąžą praktiškai be rizikos?
Už šitą VMI tavo įmonę gali taip padulkinti, kad grąžos tikrai nebeliks. Bent 10 metų reik išlaikyti prieš nusiimant, kitaip ne tik pats GPM sumokėsi, bet ir įmonė visus mokesčius nuo savęs sumokės.
Pastaruosius 10 metų nedulkina :) Nors per juos nusiiminėjau kelis kartus susimokėdamas tik GPM.
Aišku nereikia tuom piktnaudžiauti.
Žiniasklaidoj rašė jog buvo precedentas su Čili pica berods, bet ten darbuotojai kas mėn nusiimdavo tuos pinigus:
https://www.vz.lt/rinkos/2018/09/20/pic ... iju-fondus
LGBT

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Pir Spa 21, 2019 10:37 am

Apie tą patį:
https://www.vz.lt/finansai-apskaita/201 ... algu-fondo

Kiek supratau per žinių radiją, kai skaitė šitą, tai bet kokie nusiėmimai anksčiau laiko didelis rizikos faktorius.

ratrat
Naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:Sek Spa 20, 2019 4:30 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė ratrat » Ket Lap 07, 2019 11:07 pm

Sveiki,

tėvai informavo, kad turi investicinių draudimų sutartis. Kiek seku temas, tai visur peikiama draudimai kritikuojami ir teigiama, kad suma bus GEROKAI mažesnė nei sumokėta suma.

Tėtis pasidėjo pinigus ir vis dar deda kas mėnesį po 100€, nes tikisi atgauti lygiai tą patį, ką sumokėjo (SEB "Ori senatvė").

Tai norisi įrodyti tėvams, kad tai nėra joks taupymo būdas, o tiesiog pinigų "atidavimas" gudruoliams, bet jokios faktinės informacijos kaip suskaičiuoti sumą, kurią gausi po 5 metų (kai pasibaigs investicinis gyvybės draudimas), nėra.

Informaciją, kurią rodo SEB apie investicinį profilį:
Sumokėta įmoku suma: 2400
Visa sukaupta suma: 2377,73
Išperkamoji suma: 2348,77
Sutarties nutraukimo mokestis: 28,96

Kolkas šių metų ataskaitos nėra, bet praeitų metų ataskaitoje parašyta. Sukaupta suma 1200, jeigu nutraukiama sutartis, būtų išmokama 1040.

Klausimas, kaip įrodyti tėvams, kad tai visiškai prastas investicinis įrankis į "orią senatvę". Ar veikia toks būdas, kad bankui pateikus prašymą paskaičiuoti kokią sumą išmokėtų, jeigu dabar nutrauktum sutartį, jis pateikia detalius skaičiavimus, jeigu norėtum nutraukti čia ir dabar, bei detalius skaičiavimus, kas prognozuojama sutarties baigimosi metu?

Tiesiog trūksta informacijos apskritai internete, kaip ir su kuo valgomas tas investicinis draudimas. Visur pasakojama istorija, kad susigrąžinsi 15% GPM ir vien dėl to tai apsimoka. Gal kas detaliau susidūręs gali apšviesti?

Skelbti atsakymą