Kreditinės kortelės

Perskaitei knygą? Pasinaudojai nuolaida? Radai naują banką? O gal sveikatos draudimą? Pasidalink!
liukys
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Ant Kov 30, 2021 6:22 am
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 17
Re: Kreditinės kortelės

Standartinė liukys » Ant Bal 06, 2021 9:51 am

beard on fire rašė:
Ant Bal 06, 2021 8:53 am

Čia tik pataisysiu, nes bankai niekada neprašo uždaryti kredito kortelių, jie kaip tik yra suinteresuoti, kad jas turėtum ir mokėtum +-20% už naudojamą kredito likutį. O, kas dėl "paimtos paskolos" tai taip, kredito limitas yra tas pats, kas paimta paskola, kol jo nenaudoji - tol nemoki palūkanų. Bet tai visai nereiškia, kad jeigu nori paimti būsto paskolą - tai negali turėti įsipareigojimų. Tu juos gali turėti ir net ne vieną, čia paprasta matematika, kad nuo tavo gaunamo atlyginimo, iki tam tikro % gali būti įsipareigojimai, jeigu tu jų neviršyji - prašau tau paskola.

P.S. Teoriškai bankai tau išvis negali nieko liepti.
Čia gal ne tiksliai išsireiškiau, norėjau tikriausiai pasakyti, jog derantis dėl būsto paskolos dydžio bankai siūlo atsisakyti kreditinių kortelių, tuomet sumažėja turimi įsipareigojimai ir galima pasiūlyti didesnę sumą ar geresnes sąlygas.

Tačiau įdomu kokia pačio nuomonė apie kreditines korteles apskritai, arba kaip tarkim mano aprašytu atveju?

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Tre Bal 07, 2021 12:36 pm

liukys rašė:
Ant Bal 06, 2021 9:51 am
beard on fire rašė:
Ant Bal 06, 2021 8:53 am

Čia tik pataisysiu, nes bankai niekada neprašo uždaryti kredito kortelių, jie kaip tik yra suinteresuoti, kad jas turėtum ir mokėtum +-20% už naudojamą kredito likutį. O, kas dėl "paimtos paskolos" tai taip, kredito limitas yra tas pats, kas paimta paskola, kol jo nenaudoji - tol nemoki palūkanų. Bet tai visai nereiškia, kad jeigu nori paimti būsto paskolą - tai negali turėti įsipareigojimų. Tu juos gali turėti ir net ne vieną, čia paprasta matematika, kad nuo tavo gaunamo atlyginimo, iki tam tikro % gali būti įsipareigojimai, jeigu tu jų neviršyji - prašau tau paskola.

P.S. Teoriškai bankai tau išvis negali nieko liepti.
Čia gal ne tiksliai išsireiškiau, norėjau tikriausiai pasakyti, jog derantis dėl būsto paskolos dydžio bankai siūlo atsisakyti kreditinių kortelių, tuomet sumažėja turimi įsipareigojimai ir galima pasiūlyti didesnę sumą ar geresnes sąlygas.

Tačiau įdomu kokia pačio nuomonė apie kreditines korteles apskritai, arba kaip tarkim mano aprašytu atveju?
Aš esu ėmęs jau dvi paskolas būstui iš banko, kiekvieną kartą stengiausi perkalbėti su visais arba potencialiais bankais. Dar nei vieno karto nei vienas bankas man nesiūlė atsisakyti kreditinės kortelės, todėl nelabai suprantu pačio minties. Ar tau taip siūlė ir jei taip tai kuris bankas?

Mes gyvename tokioje sistemoje, kur kreditinę kortelę turėti būtina. Viešbučių rezervacijos, auto nuoma ir t.t. Iš esmės galima kreditinę kortelę pasiimti be kredito limito jeigu savęs nesuvaldai ir norisi visą išnaudoti, bet iš kitos pusės aš nematau nieko blogo turėti keletą tūkstančių rezerve ekstra atvejui jei nutiktų kažkas neplanuoto ir palūkanos skaičiuojasi tik po 30 ar 45d., jei nepadengi. Beje, gauni pirkinių, kelionių draudimus ir dar daugiau.

xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9

Standartinė xFx » Tre Bal 07, 2021 12:43 pm

beard on fire rašė:
Tre Bal 07, 2021 12:36 pm
liukys rašė:
Ant Bal 06, 2021 9:51 am
beard on fire rašė:
Ant Bal 06, 2021 8:53 am

