Smukūs dalykai taupantys pinigus

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3
Re: Smukūs dalykai taupantys pinigus

Standartinė Vilis » Ket Lie 23, 2020 9:36 am

Atsisakėme kabelinės televizijos (18 eur/mėn) Nusprenėme kad sočiai ir Lietuviškų nemokamų kanalų ir Netflix. Sekantis žingis peržiūrėti kitas prenumeratas ir paslaugas.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ket Lie 23, 2020 9:44 am

Buvo paminėtas Netflix, tai prisiminiau.
Netflix su kolega pasiėmėm per puse ir naudojamės vienu acc - planas už 9,99€/mėn, tai mokam po 5€. Panašiai esu padaręs su spotify premium - jie turi family planą, kuris kainuoja 10,99€/mėn, tačiau su juo galima turėti 6 skirtingus naudotojus. Tai suradau 5 draugus, kuriems aktualu spotify premium ir pasiėmiau family planą, taip gaunasi po maždaug 1,83€/mėn vienam vartotojui.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Lie 23, 2020 9:44 am

biogas rašė:
Tre Lie 22, 2020 7:08 am
Mano pastarųjų metų pataupymai:
9. Elektros prietaisų taimeriai: pagrinde elektrinio šilto vandens boilerio.
Šitas ir man aktualu, vasaros metu kai katilas nešildo vandens, tai atliekama su elektra. Bet boileris pats pasijungia kada vanduo pravėsta, kaip tu tą darei? Leisk spėti, išvykstant iš namų ilgiau pvz darbo metu yra visai nešildomas vanduo? o pvz nuo 16:30 pasijungia pašildymas ir per 30 min. vanduo jau paruoštas. Dar tą patį galima atlikti ir naktimis.

Kitas dalykas, pastovus temperatūros palaikymas vs pašildymas jau beveik pilnai atvėsusio vandens, klausimas kiek to efektyvumo išgaunama ir ar iš viso išgaunama.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Lie 23, 2020 9:47 am

GKA rašė:
Ket Lie 23, 2020 9:44 am
Buvo paminėtas Netflix, tai prisiminiau.
Netflix su kolega pasiėmėm per puse ir naudojamės vienu acc - planas už 9,99€/mėn, tai mokam po 5€. Panašiai esu padaręs su spotify premium - jie turi family planą, kuris kainuoja 10,99€/mėn, tačiau su juo galima turėti 6 skirtingus naudotojus. Tai suradau 5 draugus, kuriems aktualu spotify premium ir pasiėmiau family planą, taip gaunasi po maždaug 1,83€/mėn vienam vartotojui.
Dėl netflix man jau nebeišėjo, nes kitą account esu padovanojęs tėvukams. Bet spotify irgi ta pati situacija, su draugais turime family prenumeratą.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Lie 23, 2020 9:55 am

GKA rašė:
Ket Lie 23, 2020 9:44 am
Buvo paminėtas Netflix, tai prisiminiau.
Netflix su kolega pasiėmėm per puse ir naudojamės vienu acc - planas už 9,99€/mėn, tai mokam po 5€. Panašiai esu padaręs su spotify premium - jie turi family planą, kuris kainuoja 10,99€/mėn, tačiau su juo galima turėti 6 skirtingus naudotojus. Tai suradau 5 draugus, kuriems aktualu spotify premium ir pasiėmiau family planą, taip gaunasi po maždaug 1,83€/mėn vienam vartotojui.
Netflix jei ką irgi turi family pack'ą už 11.99/mėn, kas leidžia turėti 4 atskiras paskyras ant vieno account'o. Tuomet nekyla bėdų norint tuo pat metu tą patį serialą žiūrėti ir išlieka kiekvienam aktuali istorija ir suggestion'ai.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Lie 23, 2020 10:19 am

šešinuliai rašė:
Ket Lie 23, 2020 9:55 am
GKA rašė:
Ket Lie 23, 2020 9:44 am
Buvo paminėtas Netflix, tai prisiminiau.
Netflix su kolega pasiėmėm per puse ir naudojamės vienu acc - planas už 9,99€/mėn, tai mokam po 5€. Panašiai esu padaręs su spotify premium - jie turi family planą, kuris kainuoja 10,99€/mėn, tačiau su juo galima turėti 6 skirtingus naudotojus. Tai suradau 5 draugus, kuriems aktualu spotify premium ir pasiėmiau family planą, taip gaunasi po maždaug 1,83€/mėn vienam vartotojui.
Netflix jei ką irgi turi family pack'ą už 11.99/mėn, kas leidžia turėti 4 atskiras paskyras ant vieno account'o. Tuomet nekyla bėdų norint tuo pat metu tą patį serialą žiūrėti ir išlieka kiekvienam aktuali istorija ir suggestion'ai.
Istorija turi ir su įprastu planu, ten leidžia irgi profilius kurtis. Neturi tik HD raiškos jei pigiausias planas, ir neturi galimybės kaip ir minėjai žiūrėti vienu metu.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ket Lie 23, 2020 12:19 pm

