Finansinės nesąmonės

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96
Finansinės nesąmonės

Standartinė šešinuliai » Pir Gru 07, 2020 3:13 pm

Man šiame forume trūksta temos finansų nesąmonėmis dalintis. Leiskite paaiškinti.

Keistieji 2020m. į finansines rinkas prišaukė daug investavimo naujokų, o pastarieji paskui save sukūrė daug paklausos įvairiems finansų gurus kurtis.
Finansų konsultatai, finansų seminarai, MLM schemos, shady brokeriai, blogeriai, investavimo patarimai ir garantuotos grąžos - galiu vardinti ir vardinti.

Taip jau gaunasi, kad skaitau daug investavimo naujienų, tad pagal algoritmus aš esu jų tikslinė auditorija. Turbūt ir jūs. Ir nuolatos man visur iššoka keisčiausi Sponsored finansų dalykai. Pavadinkime tai finansų nesąmonėmis.

Ilgą laiką pagrūmodavau sau, kad kas čia per dar viena nesąmonė su garantuota grąža. Bet paskui pradėjau printscreenintis ir žiūriu kaupiasi šiokia tokia kolekcija. Kartais nesąmonė ant tiek nesąmonė, kad norisi su kažkuo pasidalinti, o kam dar gali būti įdomu jei ne šio forumo lankytojams :))

Šios temos tikslas pagrinde toks kaip ir pramoginis - todėl ir pasirinkta Kita kategorija. Galime bendromis jėgomis tiesiog stebėti kokie finansų gurus kuriasi aplinkui ir kokias marketingo schemas naudoja. Bet... kai kurie iš jų jau taip ant ribos legal, kad gal ir pareportinti kažkam būtų galima. Arba bent jau patiems edukuotis ir artimuosius/draugus apsaugoti nuo nesąmonių.

Nežinau ar tema prigis, bet aš ją pats nuolat papildysiu, nes sėdžiu visų gurus target audience nustatymuose ir toks vaizdas, kad matau visus Sponsored įrašus. Ar aš toks vienas? Pasidalinkite ir jūs jeigu pamatote dar vieną reklamą kaip tapti milijonieriumi arba kaip susikrauti turtus dirbant iš namų arba nustoti vergauti ir priversti pinigus dirbti tau, brolau.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Gru 07, 2020 3:31 pm

Mano šviežias atradimas - užsienio eksperto vedamas finansinės laisvės seminaras targetinant lietuvius - tik 49 Eur, bet gausite value už daugiau nei 4k Eur. Vis dar vyksta Black Friday, paskubėkite, tuoj ištiksės laikrodukas ir kaina brangs. Naujovė, nes užsienio affiliate gurus atrado Lietuvą.

Jeigu ne scam'as, tai tikrai nesąmonė. Lektorius noname'as ir didžiausias pasiekimas - kad gyvena Bali. Ir, be abejo, tai įmanoma tik todėl, kad atrado būdą uždirbti 4-digit-profits per vieną dieną ir šiuose mokymuose tuo pasidalins su jumis.

Keisčiausia man čia, kad užsienio lektorius. Nesu tikras net ar toks žmogus egzistuoja - visi twitteriai ir youtube'ai sukurti per paskutinius 6mėns. Bet pinigų tikrai investuota, nes išpirkti 2 lietuviški domenai ir sukasi lietuviškos ads.

https://www.mkt201.lt/ - kažkokia ale agentūra. Paspauskite FACEBOOK ikoną viršuje I DARE YOU, viskas labai legit :)
https://www.martinebongue.lt/ - lietuviškas domenas ir visa kita.
mkt201.jpg
mkt201.jpg (162.04KiB)Peržiūrėta 4328 karus(ų)
Prikabinti failai
seminaras1.png
seminaras1.png (176.89KiB)Peržiūrėta 4328 karus(ų)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Gru 07, 2020 3:46 pm