Čia tik pataisysiu, nes bankai niekada neprašo uždaryti kredito kortelių, jie kaip tik yra suinteresuoti, kad jas turėtum ir mokėtum +-20% už naudojamą kredito likutį. O, kas dėl "paimtos paskolos" tai taip, kredito limitas yra tas pats, kas paimta paskola, kol jo nenaudoji - tol nemoki palūkanų. Bet tai visai nereiškia, kad jeigu nori paimti būsto paskolą - tai negali turėti įsipareigojimų. Tu juos gali turėti ir net ne vieną, čia paprasta matematika, kad nuo tavo gaunamo atlyginimo, iki tam tikro % gali būti įsipareigojimai, jeigu tu jų neviršyji - prašau tau paskola.

P.S. Teoriškai bankai tau išvis negali nieko liepti.
Čia gal ne tiksliai išsireiškiau, norėjau tikriausiai pasakyti, jog derantis dėl būsto paskolos dydžio bankai siūlo atsisakyti kreditinių kortelių, tuomet sumažėja turimi įsipareigojimai ir galima pasiūlyti didesnę sumą ar geresnes sąlygas.

Tačiau įdomu kokia pačio nuomonė apie kreditines korteles apskritai, arba kaip tarkim mano aprašytu atveju?
Aš esu ėmęs jau dvi paskolas būstui iš banko, kiekvieną kartą stengiausi perkalbėti su visais arba potencialiais bankais. Dar nei vieno karto nei vienas bankas man nesiūlė atsisakyti kreditinės kortelės, todėl nelabai suprantu pačio minties. Ar tau taip siūlė ir jei taip tai kuris bankas?

Mes gyvename tokioje sistemoje, kur kreditinę kortelę turėti būtina. Viešbučių rezervacijos, auto nuoma ir t.t. Iš esmės galima kreditinę kortelę pasiimti be kredito limito jeigu savęs nesuvaldai ir norisi visą išnaudoti, bet iš kitos pusės aš nematau nieko blogo turėti keletą tūkstančių rezerve ekstra atvejui jei nutiktų kažkas neplanuoto ir palūkanos skaičiuojasi tik po 30 ar 45d., jei nepadengi. Beje, gauni pirkinių, kelionių draudimus ir dar daugiau.
Na paprastas pavyzdys kada jum bankas gali taip pasiulyti. Pvz. atlyginimas i rankas 1000eu, pagal istatyma jusu imoka negali buti didesne nei 40%. Vadinasi 400eu/men yra maximali imoka. Turite kredito kortele su kredito limitu 2000eu, kredito korteles galiojimas likes yra 1 metai. Vadinasi pagal banka jusu menesiniai isipareigojimai jau yra 166eu. Taigi 400 - 166 = 234, butent tokia maksimali menesio imoka galetu buti, jeigu imtumet busto paskola. Jei noretumet imti paskola tokia, kad max imoka 400eu/men - nutraukite kredito korteles sutarti, kad nebutu siu isipareigojimu.

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Tre Bal 07, 2021 12:45 pm

xFx rašė:
Tre Bal 07, 2021 12:43 pm
beard on fire rašė:
Tre Bal 07, 2021 12:36 pm
liukys rašė:
Ant Bal 06, 2021 9:51 am


Čia gal ne tiksliai išsireiškiau, norėjau tikriausiai pasakyti, jog derantis dėl būsto paskolos dydžio bankai siūlo atsisakyti kreditinių kortelių, tuomet sumažėja turimi įsipareigojimai ir galima pasiūlyti didesnę sumą ar geresnes sąlygas.

Tačiau įdomu kokia pačio nuomonė apie kreditines korteles apskritai, arba kaip tarkim mano aprašytu atveju?
Aš esu ėmęs jau dvi paskolas būstui iš banko, kiekvieną kartą stengiausi perkalbėti su visais arba potencialiais bankais. Dar nei vieno karto nei vienas bankas man nesiūlė atsisakyti kreditinės kortelės, todėl nelabai suprantu pačio minties. Ar tau taip siūlė ir jei taip tai kuris bankas?

