Finansinės nesąmonės

Temos, kurios nepatenka į aukščiau paminėtas kategorijas.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83
Re: Finansinės nesąmonės

Standartinė Mr. BM. » Ant Vas 02, 2021 5:16 pm

laurizas rašė:
Ant Vas 02, 2021 5:11 pm
FIRE, o kartu šis forumas, irgi atsirado po ilgos bulių rinkos, sako, neatsitiktinai - jau laukia meškos už kampo:)
Reikia tikėtis, kad atėjus meškoms neišnyksime, kaip kad išnyksta didelė dalis dėmesio į investicijas :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

aidynskas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:42
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:56 pm
Gavo patiktukų: 5

Standartinė aidynskas » Ant Vas 02, 2021 6:20 pm

laurizas rašė:
Ant Vas 02, 2021 5:11 pm
avelė rašė:
Ant Vas 02, 2021 3:33 pm
nepamenu kur skaičiau, bet mintis įstrigo, kad prieš finansines krizes būna smarkiai subujoję finansų patarėjai ir panašūs finansų šarlatanai. Pastaruoju metu ir aš jaučių jų pagyvėjimą. Nėra tokių rodiklių kuriais vadovaujantis galima būtų pagauti krizę, bet..
FIRE, o kartu šis forumas, irgi atsirado po ilgos bulių rinkos, sako, neatsitiktinai - jau laukia meškos už kampo:)
Manau, kad viskas kur kas paprasciau - tiesiog trackinima tavo browsinimo istorija ir pagal tai parenkamas atitinkimas turinys ir reklamos.

Meskos visada laukia uz kampo, visada ateis. Klausimas tik, ar ilguoju laikotarpiu iseisi i pliusa.

Akciju pirkimas Lietuvoje vis dar paauglystes sexo stadijoje - daro tik vienetai, bet pasneket visiems smagu :)

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Ant Vas 09, 2021 12:56 pm

Andrei Jikh ir Robinhood CEO pokalbis apie GameStop https://youtu.be/SBJ9fBkb7WM
BMW/MBG/XETRA

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Ant Vas 09, 2021 12:59 pm

Mr. BM. rašė:
Ant Vas 02, 2021 5:16 pm
laurizas rašė:
Ant Vas 02, 2021 5:11 pm
FIRE, o kartu šis forumas, irgi atsirado po ilgos bulių rinkos, sako, neatsitiktinai - jau laukia meškos už kampo:)
Reikia tikėtis, kad atėjus meškoms neišnyksime, kaip kad išnyksta didelė dalis dėmesio į investicijas :)
Why Grantham Says the Next Crash Will Rival 1929, 2000 https://youtu.be/RYfmRTyl56w

Rimtas interviu, bet reiktų atsargiai vertinti, bet kokią nuomonę.
BMW/MBG/XETRA

Vartotojo avataras
Dovydas
Mustachian
Pranešimai:196
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:32 am
Išsiųsta patiktukų: 70
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Dovydas » Ket Vas 25, 2021 2:38 pm

Su GameStop situaciją stebėjau labai įdėmiai, klausant interviu visų ir pusių. Neturėjau akcijų ir neplanavau įsigyti, tiesiog įdomu buvo, kaip viskas rutuliojasi, kada kas paaiškėja, nes, manau, jog čia vienareikšmiškai kažkokios papildomos reguliacijos įsijungs ateityje, ar shortinti neleis taip stipriai, ar prašys didesnių užstatų iš investuotojų ir pačių brokerių, limituos kiekius ir panašiai. Kažkokie saugikliai tikrai turi atsirasti, bet matyt paprastų ilgalaikių investuotojų (tikiuosi), neturėtų paliesti. Vienintelį variantą sugalvoju tik tokį, kad "free" platformos gali atsargiau žiūrėti į tai, gal Revolutas ne veltui beveik iš karto po visko pamažino free pirkimus ir padidino saugojimo mokesčius. Kai dabar belekas gali nieko nepasigilinęs krauti investicijas ir paskaitęs tweetą "BUY" šokti į traukinį su visa banda - nelabai sveika situacija, skatinanti užsiiminėti spekuliaciniais dalykais labiau, nei investavimu, ko pasekoje ateitis gali būti miglota.

Kas man įdomu, jog kažkodėl viešai visi prisikabino tik prie Robinhood'o, google neradau atsakymo. Googlinant "SEC Investigation Robinhood" pilna info, net ir video: https://www.c-span.org/video/?508545-1/ ... ing-part-1

Bet pvz Interactive Brokers tą pat pakankamai greit padarė, kaip Robinhoodas ir viešai paskelbė, jog "saugojo save", elgėsi labai panašiai. Bet kodėl dabar krato tik Robinhoodą? Vien dėl to, kad pas juos didieji jų klientai buvo susiję su GME, o visi kiti buvo mažieji investuotojai?
InteractiveBrokers - ETF, akcijos
SwedBank - Baltijos šalių akcijos ir Robur fondai
Revolut - US akcijos
Cash - Šeimos ir Taupa Unijios
P2P - atsisakytas

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Kov 11, 2021 5:24 pm

Na, pabūsiu bjaurus ir net pavardžių neuždengsiu, kadangi šios personos akivaizdžiai pačios nori viešumo.

Pradėjo dygti FINANSŲ INFLUENCERIAI, o gal tiksliau INFLUENCERĖS, kurios yra ale sėkmingos Compensa gyvybės draudimo DIVOS, padėsiančios žmonėms investuoti. Dainelė žinoma tarptautinių standartų - prabangūs automobiliai, brangios suknelės ir royal lifestyle, ką žinoma ir jūs galite pasiekti - kviečiame į online konsultaciją, wink wink.