Na ir negaliu temos pradėti be klasikinio MCapital brain-fart'o. MLM/Affiliate legal scam'as stumdant visiems žalingus gyvybės draudimus. Ads'ai lenda per visur ir visada. Turbūt jaučiate mano meilęs šiai kontorai.
MCapital.jpg
MCapital.jpg (85.79KiB)Peržiūrėta 4325 karus(ų)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Pir Gru 07, 2020 4:12 pm

Visai cool tema, bus idomu pamatyt kokius investavimo ads zmones kuria, nes man deja tokiu nemeta.
Siaip nezinau ar liudet ar dziaugtis, bet dazniausiai gaunu kazka tokio:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
HomoDeus
Naujokas
Pranešimai:19
Užsiregistravo:Ant Lie 23, 2019 12:45 pm
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 2

Standartinė HomoDeus » Pir Gru 07, 2020 5:04 pm

Pramogai rekomenduoju pažiūrėti Mike Winnet youtube kanalą https://www.youtube.com/channel/UComkll ... 4UNxCThdcw . Jis parodo, kaip su Contrepreneur formulę netikri Guru pardavinėja savo "get rich quick" mokymus.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Pir Gru 07, 2020 6:58 pm

šešinuliai rašė:
Pir Gru 07, 2020 3:46 pm
Na ir negaliu temos pradėti be klasikinio MCapital brain-fart'o. MLM/Affiliate legal scam'as stumdant visiems žalingus gyvybės draudimus. Ads'ai lenda per visur ir visada. Turbūt jaučiate mano meilęs šiai kontorai.

MCapital.jpg
Beje Gintarą Pociūną teko kartą gyvenime prieš apytikriai 5 metus sutikti MCapital seminare (buvau stipriais susidomėjęs antrakursis studentas, visgi nepradėjau tuo kažkuo užsiimti). Žmogus buvo charizmatiškas ir vienas asmuo susižavėjęs Gintaru pasakojo,kad šis nėra praleidęs nei vieno MCapital seminaro. Netgi to, kuris vyko jo motinos laidotuvių dieną. Tuomet man, dar naivesniam nei dabar, rodėsi, kad ,,tai štai kaip elgiasi sėkmingas žmogus".

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Gru 07, 2020 7:06 pm

Žiauriausias atradimas tai šis įstatymo work-around'as. Kaip žinote, pagal įstatymą žmogaus įsipareigojimai negali būti didesni nei 40% jo pajamų, tad greitųjų kreditų prisiėmę piliečiai negali išsilizinguoti buitinės technikos ir kitų niekučių. Viskas logiška, bankas rūpinasi, kad žmogus galėtų išsimokėti ir nebankrutuotų.

Tai Sponsored užsokau ant tokio dalyko. Kažkokia šūdfirmė BeKredito turi štai tokį verslo modelį - jie tau išnuomoja norimą buitinę techniką, o po 12 ar 24 mėn tiesiog susimoki likutinę vertę ir prekė lieka tau. Taip realiai išsilizinguoji viską ką nori, išvengdamas saugaus skolinimo įstatymo, nes juk ne lizingu perki - o nuomojiesi. Šaldytuvą ble nuomojiesi. Be abejo, už tai moki į "nuomos kainą" įsiūtas kosmines palūkanas, to gal net nesuprasdamas. Tiesiog dar viena greitųjų kreditų kontora, tik vietoj pinigų, dalinanti šaldytuvus ir telikus. Tpfu.

Faunai suprasti pridedu ir top komentarus iš tos pačios FB reklamos. Is this even legal?
be kredito.jpg
be kredito.jpg (74.45KiB)Peržiūrėta 4284 karus(ų)
be kredito2.jpg
be kredito2.jpg (91.72KiB)Peržiūrėta 4284 karus(ų)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pir Gru 07, 2020 7:54 pm

Panašiai kaip tie automatai, kur atseit saugodavo tavo alkoholį, nepatikėjo teismas tokiais paistalais
https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/ ... da-teiseta

Kažkas analogiško ir šitoj situacijoj.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ant Gru 08, 2020 6:13 am

šešinuliai rašė:
Pir Gru 07, 2020 3:46 pm
Na ir negaliu temos pradėti be klasikinio MCapital brain-fart'o. MLM/Affiliate legal scam'as stumdant visiems žalingus gyvybės draudimus. Ads'ai lenda per visur ir visada. Turbūt jaučiate mano meilęs šiai kontorai.