Mes gyvename tokioje sistemoje, kur kreditinę kortelę turėti būtina. Viešbučių rezervacijos, auto nuoma ir t.t. Iš esmės galima kreditinę kortelę pasiimti be kredito limito jeigu savęs nesuvaldai ir norisi visą išnaudoti, bet iš kitos pusės aš nematau nieko blogo turėti keletą tūkstančių rezerve ekstra atvejui jei nutiktų kažkas neplanuoto ir palūkanos skaičiuojasi tik po 30 ar 45d., jei nepadengi. Beje, gauni pirkinių, kelionių draudimus ir dar daugiau.
Na paprastas pavyzdys kada jum bankas gali taip pasiulyti. Pvz. atlyginimas i rankas 1000eu, pagal istatyma jusu imoka negali buti didesne nei 40%. Vadinasi 400eu/men yra maximali imoka. Turite kredito kortele su kredito limitu 2000eu, kredito korteles galiojimas likes yra 1 metai. Vadinasi pagal banka jusu menesiniai isipareigojimai jau yra 166eu. Taigi 400 - 166 = 234, butent tokia maksimali menesio imoka galetu buti, jeigu imtumet busto paskola. Jei noretumet imti paskola tokia, kad max imoka 400eu/men - nutraukite kredito korteles sutarti, kad nebutu siu isipareigojimu.
Teoriškai.
Bet man įdomiau, kaip uždirbdamas 1000€ gali imti paskolą mokėti po 400€/mėn. ???

xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9

Standartinė xFx » Tre Bal 07, 2021 1:23 pm

beard on fire rašė:
Tre Bal 07, 2021 12:45 pm
xFx rašė:
Tre Bal 07, 2021 12:43 pm
beard on fire rašė:
Tre Bal 07, 2021 12:36 pm


Aš esu ėmęs jau dvi paskolas būstui iš banko, kiekvieną kartą stengiausi perkalbėti su visais arba potencialiais bankais. Dar nei vieno karto nei vienas bankas man nesiūlė atsisakyti kreditinės kortelės, todėl nelabai suprantu pačio minties. Ar tau taip siūlė ir jei taip tai kuris bankas?

Mes gyvename tokioje sistemoje, kur kreditinę kortelę turėti būtina. Viešbučių rezervacijos, auto nuoma ir t.t. Iš esmės galima kreditinę kortelę pasiimti be kredito limito jeigu savęs nesuvaldai ir norisi visą išnaudoti, bet iš kitos pusės aš nematau nieko blogo turėti keletą tūkstančių rezerve ekstra atvejui jei nutiktų kažkas neplanuoto ir palūkanos skaičiuojasi tik po 30 ar 45d., jei nepadengi. Beje, gauni pirkinių, kelionių draudimus ir dar daugiau.
Na paprastas pavyzdys kada jum bankas gali taip pasiulyti. Pvz. atlyginimas i rankas 1000eu, pagal istatyma jusu imoka negali buti didesne nei 40%. Vadinasi 400eu/men yra maximali imoka. Turite kredito kortele su kredito limitu 2000eu, kredito korteles galiojimas likes yra 1 metai. Vadinasi pagal banka jusu menesiniai isipareigojimai jau yra 166eu. Taigi 400 - 166 = 234, butent tokia maksimali menesio imoka galetu buti, jeigu imtumet busto paskola. Jei noretumet imti paskola tokia, kad max imoka 400eu/men - nutraukite kredito korteles sutarti, kad nebutu siu isipareigojimu.
Teoriškai.
Bet man įdomiau, kaip uždirbdamas 1000€ gali imti paskolą mokėti po 400€/mėn. ???
Nereiktu susikoncentruoti ties sumom, galit tuos pacius skaiciavimus atlikti ir su kitom sumom, tiesiog norejau jog suprastumet esme, kaip kredito kortele gali itakoti busto kredito dydi. Jei pvz. kredito korteles galiojimas baigiasi uz 6men, tai ji jusu bendrus isipareigojimus dar padidintu 333eu, ir is to 1000 atlyginimo tai tegaletu jusu imoka buti tik 66eu.

liukys
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Ant Kov 30, 2021 6:22 am
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 17