Vilis rašė:
Ket Lie 23, 2020 9:36 am
Atsisakėme kabelinės televizijos (18 eur/mėn) Nusprenėme kad sočiai ir Lietuviškų nemokamų kanalų ir Netflix. Sekantis žingis peržiūrėti kitas prenumeratas ir paslaugas.
O kaip žiūrite nemokamus lietuviškus kanalus? Tiesiog su antena?
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Lie 23, 2020 12:59 pm

Dar nežiūrime, "in progress" bet kiek kol kas domėjausi turi pakakti paprastos antenos. Arba ten čiut mandresnės būna po 30 eur ar pan.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ket Lie 23, 2020 1:02 pm

Vilis rašė:
Ket Lie 23, 2020 10:19 am
šešinuliai rašė:
Ket Lie 23, 2020 9:55 am
GKA rašė:
Ket Lie 23, 2020 9:44 am
Buvo paminėtas Netflix, tai prisiminiau.
Netflix su kolega pasiėmėm per puse ir naudojamės vienu acc - planas už 9,99€/mėn, tai mokam po 5€. Panašiai esu padaręs su spotify premium - jie turi family planą, kuris kainuoja 10,99€/mėn, tačiau su juo galima turėti 6 skirtingus naudotojus. Tai suradau 5 draugus, kuriems aktualu spotify premium ir pasiėmiau family planą, taip gaunasi po maždaug 1,83€/mėn vienam vartotojui.
Netflix jei ką irgi turi family pack'ą už 11.99/mėn, kas leidžia turėti 4 atskiras paskyras ant vieno account'o. Tuomet nekyla bėdų norint tuo pat metu tą patį serialą žiūrėti ir išlieka kiekvienam aktuali istorija ir suggestion'ai.
Istorija turi ir su įprastu planu, ten leidžia irgi profilius kurtis. Neturi tik HD raiškos jei pigiausias planas, ir neturi galimybės kaip ir minėjai žiūrėti vienu metu.
Su visais 3 planais netflix galima turėti kelias atskiras paskyras, skiriasi tik kokybė(SD,HD ir 4K) ir kiek vartotojų vienu metu gali žiūrėti(1,2 ar 4). Kadangi dalinamės tik dviese su kolega, o pas mane tv šiek tiek senesnis ir palaiko tik Full HD, tai pilnai užtenka ir Standartinio plano.
Mr. BM. rašė:
Ket Lie 23, 2020 12:19 pm
O kaip žiūrite nemokamus lietuviškus kanalus? Tiesiog su antena?
Aš jau prieš kokius 5 metus nusipirkau pigiausią buitinę antena senukuose už ne pilnus 6€ - per tą laiką pakeitėm gyvenamą vietą, tai kol kas visur veikė gerai. Gal kartais dėl orų būna trukdžių, bet perkeli anteną ir atradęs vietą, kur padėjus, rodo geriau, žiūri toliau.

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Ket Lie 23, 2020 7:04 pm

Vilis rašė:
Ket Lie 23, 2020 9:44 am

Šitas ir man aktualu, vasaros metu kai katilas nešildo vandens, tai atliekama su elektra. Bet boileris pats pasijungia kada vanduo pravėsta, kaip tu tą darei? Leisk spėti, išvykstant iš namų ilgiau pvz darbo metu yra visai nešildomas vanduo? o pvz nuo 16:30 pasijungia pašildymas ir per 30 min. vanduo jau paruoštas. Dar tą patį galima atlikti ir naktimis.

Kitas dalykas, pastovus temperatūros palaikymas vs pašildymas jau beveik pilnai atvėsusio vandens, klausimas kiek to efektyvumo išgaunama ir ar iš viso išgaunama.
Kadangi turiu gudrų skaitliuką, tai labai gerai matosi. Pavasarį pabandžiau palikti boilerį per naktį neatšalti, tai gavosi, kad suvartojo po 0.6kwh kas valandą (čia visas namas tiek) ir dar apie 1kwh ryte. Kai išjungiamas tai naktį prisuku iki 0.2kwh kas valandą ir ryte 1.5-2kwh, kad vėl sušildyti.

Skelbti atsakymą