MCapital.jpg
Mcapital ne tik Pociūnas taip reklamuojasi. Ten visiem kurie "dirba" pas juos turbūt yra prisakyta, kad pasiekus kažkokį level, turi susikurt savo asmeninį puslapį, per kurį skleistų visą savo gyvybės draudimo seminarų MLM. FB prie Gintaro Pociūno aš jau užblokavęs tokių personų, kaip Žilvinas Butkevičius, Arnas Markevičius, Laimonas Smulkys asmeninius puslapius - jie yra/buvę vieni Mcapital bendraįkūrėjų, vadovų ar valdybos narių. Prie jų dar turiu užblokavęs apie 10 eilinių jų narių FB asmeninių finansų patarėjų puslapių ir tikrai, jų yra gerokai daugiau.
Turiu ir kaimynę iš savo bendruomenės, kuri buvo užsukusi pas mus papasakoti apie compensos gyvybės draudimus ir vėliau bandė prikviesti mus į nemokamus MCapital seminarus. Deja, tai tik labiau sudomino, kaip ten esantiems praplaunami smegenys, kad jie visi pasidaro vienodi. Tai buvau radęs internete poros metų senumo Mcapital konsultanto instrukciją: pradžiai kaip prieiti prie žmonių ir jiem bandyti parduoti gyvybės draudima ir jei parduosite, tada kaip "užverbuoti" tuos pačius žmones, norinčius užsiimti tuo pačiu, ką daro jie :D

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ant Gru 08, 2020 6:21 am

GKA rašė:
Ant Gru 08, 2020 6:13 am
Mcapital ne tik Pociūnas taip reklamuojasi. Ten visiem kurie "dirba" pas juos turbūt yra prisakyta, kad pasiekus kažkokį level, turi susikurt savo asmeninį puslapį, per kurį skleistų visą savo gyvybės draudimo seminarų MLM. FB prie Gintaro Pociūno aš jau užblokavęs tokių personų, kaip Žilvinas Butkevičius, Arnas Markevičius, Laimonas Smulkys asmeninius puslapius - jie yra/buvę vieni Mcapital bendraįkūrėjų, vadovų ar valdybos narių. Prie jų dar turiu užblokavęs apie 10 eilinių jų narių FB asmeninių finansų patarėjų puslapių ir tikrai, jų yra gerokai daugiau.
Turiu ir kaimynę iš savo bendruomenės, kuri buvo užsukusi pas mus papasakoti apie compensos gyvybės draudimus ir vėliau bandė prikviesti mus į nemokamus MCapital seminarus. Deja, tai tik labiau sudomino, kaip ten esantiems praplaunami smegenys, kad jie visi pasidaro vienodi. Tai buvau radęs internete poros metų senumo Mcapital konsultanto instrukciją: pradžiai kaip prieiti prie žmonių ir jiem bandyti parduoti gyvybės draudima ir jei parduosite, tada kaip "užverbuoti" tuos pačius žmones, norinčius užsiimti tuo pačiu, ką daro jie :D
Taip, dėl MCapital tai man norisi net atskirą folderį savo nesąmonių muziejuje susikurti ir kada taip gerai pakratyti Malinauskas-style, sudedant visus faktus į vieną vietą. Gal kada per kokias atostogas pagaus kūrybinis įkvėpimas, o ši tema tebūnie būna visų nesąmonių rinkinys.

Tavo visus paminėtus žinau, čia jau MCapital elitas, kuriantis savo Youtube'o vlogus net :)) Bet pieškų pilnos investavimo ir taupymo grupės, kur tik paklausia kažko apie pinigus, jau prisistato šviežias 3-mėn finansų konsultatu dirbantis Vadimas su pasiūlymu "Pakonsultuosiu jus finansiniais klausimais, pm".

Turiu ir aš gana ryškią neapykantą šiai kontorai. Malonu, kad toks forume ne vienas :D
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Skelbti atsakymą