Standartinė liukys » Tre Bal 07, 2021 1:51 pm

xFx rašė:
Tre Bal 07, 2021 12:43 pm

Na paprastas pavyzdys kada jum bankas gali taip pasiulyti. Pvz. atlyginimas i rankas 1000eu, pagal istatyma jusu imoka negali buti didesne nei 40%. Vadinasi 400eu/men yra maximali imoka. Turite kredito kortele su kredito limitu 2000eu, kredito korteles galiojimas likes yra 1 metai. Vadinasi pagal banka jusu menesiniai isipareigojimai jau yra 166eu. Taigi 400 - 166 = 234, butent tokia maksimali menesio imoka galetu buti, jeigu imtumet busto paskola. Jei noretumet imti paskola tokia, kad max imoka 400eu/men - nutraukite kredito korteles sutarti, kad nebutu siu isipareigojimu.
Būtent dėl šitos įstatymo nuostatos ir girdėtų istorijų iš kitų žmonių sakau, jog bankas gali prašyti ją nutraukti. Man joks bankas nėra siūlęs to daryti, nes dar neteko kreiptis dėl būsto paskolos. Iš esmės juk ir ne problema ją nutraukti būtų, bet mano pačio gal klausimas išvis būtų kaip bankai traktuoja kredito kortelės turėjimą, ar toks klientas yra patikimas, ar ne, o jeigu jis tos kortelės nenaudoja, kaip tuomet, o jeigu naudoja dažnai, bet įmokas grąžina iki palūkanų skaičiavimo, apskritai gal kas žino kokią įtaką kiekvienas iš šių veiksmų turi kredito reitingui?

Vartotojo avataras
LazzyCat
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:51
Užsiregistravo:Šeš Vas 06, 2021 4:48 pm
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 11

Standartinė LazzyCat » Tre Lie 14, 2021 12:46 pm

Išbandžiau crypto.com VISA kortelę, kurią užrodė DariusA.
Paveikslėlis

Mano istorija "Ruby Steel" variantas: https://crypto.com/eea/cards
2021-02-14: atsisiunčiau Crypto.com programėlę, įdėjau 5000 CRO "pinigėlių" (tuo metu 377€), gavau "referral cashback'ą CRO monetomis (25 USD ekvivalentas tuo metu), tokiu būdu užsiregistravau, ir pradėjau kantriai laukti savo VISA kortelės.
2021-03-??: kažkada kovo mėnesį Crypto.com informavo, kad suteikė VISA kortelės numerį, sąskaitą - atsiskaitant internetu ar telefonu per NFC jau realiai galėjau naudoti virtualią kortelę. Tuo sėkmingai ir pasinaudojau. Crypto.com rašo, kad šiuo metu šias virtualias korteles suteikia iškart, daug nelaukiant. Tai teoriškai galima ir nesisiųsti kortelės, bet gauti nemokamai metalinę kortelę aš neatsisakiau.
2021-03-29: gavau laišką, kad kompanija išsiuntė VISA kortelę. Kompanija rašo, kad per 2 savaites kortelė atkeliauja.
2021-05-17: praėjo 7 savaitės, kortelės negavau, tad kreipiausi laišku į support'ą. Po kelių apsikeitimų laiškais, support'as informavo, kad išsiųs naują kortelę.
2021-06-18: gavau laišką, kad kompanija išsiuntė naują VISA kortelę. Mobilioje programėlėje pasikeitė kortelės numeris.
2021-06-30: negavęs laiško į namus, nuėjau į Lietuvos pašto skyrių - ir laišką su kortele radau pašte. Pasirodo pasikeitė mūsų paštininkas, kuris visus mums adresuotus laiškus deda į stalčių "nėra adresato / dėžutės", net nebandęs laiškų atnešti.

