Nordstreet

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Vartotojo avataras
Animal91
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:40
Užsiregistravo:Tre Kov 11, 2020 10:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 12
Nordstreet

Standartinė Animal91 » Pir Geg 24, 2021 6:39 pm

Sveiki, forumiečiai. Nebuvo temos apie šią platformą, tai nusprendžiau sukurti. Tai Lietuviška platforma, kurioje vienos didžiausių palūkanų.

Kokia jūsų nuomonė apie šią platformą ? Ar turite projektų finansuotų ?

amd
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:62
Užsiregistravo:Ant Geg 19, 2020 12:56 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3

Standartinė amd » Ant Geg 25, 2021 4:15 am

Tik startavus nordstreet'ui, imdavau beveik visus projektus, bet su laiku jie prastėjo ir prastėjo... Jau pusę metų nebededu ten eur. Tiesą pasakius, su visomis p2p platformomis panaši situacija.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Ant Geg 25, 2021 9:56 am

Sveikas. Nekokia mano nuomonė apie šią platformą. Kai naudojau projektai buvo pateikiami be svarbios informacijos, nepateikiami dokumentai, atmestinai dirbo mano nuomonė ir prarado mano pasitikėjimą. Kaip dabar ten nežinau, bet ir nedomina.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ket Bir 03, 2021 10:14 am

Siūlau atkreipti dėmesį į projektų be įkeitimo riziką.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
Animal91
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:40
Užsiregistravo:Tre Kov 11, 2020 10:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 12

Standartinė Animal91 » Pir Bir 07, 2021 1:06 pm

Artur rašė:
Ant Geg 25, 2021 9:56 am
Sveikas. Nekokia mano nuomonė apie šią platformą. Kai naudojau projektai buvo pateikiami be svarbios informacijos, nepateikiami dokumentai, atmestinai dirbo mano nuomonė ir prarado mano pasitikėjimą. Kaip dabar ten nežinau, bet ir nedomina.
Artūrai, o ką reiškia atmestinai dirbo ? Kokių dokumentų trūko ? Gi yra vertinimas jei su NT užstatu. Yra aprašymai apie paskirtį, apie įmonę.
Jei tai verslo paskola be NT užstato, ten kiti saugikliai kaip vekselį pasirašo vadovas įmonės. Kolkas nėra defaultų gi :)

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Tre Bir 09, 2021 4:38 am

Buvo projektai, kur trūko visų dokumentų. Buvo porjektai kur buvo ne oficialus turto vertinimas, o tiesiog numatoma turto kaina (ar kažkas panašaus, dabar nepamenu) atlikta neaiškios kontoros (ar ten vieno asmens įmonė).
Netinka man tokios platformos, todėl mano nuomone tai neprofesionalu ir atmestina. Bet tai tėra mano nuomonė, kiekvienam savo.
Pokol pinigus lengvai skolina default ir nebus, refinansuot galima tą patį projektą toj pačioje platformoje, kai baigsis pinigų lietus tada bus aiškiau.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
Animal91
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:40
Užsiregistravo:Tre Kov 11, 2020 10:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 12

Standartinė Animal91 » Pen Bir 11, 2021 1:05 pm

Artur rašė:
Tre Bir 09, 2021 4:38 am
Buvo projektai, kur trūko visų dokumentų. Buvo porjektai kur buvo ne oficialus turto vertinimas, o tiesiog numatoma turto kaina (ar kažkas panašaus, dabar nepamenu) atlikta neaiškios kontoros (ar ten vieno asmens įmonė).
Netinka man tokios platformos, todėl mano nuomone tai neprofesionalu ir atmestina. Bet tai tėra mano nuomonė, kiekvienam savo.
Pokol pinigus lengvai skolina default ir nebus, refinansuot galima tą patį projektą toj pačioje platformoje, kai baigsis pinigų lietus tada bus aiškiau.
Artūrai, tai praktiškai visose platformose yra numatoma vertė projektų, ypač kai vystomas etapais NT, didesnis projektas. Bent jau dabar man nordstreet geriausia platforma nes moka įmokas laiku, praktiškai visi projektai moka palūkanas kiekvieną mėnesį, automatizuotai investuoju ir turiu virš 20 projektų sufinansuotų.

Dėl neoficialių vertinimų irgi neaišku, nes pagal visų platformų taisykles yra dokumentai, tarp jų ir oficialus turto vertinimas, jei paskola yra su užstatu. Tai tiesiog taip negali būti :)

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Bir 11, 2021 4:32 pm

Animal91 rašė:
Pen Bir 11, 2021 1:05 pm
Dėl neoficialių vertinimų irgi neaišku, nes pagal visų platformų taisykles yra dokumentai, tarp jų ir oficialus turto vertinimas, jei paskola yra su užstatu. Tai tiesiog taip negali būti :)
Gal tokios situacijos turėtos mintyje
https://www.facebook.com/groups/P2PLiet ... 1849516486

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Sek Bir 13, 2021 3:28 am

Animal91 ar jūs kažkaip susijęs su Nordstreet platforma ? Darbiniai reikalai ? Akcininkas ? Draugai/giminaičiai dirba ?

Jums geriausia, man ne. Aukščiausios palūkanos man ne rodiklis.
Taip tiesiog būti negali ? Dar ir kaip visko gali būti.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
Animal91
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:40
Užsiregistravo:Tre Kov 11, 2020 10:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 12

Standartinė Animal91 » Ket Bir 24, 2021 2:34 pm

Artur rašė:
Sek Bir 13, 2021 3:28 am
Animal91 ar jūs kažkaip susijęs su Nordstreet platforma ? Darbiniai reikalai ? Akcininkas ? Draugai/giminaičiai dirba ?

Jums geriausia, man ne. Aukščiausios palūkanos man ne rodiklis.
Taip tiesiog būti negali ? Dar ir kaip visko gali būti.
Investuoju į daugelį lietuviškų p2p ir p2b platformų, ir renkuosi kur palankiausia grąža investuotojui su palyginti vienoda/maža rizika that's it :)

Skelbti atsakymą