Užbridau netyčia, bet vakaro pramogai atradau bent keletą identiškai atrodančių moteriškų profilių ir visuose dominuoja Compensa gyvybės draudimas. Kažkoks lyg ir klanas sukurtas, neabejoju su MLM elementais, nes kas antras post'as apie "Ieškai darbo? Nori visiškos laisvės? PM".

Labai rekomenduoju šią - https://www.instagram.com/laura_zilenaite/ ir jos pirmąjį Stories ciklą prie highlights pavadinimu "%Mokesčiai".
Cituoju:
Visi klientai puikiai supranta, kad turi būti administraciniai mokesčiai. Niekas nedaro tokių kaupimo, investavimo sutarčių be administracinių mokesčių. Visur jie yra. Jie yra ir antrosios pakopos, savarankiškam kaupime ir už duoną pirkdami parduotuvėje mokame mokesčius."

"Jūs gaunate naudą, tai yra procentus, metines palūkanas, pinigai auga, tai reiškia jūs uždirbate, gaunate pelną
Nežinau kas gali patikėti savo pinigus tokiems FINANSŲ EKSPERTAMS iš instagramo, bet pagal followerių skaičių įsivaizduoju, kad tikrai savą rinką turi. Tokią, kurią turbūt mausto kaip tik nori aplink pirštą su įspūdingiausiomis kaupimo sutartimis.

Keletas identiškų profilių, skleidžiančiu panašų turinį: https://www.instagram.com/gretakrusaite/ ar https://www.instagram.com/sandra_finansai/

Čia man vienam ausys kraujuoja ir pyktis sukyla klausant tokių nesąmonių ir matant šias finansų piktžoles?
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
Bitė
Naujokas
Pranešimai:29
Užsiregistravo:Sek Sau 31, 2021 5:31 pm
Išsiųsta patiktukų: 10
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Bitė » Ket Kov 11, 2021 5:51 pm

Va čia tai naivuolių prigaudys. Anksčiau nebūčiau pagalvojus, kad tokių "gražuolių eGZsperčių" privis net IG. Neseniai vienoje populiaroje FB grupėje apie finansus uždaviau klausimą. Žmonės pradėjo komentuoti. Viena komentare parašė, kad parašys man AŽ. Parašė man AŽ, pradėjo paskoti kažką apie investavimą, apie pakopas. Iš neilgos kalbos išėjo taip, kad parašiau, jog man jau ne 20, kad daryčiau taip ar taip. Ir ką jūs manot, ji parašė, kad JAI 20 metų ir ji man siūlosi patarti finansiniais klausmais, suorganizuoti pokalbį ir papasakoti man apie finansus.... AČIŪ!

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Kov 11, 2021 6:31 pm

šešinuliai rašė:
Ket Kov 11, 2021 5:24 pm
Čia man vienam ausys kraujuoja ir pyktis sukyla klausant tokių nesąmonių ir matant šias finansų piktžoles?
Sekėjų ne tūkstančiai, tai gal nėra taip paplitę.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Kov 11, 2021 7:50 pm

laurizas rašė:
Ket Kov 11, 2021 6:31 pm
šešinuliai rašė:
Ket Kov 11, 2021 5:24 pm
Čia man vienam ausys kraujuoja ir pyktis sukyla klausant tokių nesąmonių ir matant šias finansų piktžoles?
Sekėjų ne tūkstančiai, tai gal nėra taip paplitę.
Tai, kad literaliai tūkstančiai. Pas vieną 38k, pas kitą 11k followerių. Lietuvos mąstais čia jau solidi auditorija bet kokiai temai vystyti, o neįdomiam finansų sektoriuje čia apskritai kosmosas. Kontekstui - Baltic Mustache instagrame seka 800, Facebook'e 2.2k žmonių. Ir čia populiariausias iš ties nepriklausomas blog'as.

Šiandien turiu per daug laiko ir binge'inau šitų FINANSŲ DIVŲ profilius, skaitant komentarus ir atsiliepimus. Žinokit, man darosi silpna:)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Ket Kov 11, 2021 8:00 pm

šešinuliai rašė:
Ket Kov 11, 2021 7:50 pm
laurizas rašė:
Ket Kov 11, 2021 6:31 pm
šešinuliai rašė:
Ket Kov 11, 2021 5:24 pm
Čia man vienam ausys kraujuoja ir pyktis sukyla klausant tokių nesąmonių ir matant šias finansų piktžoles?
Sekėjų ne tūkstančiai, tai gal nėra taip paplitę.
Tai, kad literaliai tūkstančiai. Pas vieną 38k, pas kitą 11k followerių. Lietuvos mąstais čia jau solidi auditorija bet kokiai temai vystyti, o neįdomiam finansų sektoriuje čia apskritai kosmosas. Kontekstui - Baltic Mustache instagrame seka 800, Facebook'e 2.2k žmonių. Ir čia populiariausias iš ties nepriklausomas blog'as.

Šiandien turiu per daug laiko ir binge'inau šitų FINANSŲ DIVŲ profilius, skaitant komentarus ir atsiliepimus. Žinokit, man darosi silpna:)
Visi nori valgyt... Gyvybės draudimas bent jau ne scamas (jei ten siūlo būtent tai). Palyginus su siautimu Telegram grupėse (atsiųsk kripto ir mes grąžinsime dvigubai), tai čia nekaltas žaidimas. Ir tai publikai, kurią jie susirinks, net toks draudimas bus geriau, nei pirkti Teleloto ar gamblinti sporto lošimuose.

Skelbti atsakymą