PROS (kodėl vis dar laikau pinigų su crypto.com)
> iš asmeninės patirties galiu patvirnti, kad tai nėra scam'as (bet tai nereiškia, kad nėra rizikos prarastį visus įdėtus pinigus)
> grįžta 2% cashback'as CRO monetomis; cashback'as grįžta tol, kol laikai depozitą 5000 CRO / 350 EUR
> kortele apmoku Spotify paslaugas ir grįžta 100% cashback'as CRO monetomis (pagal apmokėjimo metu galiojantį kursą)
> puikus valiutos kursas užsienyje; išbandėme Lenkijoje, geriau už Revolut, jau nekalbant apie SEB ar Swed
> pasipildyti sąskaitą galima ir SEPA pavedimu (kiek bandžiau, užtrunka nuo pusdienio iki 2 dienų, kol įkrenta), ir iš kitos bankinės kortelės (įkrenta iškart)
> maloni metalinė kortelė
> funkcionali, aiški mobili programėlė "crypto.com app"; programėlėje galima naudotis indėlių funkcionalumu (indėliai kripto valiutomis, 3%-12% priklausomai nuo kriptovaliutos ir trukmės)
> greta "crypto.com app" dar yra "crypto.com exchange" (kriptovaliutų pirkimas-pardavimas), crypto.com "DeFi Wallet" su depozitų ("staking") galimybėmis CRO monetomis (šiuo metu 12%-14% palūkanos, kompanija paleido savo nuosavą blockchain'ą, kaip suprantu su mintimi atsisakyti ethereum blockchain'o).
> įšaldžius (stake) 3500€ cashback'ina ir Spotify, ir Netflix, o cashback'as nuo pirkimų kortelę yra 3% (man asmeniškai šis variantas per brangus)

CONS
> jokių garantijų, kiek laiko tęsis šis gėris, ar vieną dieną neprarasi visų ten sukauptų lėšų

Referral, kam priimtina rizika įšaldyti 350€ ar daugiau (o visiškos nesėkmės atveju - prarasti), bet už tai gauti cashback'ą/ Spotify kompensaciją / Visa kortelę:
https://crypto.com/app/pduzyhxfrf to sign up for Crypto.com and we both get $25 USD

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Tre Lie 14, 2021 6:56 pm

> puikus valiutos kursas užsienyje; išbandėme Lenkijoje, geriau už Revolut, jau nekalbant apie SEB ar Swed
Revolut, kiek pamenu, taiko realų MC/Visa kursą, nebent savaitgaliais % užsideda, kaip dar gali būt geriau?

Vartotojo avataras
LazzyCat
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:51
Užsiregistravo:Šeš Vas 06, 2021 4:48 pm
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 11

Standartinė LazzyCat » Tre Lie 14, 2021 7:39 pm

Dėl valiutų kursų skirtumo negaliu paaiškinti.
Taip, tai buvo savaitgalis.
Toje pačioje vietoje, su kelių minučių skirtumu pirkome ledų.
Su Revolut Master card kursas gavosi 1€ = 4.4642 PLN (1.12 € = 5 PLN).
Su Crypto.com Visa kursas gavosi 1€ = 4.6403 PLN (4.31 € = 20 PLN).
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Prikabinti failai
Revolut pln to eur.png
Revolut pln to eur.png (64.13KiB)Peržiūrėta 3042 karus(ų)
Crypto.com pln to eur.png
Crypto.com pln to eur.png (48.23KiB)Peržiūrėta 3042 karus(ų)

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Pir Lap 15, 2021 9:31 am

Šiandien Crypto.com valiutos CRO kaina pasiekė 0,50 usd... Taigi, jei kas steikinote 350 Eur Ruby kortelei gauti prieš kokius 3-6 mėn. (kai CRO kursas buvo 0,15 USD), dabar jau turite virš 1000 Eur.
Ar čia riba? Lyginant su Binance (BNB) marketcap, CRO turi potencialo paaugti 8 kartus.
IMG_6318.jpg
IMG_6318.jpg (65.1KiB)Peržiūrėta 2334 karus(ų)
Ir žinant, kaip agresyviai Crypto.com eina į rinką, kiek investuoja į reklamą (jų appsas turi daugiausia atsisiuntimų US Google Play - tarp visų kategorijų, ne tik finansinių programėlių!), tai, matyt yra visai realu.

ta proga primenu savo refferal https://crypto.com/app/6fu7yxzjd2. Junkitės prie Crypto.com ir pamiršite kitas turimas korteles :)

Beje, kroškėms (kaip jas meiliai vadinu) tiek paaugus, mano turima jų vertė jau leidžia jas steikinti sekančios pakopos (Royal Indigo arba jade Green) kortelei https://crypto.com/eea/cards. Gausiu nebe 2, o 3% cashback, prie Spotify prisidės ir Netflix prenumerata, o užsteikintiems 3500 Eur (apie 7000 CRO) skaičiuosis 10% metinių palūkanų. Gyvenimas gerėja :)))

Skelbti atsakymą